PDA

View Full Version : Transfer Hakkında

sancak319
03.Şubat.2014, 10:53
Borussia Dortmund'un 20m euro transfer bütçesi var ama kimi transfer etmek istersem istiyeyim benim transfer bütçemin iki katı kadar para istiyor.Örnek Kurt Zouma,oyunu ilk yükleyip başladığım zaman bu adamı 15m euro'ya aldım şimdi transfer yamaları filan yaptıktan sonra adam 30m euro'dan aşağıya gelmiyor?
Sebebi nedir bu yaptığım yamalar yüzünden mi böyle oluyor acaba?

Lordinas
03.Şubat.2014, 11:00
Bundan önce oyuncuyu hangi kulübe almıştın ? Genelde her kulüpten aynı parayı istemiyorlar.

sancak319
03.Şubat.2014, 13:12
İki kariyerimde de Borussia Dortmund'tan aldım

Lordinas
03.Şubat.2014, 17:27
update den kaynaklanıyor diyebilirim. ;;)

xwerswoodx
03.Şubat.2014, 18:01
yamalar ile alakası yok pek, şans biraz, oyuncu sakatlanır ucuza gelir sakatlanmaz pahalıya, o dönemki performansına bağlı tamamen

Lordinas
03.Şubat.2014, 21:00
dedikleriniz etkili olabilir ama update den sonra bazı oyuncular için istenen para artıyor. bu fm 13 de wellington nem'de olmuştu. alakası yok demek yanlış olur

xwerswoodx
03.Şubat.2014, 22:39
Ama arkadaşın update den kastı yamalar, yamalar fiyatı arttırmaz eğer yamada özellik arttırılmamışsa, güncellemeler ayrı :) Ortada bir anlam karmaşası olmuş düzelttim ben :)

Lordinas
03.Şubat.2014, 23:32
Aynen hocam öyle oldu sanırım, Ben seganın resmi yapalarını kastettim :)

ngn
04.Şubat.2014, 00:09
alırken orta halli adamlara en az 20m verirken satarkenen iyi adamları 30m dan fazlaya satamıyoz. vermiyolarda vermiyolar. butun takımlar peşinde olmasına rağmen adamın hepsi anlaşmış gibi aynı parayı veriyo.

heartbreaker007
04.Şubat.2014, 12:59
FFP kuralının etkili olduğunu düşünüyorum yani yapay zeka tamamen bu kural üzerinden fiyat politikası belirliyor.

sizin yönettiğiniz takımlardaki oyunculara belirli bir miktar verip üzerine çıkamıyor çünkü ffp yüzünden en fazla bu kadar veriyor.

siz bir oyunvu istediğinde fiyatı yükseltip, FFP ye takılıp o paraları veremeyeceğini biliyor ondan astronomik rakam çekiyor.

Tottenham ile iki senede 2 lig 1 avrupa ligi 1 Ş.L 2 lig kupası kazandım. City'nin satış listesine koyduğu ve 9 milyon € fiyat verdiği Negredo'yu almak için alt takımdaki kiralık olan (ekotto v.s) ve kadromda düşünmediğim oyuncuları satıp zar zor aLdım.

İşin kötüsü eskiden almak istediğim oyuncunun transfer bedeli, bnm transfer bütçemden 2-4 arası bir fark olduğunda bütçeyi ayarla seçeneği çıkıyordu. Şimdi ise transfer bedelinin bile üstüne olsa(Negredo 9 m € ben bütçeyi 11 m € olarak ayarlıorum) oyuncunun sözleşmesinden midir bilemem direk transferi ertele çıkıyor, bütçe ayarla seçeneğini göremiyorum.

Bu arada yönetimin, kulüp gelirlerinin %95 ini transfer bütçesine ayırdığını da belirtmek isterim.

Anlayamadığım bu saçmalıkları FFP yüzünden mi yoksa oyunda oluşan bir bug dan mı kaynaklandığı, ama her harikalda 2 lig ve avrupa'nın en iyi 2 kupasını peşpeşe kazanan bir kulüpte 9 milyon € luk bir transferi zar zor yapmak büyük SAÇMALIK!!!

