PDA

View Full Version : Steam'den oyun takası yapmak mümkün mü?

William Rookwood
06.Şubat.2014, 01:06
Steam'in yeni güncellemelerinde trade uygulaması çıktı. Ancak steam hesabındaki bir oyunu farklı bir steam hesabındaki oyunla takaslamak mümkün mü bilmiyorum. Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Flawless Victory
06.Şubat.2014, 02:03
Öyle bir şey olursa offline oyun oynamayı engellerler.

William Rookwood
06.Şubat.2014, 02:39
Takasta kullandığın oyun steam hesabından siliniyor. Diğer hesaptan takaslanan oyun ise steam hesabına ekleniyor. Yani her iki tarafta takasladığı oyunları oynayamıyor sistem böyle işliyor. Ancak bunu internette okuduğum için nasıl yapıldığını bilmiyorum.

OrcunFB
06.Şubat.2014, 02:43
Hakkaten böyle bir şey var mı?

Cengo
06.Şubat.2014, 04:24
Gift olarak aldığınız oyunları takas edebilirsiniz. Kütüphanenize ekledikten sonra takas etme ya da satma şansınız yok. Steam, gift olarak alınan oyunlar için de süre koydu sanırım, öyle bir şey okudum Steam'de geçende. Kartları, para ile satın alınan ya da hediye kazanılan eşyaları takas edebilirsiniz. Az önce denedik, olmuyor, kurallarda değişiklik yok.

William Rookwood
06.Şubat.2014, 04:35
Gift olarak aldığınız oyunları takas edebilirsiniz. Kütüphanenize ekledikten sonra takas etme ya da satma şansınız yok. Steam, gift olarak alınan oyunlar için de süre koydu sanırım, öyle bir şey okudum Steam'de geçende. Kartları, para ile satın alınan ya da hediye kazanılan eşyaları takas edebilirsiniz. Az önce denedik, olmuyor, kurallarda değişiklik yok.

Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim. :)