PDA

View Full Version : Levin Öztunalı l 17

Kryptonite
19.Şubat.2014, 15:41
Levin Öztunalı

http://i.hizliresim.com/emRW0R.png (http://hizliresim.com/emRW0R)

KULÜP:Leverkusen
ÜLKE:Türkiye(Almanya)
OYUNCU DEĞERİ:1.3 MN Euro
ALINABİLECEK FİYAT:7-8 MN Euro
ÖNERİLEN GÖREV:Defansif Oyun Kurucu

Türk takımlarına hemen gelmek istemeyen bir oyuncu ama çok iyi gelişiyor.Leverkusen oyuncuyu bırakmak istemiyor genelde ama parayı veren düdüğü çalar :) Yaşına göre fiziksel özellikleri çok iyi.Zihinsel özelliklerinden Konsantrasyonun düşük olması tek dezavantajı.Teknik özellikleri yaşına göre tartışılmaz zaten.Pas,teknik,uzaktan şutları üst düzey.Geleceğin Mesut Özili olarak lanse edilmesi yeterli bence :)

vivoperlei
19.Şubat.2014, 16:32
Paylaşım için teşekkürler.

aytekin79
19.Şubat.2014, 17:14
Kalite oyuncu , wonderkid yazdığını bizzat gördüğüm için rahatlıkla söyleyebilirim,teşekkürler

CanrY
19.Şubat.2014, 18:06
Uwe Seeler'in torunu, iyi olacak tabi :D

mpaker66
19.Şubat.2014, 21:51
Hiç gelişmiyor. 18 yaşından beri her maç ilk 11'de 22 yaşında şuan nerdeyse özellikleri aynı.

Kryptonite
19.Şubat.2014, 21:54
Hiç gelişmiyor. 18 yaşından beri her maç ilk 11'de 22 yaşında şuan nerdeyse özellikleri aynı.

Gelişmiyor mu? Benderi kesti adam Leverkusende bende :D

mpaker66
19.Şubat.2014, 21:55
Valla ben hep oynattım her oyuncuyu max geliştirip satmış adamım bu adam hiç gelişmedi.

..JoaQuiN..
10.Mart.2014, 10:47
2024'e kadar geldim söylendiği gibi bir gram gelişmedi sonunda 30 yaşına gelince sattım herifi ama tam bir joker kendisi..Türk klubü yönetiyorsanız kesinlikle olması lazım kadronuzda.

BaGa TaRKaN
10.Mart.2014, 11:53
CM3'teki Hamit Altıntop'un Profiliyle Eş Değer Yeni Bir Hamit Diyebiliriz Heralde

William Rookwood
10.Mart.2014, 22:06
Bu profilinin bir kademe üstü bir profile geliyor ileriki yıllarda. Potansiyeli çok yüksek olmadığı için çok fazla gelişmiyor.

sadistkral
22.Mart.2014, 06:22
Türk takımı yönetiyorsanız, defansın sağına adapte ettiğinizde on yıl sağ bek sorunu yaşamazsın...

fernando1907
02.Nisan.2014, 04:40
ne yeni mesut özil'i ya ? ben sağ bek oynatıyorum bu adamı :) gökhan yaşlandı yolladım 12 milyon euroya aldım fenere.

ThersoN
17.Mayıs.2014, 06:18
3 sezondur Galatasaray'a kiralıyorum. Tam anlamıyla nerede oynatacağımı yani hangi mevki için ileride coşar orasını kestiremedim bir türlü. Bonservisi yüksek geliyor bana o yüzden satın alma işine girişemedim.

RodiMood
21.Ağustos.2014, 04:46
Bende 3 sezon sonra milli takımın vazgeçilmezlerinden oldu.

Not: Oyuncu takımımda değil , serbest gelişmiş.

Leonadias
21.Ağustos.2014, 05:00
2020 yılında bendeki hali bundan ilersi olmuyor geliştiği son nokta.
Geçen sezon 3.2'ye aldık satarız 1-2 seneye.
Hiç sırıtmıyor valla hep aynı kalibrede oyun sergiliyor.

http://i.hizliresim.com/Z2RlVZ.png

Seçkinn
23.Ağustos.2014, 02:49
12,5m € verdim Leverkusen'e almak için. Sağ beke mi orta sahaya mı koyayım emin olamıyorum. Gökhan yaşlandı yerine Türk adam olmadığından cazip geliyor orası. Yalnız sağ bek, orta saha, defansif orta saha hatta sağ açıkta bile iyi oynuyor.

Leonadias
23.Ağustos.2014, 03:01
12,5m € verdim Leverkusen'e almak için. Sağ beke mi orta sahaya mı koyayım emin olamıyorum. Gökhan yaşlandı yerine Türk adam olmadığından cazip geliyor orası. Yalnız sağ bek, orta saha, defansif orta saha hatta sağ açıkta bile iyi oynuyor.

Orta alanda daha efektif birini kullanmak istersen adamın alternatifleri çok sağ beke koyar rahat ederiz pek sırıtacağını sanmıyorum defansı iyi yapıyor orta alanı iyi kapatıyor, tercih senin

Seçkinn
23.Ağustos.2014, 04:40
Orta alanda daha efektif birini kullanmak istersen adamın alternatifleri çok sağ beke koyar rahat ederiz pek sırıtacağını sanmıyorum defansı iyi yapıyor orta alanı iyi kapatıyor, tercih senin

Sağ bek olarak devam ettireceğim. Başlattım mevki antrenmanlarına. İhtiyaç olursa yine ortada da kullanırım ama orası biraz kalabalık şu anda. Salih, Okay, Alper, Jem, Topal var. Bayern almasa Emre Can'ı alacaktım birde ama Balanta'ya verdik tüm parayı :)