Lordinas
04.Şubat.2014, 14:53
FFP kuralının etkili olduğunu düşünüyorum yani yapay zeka tamamen bu kural üzerinden fiyat politikası belirliyor.

sizin yönettiğiniz takımlardaki oyunculara belirli bir miktar verip üzerine çıkamıyor çünkü ffp yüzünden en fazla bu kadar veriyor.

siz bir oyunvu istediğinde fiyatı yükseltip, FFP ye takılıp o paraları veremeyeceğini biliyor ondan astronomik rakam çekiyor.

Tottenham ile iki senede 2 lig 1 avrupa ligi 1 Ş.L 2 lig kupası kazandım. City'nin satış listesine koyduğu ve 9 milyon € fiyat verdiği Negredo'yu almak için alt takımdaki kiralık olan (ekotto v.s) ve kadromda düşünmediğim oyuncuları satıp zar zor aLdım.

İşin kötüsü eskiden almak istediğim oyuncunun transfer bedeli, bnm transfer bütçemden 2-4 arası bir fark olduğunda bütçeyi ayarla seçeneği çıkıyordu. Şimdi ise transfer bedelinin bile üstüne olsa(Negredo 9 m € ben bütçeyi 11 m € olarak ayarlıorum) oyuncunun sözleşmesinden midir bilemem direk transferi ertele çıkıyor, bütçe ayarla seçeneğini göremiyorum.

Bu arada yönetimin, kulüp gelirlerinin %95 ini transfer bütçesine ayırdığını da belirtmek isterim.

Anlayamadığım bu saçmalıkları FFP yüzünden mi yoksa oyunda oluşan bir bug dan mı kaynaklandığı, ama her harikalda 2 lig ve avrupa'nın en iyi 2 kupasını peşpeşe kazanan bir kulüpte 9 milyon € luk bir transferi zar zor yapmak büyük SAÇMALIK!!!

artık oyuncuyla sözleşme yaparken temsilcisine verdiğiniz ücret ve imza parasıda Transfer bütçesinden düşülüyor. sırf bu yüzden 2.5 milyon euro bonservis ödediğim Onur Kıvrak bana imza parası ve temsilci ücretiyle birlikte 4.5 milyon euro ya patladı :)

Önder HOCA
04.Şubat.2014, 23:35
database genişliğide etkillidir sonuçta oyunda fazla oyuncu yoksa olan oyuncularıda kolay kolay bırakmıyorlar

egebartu
05.Şubat.2014, 01:07
Bas parayı al oyuncuyu :D

OYe
22.Şubat.2014, 18:30
Dortmund'la aynı sorunu ben de yaşadım Dortmund dan kaynaklanan birşey olabilir mi ? Fierro bile haftalık 60 bin euro istiyodu mesela

rammstein7
23.Şubat.2014, 02:00
Ama çok saçma transferler yapıyorlar takımlar. Galatasaray'da Türk oyuncudan fazla yabancı oyuncu var. saçma sapan bu yapay zeka yıl ilerledikçe zekası geriye mi gidiyor ??? Türkiye Drogba sneijder geldi hala sigames böyle abuk sabuk seyler yapıyor.

rftckk
23.Şubat.2014, 15:40
dortmund'da genelde sorun olmuyor öyle oyunculara aşırı fiyat çekmeler falan. ben de iki kariyer yapmıştım dortmund'da ikincisi güncelleme geldikten sonraydı. daha önce aldığım futbolcuların bonservisleri hep artmıştı.

TAVSİYE:dortmund'da özellikle sağ kanat sorunu var. lamela ilk sezon gelmiyor. ilk sezonu reus ve aubameyang'ı dönüşümlü sağ kanatta oynatarak geçir. ikinci sezon lamela'yı al. biraz pahalı ama bir daha arkana bakma. ayrıca lorenzo insigne'yi 15 milyon euroya alabiliyorsun ama o da çok iyi mükemmel ötesi gelişiyor ve çok verimli oluyor.