PDA

View Full Version : Başarısız Bir Menejerin Hayat Hikayesi

gamecrazy
05.Şubat.2014, 19:58
1.Bölüm

[/CENTER]Bir Şans..[CENTER]

Daha 25 yaşındaydım menejerlik kursuna katıldığımda , en büyük hayalimdi menejer olmak çok başarılı olamasamda olmak istiyordum işte belkibirgün şans banada güler ...

Evde bir arkadaşımla kalıyordum bi sabah aniden beni uyandırdı çok heyecnlıydı ve aramızda şöyle bir konuşma geçti :

- Ekrem Ekrem kalk sana çok güzel bir haberim var.
- Belli uykumu böldüğüne göre senin için güzel bir haber.
- Ekrem ... Beni çağırıyorlar.
- Ne ! nereden ?
- Antalyaspordan Samet Aybaba başvurumu kabul etmiş bana eğitim vericek.

Arkadaşımın gözlerindeki mutluluğu görebiliyordum gerçekten çok mutluydu oda sonunda bir yerlere gidiyordu ama ben hala işsizdim bir şans bekliyordum bir şans ...

Arkadaşımı uğurlamıştım , belki iyi bir eğitim alır ve iyi bir menejer olur diye aklımdan geçirdim sonra birden aklıma geldi bende birinden eğitimmi almalıyım acaba
hayallere dalmış yola yürüyordum birden telefonumu evde unuttuğumu fark ettim ve eve doğru yürümeye başladım ailemde olmasa para bulamayacaktım gerçekten ama menejerlikten kopamıyordum.
Menejer olmak istiyordum başka bir meslek istemiyordum . Sonunda eve vardım kapıdan bir ses geliyordu birden telefonumun çaldığını fark ettim ve içeri girdim telefonu açtım ve :

- Alo
- Merhaba kiminle görüşüyorum.
- Ben Ekrem Balı , peki ben kiminle görüşüyorum
- Bendeniz AJ Auxerre başkanı Guy Cotret ......

Bunu duyunca '' İşte şans haydi Ekrem '' dedim kendi kendime ....

1. Bölüm Sonu

E.Cartman
05.Şubat.2014, 20:30
Başarılar dilerim.

Banega
05.Şubat.2014, 20:49
Başarılar, güzel olacağa benziyor :)

richard castle
05.Şubat.2014, 20:58
Başarılar :)

rexpo1994
05.Şubat.2014, 21:07
Başarılar:)

benzema35
05.Şubat.2014, 21:38
Başarılar ,

gamecrazy
05.Şubat.2014, 22:13
Hepinize teşekkürler :D

gamecrazy
05.Şubat.2014, 22:40
2.Bölüm

O Şans Buraya Gelecek :icon_razz:

- Bendeniz AJ Auxerre başkanı Guy Cotret , Semih Sancaklı'yla görüşebilir miyim ?

Bu kelimeyi duynuca yıkıldım bi an için umutlanmıştım ama yine olmadı , derin bir nefes aldım ve :

- Semih bu sabah gitti , özel ders almaya
- ona ulaşabileceğim bir telefon numarası verebilir misin ?

Telefon numarasını verdim , çok kötü olmuştum bi an için heveslenmiştim oysa ki ama yine olmamıştı telefonumu aldım ve bilgi seminerine gittim.
Seminer bitince dışarı çıktım , ilk olarak girişte kapattığım telefonumu açtım tam 5 cevapsız arama vardı 4ü Semihtendi diğeri başkandan ne olmuştu acaba meraklandım ve Semihi aradım :

- Aloo! Semih
- Ekrem bende tam seni arayacaktım .
- Aramışsın zaten yeterince , ne oldu ?
- Ekrem bana AJ Auxerre'den teklif geldi ama..
- Ama ne Semih ?
- Ama ben kabul etmedim ben Türkiyede kalmaya kararlıyım.
- Eee ne yapabilirim kardeşim .
- Ama Ekrem onlara seni tavsiye ettim ve seninle konuşup seni deneyeceklerini söylediler yani kısacası Fransaya gidiyorsun kardeşim.

Semihin söyledikleri beni çok heyecanlandırmıştı hemen ardında beni başkan aradı Semihin söyledikleri doğruydu sonunda şans yüzüme gülmüştü sonunda.....

3 gün sonra Fransa'daydım kulüp binasının önünde heyecanla bekliyordum sonunda beni içeri aldılar ve başkanın odasına götürdüler heyecandan her yerim titriyordu.
Başkanla biraz konuştuk bana basın toplantısı isteyip istemediğimi sordu ben basınla çok işim olmaz deyip reddettim ve sonunda o an geldi sözleşmeyi imzaladım bir şans istiyordum ve o şans bana verilmmişti
şimdi bu şansı iyi değerlendirmeli ve bu takımı iyi bir yerlere getirmeliydim ...

rexpo1994
05.Şubat.2014, 22:48
Arkadaşın Semih iyi adammış:) Takımında başarılar:)

gamecrazy
05.Şubat.2014, 23:04
Arkadaşın Semih iyi adammış:) Takımında başarılar:)

eyvallah :)

gamecrazy
06.Şubat.2014, 00:09
Beyler kusura bakmayın ben bu kariyeri devam ettiremiyeceğim en kısa zamanda başka bir kariyerle devam edicem ama