PDA

View Full Version : Otomatik Sözleşme Öneriliyor ?

Martin
25.Şubat.2014, 13:47
Arkadaşlar Lazio takımını yönetiyorum 17 yaşında bir futbolcuya teklif gönderdim..

Kulübü kabul ediyor ve hemen sonra sözleşme önerildi diyor, yani bana sözleşme konusunda herhangi bir seçenek sunmuyor...

BaGa TaRKaN
25.Şubat.2014, 13:54
Personel Sorumluluklarında Asistanına/Futbol Direktörüne Yetki Vermiş Olabilir misin ?

Banega
25.Şubat.2014, 14:00
O bendede vardı.Asistanın ve direktörün transfer yetkisini, gençlik gelişim sorumlusu vb kaldırdım, gene olmadı.Belki saçma gelecek ama en son hazırlık maçı vb. yetkilerini de kaldırdım oldu.

BaGa TaRKaN
25.Şubat.2014, 14:05
Sadece Asistan ve Direktörün Değilde Gençlik Gelişim Sorumlusu/Genç Takım Menejeri/Asistanı/Antrenörü Hangisi Varsa Artık Bu Kişilerden de Yetkiyi Alınız

Martin
25.Şubat.2014, 14:31
Personel Sorumluluklarında Asistanına/Futbol Direktörüne Yetki Vermiş Olabilir misin ?

Sadece Asistan ve Direktörün Değilde Gençlik Gelişim Sorumlusu/Genç Takım Menejeri/Asistanı/Antrenörü Hangisi Varsa Artık Bu Kişilerden de Yetkiyi Alınız

http://imgim.com/lazio_personelsorumluluklar.png

sizce hangi seçeneği değiştireyim ?

FM 2010 dan geçiş yaptım baya karışık geldi bana zaten taktiği zorla çözdük nerden geldi bu sıkıntı anlamadım :(

E.Cartman
25.Şubat.2014, 14:37
"Geleceğe yönelik genç oyuncuları transfer eder" seçeneğini kendine çevirirsen yeterli sanıyorum.

Martin
25.Şubat.2014, 14:45
"Geleceğe yönelik genç oyuncuları transfer eder" seçeneğini kendine çevirirsen yeterli sanıyorum.

Olmadı hocam gene otomatik önerdi..

BaGa TaRKaN
25.Şubat.2014, 14:48
Gelecek Vaat Eden Oyuncuları Bulur, Teklif Götürürdeki Sorumluluk Tare'nin Onu Kendine Alırsan Sorun Çözülmüş Olur :)

Martin
25.Şubat.2014, 14:51
Gelecek Vaat Eden Oyuncuları Bulur, Teklif Götürürdeki Sorumluluk Tare'nin Onu Kendine Alırsan Sorun Çözülmüş Olur :)

Gene olmadı :(

Yeni bir skin yüklemiştim böyle bir hataya neden olabilir mi bu ????

Banega
25.Şubat.2014, 14:54
Gene olmadı :(

Yeni bir skin yüklemiştim böyle bir hataya neden olabilir mi bu ????
Dostum görebildiğin bütün yetkileri transfer boyunca kendi üstüne almayı bir dene.Bende de olmamıştı öyle yapınca olmuştu.Umarım sende de olur :)

BaGa TaRKaN
25.Şubat.2014, 14:57
Gençlere Yeni Sözleşme İmzalatma Yetkisi Var Bir de O da Tare'nin Onu da Üstüne Al

Martin
25.Şubat.2014, 15:00
Dostum görebildiğin bütün yetkileri transfer boyunca kendi üstüne almayı bir dene.Bende de olmamıştı öyle yapınca olmuştu.Umarım sende de olur :)

Aynen dostum böyle düzeldi :) Yalnız oyuncuya sürekli sözleşme önerdiğimiz için kızdı gelmiyor bize :(

BaGa TaRKaN
25.Şubat.2014, 15:05
Madem Çok Almak İstiyorsun Save Gerideyse Biraz Oyundan Çıkıp Yeniden Gir Ondan Sonra Görevlendirmeleri Aldıktan Sonra Teklifini Sun