PDA

View Full Version : oyuncu serbest bırakamıyorum

kesinnet
17.Haziran.2006, 13:18
arkadaşlar yabancı oyuncu alıyorum.serbest bırakamıyorum yönetim parayı ödemiyor nasıl bir çözüm getirirsiniz

Burak Duran
17.Haziran.2006, 13:40
çözüm yok oyuncuyu beleşe sat 0 a

M.Scofield
17.Haziran.2006, 13:44
beleşe sat yada sözleşmesiin bitmesini bekle

BaD BoY
17.Haziran.2006, 15:16
bide bunu dene ama futbolcuya ceza falan ver öle yoksa futbolcu kabul etmio kontratı iptal et var ona bas karsılıklı fesh etilio ama ceza verirken kayted yoksa futbolcular protesta edio

Sezo27
17.Haziran.2006, 23:01
bence de tek cozumu oyuncuyu bedavaya sat zaten gozden cıkarmıssın

can777
18.Haziran.2006, 13:48
çözüm yok arkadaşım pahalı oyuncuyu y karşılıklı feshi deniceksin ya da adamı 0'a sat takımdan bıktırıp sürekli sebepsiz ceza verip adamı karşılıklı sözleşmesini feshetmeyi dene ...

gookhan
18.Haziran.2006, 14:59
bide bunu dene ama futbolcuya ceza falan ver öle yoksa futbolcu kabul etmio kontratı iptal et var ona bas karsılıklı fesh etilio ama ceza verirken kayted yoksa futbolcular protesta edioben de bole yapiorum ama cok yaparsan kovuolar..

NiC 3 9
18.Haziran.2006, 15:05
beleşe sat veya ceza verip gönder

barman
18.Haziran.2006, 15:39
önce ceza wercen oyuncuya sonra bunun satış fiyatı ayarlaması bölmüne bak.
gereksiz oyuncu de.daha sonra ise kontratını iptal et ve serbest bırak kesinlikle gidiyo ronaldinho bile olsa!!!

katil_gfb
18.Haziran.2006, 18:09
Eğer hakkında çok emin olmadığınız yabancılarla uzun vade de sözleşme yapmak istiyorsanız menejer serbestlik maddesini ekleyin ve "0" (sıfır) yapın...
Oyuncuyu satılık listesine koy ve "tüm teklifleri kabul et" kutucuğunu doldur,oyuncuyu klüplere öner başka da çaren yok...

Universal
18.Haziran.2006, 18:14
oyuncuyu bir kaç hafta oynatma yedek takıma at sonra serbest bırakmayı denet gider yada yedek takıma at ucuzdan bir teklif sun o zaman kabul ediyorlar

katil_gfb
18.Haziran.2006, 18:17
oyuncuyu bir kaç hafta oynatma yedek takıma at sonra serbest bırakmayı denet gider yada yedek takıma at ucuzdan bir teklif sun o zaman kabul ediyorlar
Yok kardeş bu yöntemi ben çok denedim aa oyuncu bela oldu mu gitmiyor kontratını karşılıklı feshetmeyi öneriyorum kabul etmiyor...

S-B-Z
18.Haziran.2006, 20:17
ceza vererek takımdaki diğer oyuncuların moralini de bozabilirsin.o yüzden kaça satabiliyosan sat bence.satamıyosanda dursun.takım kötü gitmeye başladımı düzeltmek çok zor oluyor.

cüneyt11
18.Haziran.2006, 20:46
walla bunu çözümü fln yok.kulüp adamın serbest kalmasına izin vermiosa satıcaksın.tabi öteki takımlar o adamı almak isterse.