PDA

View Full Version : Çıldırmak Üzereyim!!!

erguven17
02.Şubat.2014, 03:31
Herkese Merhaba ;

Benim sorunum Yüz,Forma ve logo paketlerinin çalışmaması. Forumda girmediğim konu kalmadı en son çare olarak konu açma gereği duydum.caches'i sildim oyundan sildim ne yaptıysam olmadı.

C:\Users\Ercü\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2014\graphics\pictures\ bu klasörün altına kits logos ve player klasörlerini açtım içlerine kopyaladım oyuna girdim ordan temizledim niye çalışmıyo yamalar yardımlarınızı esirgemezseniz çok sevinirim.

Goofy
02.Şubat.2014, 12:37
Antivirüs programı kullanıyor musun?

erguven17
02.Şubat.2014, 13:50
Antivirüs programı kullanıyor musun?

Hayır kullanmıyorum

Goofy
02.Şubat.2014, 14:25
Hayır kullanmıyorum

Benzer bir sorun ile bende daha önce karşılaşmıştım ancak benim sorunum antivirüs kaynaklı idi. O nedenle sordum. Antivirüs vb. bir program kullanmıyor isen neden kaynaklandığı hakkında bir fikrim yok. Benim Antivirüs programım grafik dosyalarını kara listeye almıştı ve oyunda görünmüyordu, bende Belgelerim/Sports interactive/Footballmanager 2012/graphics/Logos klasörüne girip herhangi bir logo vb. açtığımda program benden onay istedi bende çalışmasına izin verip, ayrıcalık tanımıştım o klasörlere ve sorun ortadan kalkmıştı. Sende belgelerime girip graphics klasöründeki dosyaları, resimleri bir gözden geçir belki bir noksanlık vardır.

sukass53
02.Şubat.2014, 15:38
Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2014\graphics\logos uzatını şu şekilde yapsan.pictures falan olmadan yani.belki saçma gelebilir ama başka seçenek gelmiyor aklıma

xwerswoodx
02.Şubat.2014, 18:52
graphics içinde olması durumun da nerede olduğu pek önemli değil, sorun config dosyalarından kaynaklıdır muhtemelen