PDA

View Full Version : yüz paketi sorunu

GaNgStaLoVe
24.Şubat.2014, 16:17
merhaba arkadaşlar , ben yıllardır cm ve fm oynuyorum şuan bir problem yaşıyorum bana yardımcı olursanız çok seviniirim. yeni kasa aldım Windows 8 işletim sistemi. fm 2014 oyununu orijinal aldım ve kurdum logo ve forma paketlerini yaptım ama yüz paketi aktif olmadı ne yaptım ettim yapamadım sizce sorun nedir acaba

Walter Sakana
24.Şubat.2014, 16:37
Daha detaylı bilgi verirsen yardımcı olabilme şansımız artar. Örneğin;

Resimlerin formatı ne ve nasıl isimlendirdin (.png olması gerek ve uzantılar büyük harfle olunca kabul etmiyor)?
Boyutları ne (önerilen boyutlar 180x180 pikseldir)?
Config dosyasını kendin mi düzenledin (ID leri falan) yoksa x programın hazırladığı config dosyasını mı kullanıyorsun ve resimlerin adlarıyla config dosyasındaki girdiler eşleşiyor mu?
Paketleri doğru yere attıktan sonra yapman gereken adımları uyguladın mı? (oyundan tamamen çıkıp yeniden açmak -cache dosyasını silmek- veya oyundayken önbellek dosyasını kullan seçeneğini iptal edip temayı yeniden yükletmek gibi..)

Paketleri tam olarak hangi dizine attığını belirtip config dosyasını da bir yere upload edip linkini paylaşırsan inceleyip bir yanlışlık var mı diye kontrol edebilirim.

GaNgStaLoVe
24.Şubat.2014, 17:05
problemi çözdüm cut out player mega pack paketi ile update pack dosyaları aynı klasörde olunca yüzler görünmüyordu ayrı klasörlerde tuttum oldu ..