PDA

View Full Version : Futbolcu görüşmek istemiyor.

Tekelchi
08.Mart.2014, 18:14
Merhaba.
Brezilayada oynayan bir oyuncuya beşiktaş üzerinden 63milyon € teklif ettim.
Takım kabul etmesine rahmen oyuncu takımla görüşmek istemiyor.
bu sorunu nasıl çözebilirim?

fenomen77
08.Mart.2014, 18:16
Hangi futbolcu regen mi profilini atarsanız iyi olur

ME173X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Banega
08.Mart.2014, 18:19
Belki oyuncunun profilinde tercihler kısmında ''Avrupa Kıtasında Oynamak İstemiyor'' veya ''Türkiye Liginde Oynamak İstemiyor'' yazıyordur.O zaman yapacak bir şey yok.

Tekelchi
08.Mart.2014, 18:26
Belki oyuncunun profilinde tercihler kısmında ''Avrupa Kıtasında Oynamak İstemiyor'' veya ''Türkiye Liginde Oynamak İstemiyor'' yazıyordur.O zaman yapacak bir şey yok.

Profilinde herhangi bişey yazmamakta.
Hatta oyuncu sevdiği kulüplerin arasında beşiktaş taraftarı var.
Yani gelmemesi için bi sorun yok.Heralde trip atıyor :)

Tekelchi
08.Mart.2014, 18:28
Hangi futbolcu regen mi profilini atarsanız iyi olur

ME173X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mesüt Özil.

sarianet
08.Mart.2014, 18:47
çok istiyosan basına konuş bence

Tekelchi
08.Mart.2014, 18:53
Mesuttan daha iyi bi futbolcu keşfettim.Genç yetenek.Mesuta verdiğim paranın 3te1 ini adama verdim koşa koşa geldi :)

Papi44
08.Mart.2014, 20:00
Mesut Özil'in brezilya liginde ne işi var :)

ozan42
08.Mart.2014, 21:02
Oyuncunun temsilcisi ile aran bozulmuştur, sevilmeyen listesine girmişsindir bu yüzden futbolcuyu masaya oturtmuyordur.Oyuncunun bilgilerinden temsilcisine tıklayıp oradan bakabilirsin.

rftckk
08.Mart.2014, 22:01
takımla yeni sözleşme imzaladıysa sözleşme görüşmesine başlamaz. ama mesut özil'in brezilya liginde ne işi var ya. brezilya'ya gidince hayata küsmüştür belki

Lordinas
08.Mart.2014, 22:46
Brezilya'ya gitmişse kesin psikolojik sorunlar yaşıyordur Mesut. gelmemesi normal fazla gitmeyin üstüne :)

steave
09.Mart.2014, 04:27
NŞA da mesut brezilyada gaz halde bulunur ancak :).

Kaka Leite
09.Mart.2014, 04:35
Profilinde herhangi bişey yazmamakta.
Hatta oyuncu sevdiği kulüplerin arasında beşiktaş taraftarı var.
Yani gelmemesi için bi sorun yok.Heralde trip atıyor :)
Mesut Özil - Fenerbahçe taraftarı ve profilinde de böyle yazıyor, sende nasıl Beşiktaş taraftarı yazdığını anlayamadım?

William Rookwood
09.Mart.2014, 07:02
Galatasaray ile Şampiyonlar Ligi şampiyonluğunu kazandığımda Mesut Özil'i takıma 30 milyon Euro karşılığında takıma katmıştım. Alması zor olan bir futbolcu değil.

marlo41
09.Mart.2014, 19:55
Arkadaşta hafif bir Fenerbahce58 havası var. Ne günlerdi be.

samasti
18.Mart.2014, 16:50
aynı Sorun bende de var. Bende aynı konuyu açacaktım ama madem böyle bir konu var bende anlatayım....

FM 14 oynayanlar bilirler Türkiyede yabancı krizi olduğundan Türk oyunculara yöneldim ve Almanyadaki gurbetçilere sarmış durumdayım. Arama yaparken Schalke 04'te oynayan Kaan Ayhan'ı gördüm ve beni benden aldı. Profili gerçekten çok başarılı... Gelmeme ihtimalini düşünerek te medyaya demeç verdim ve oyuncuyu almakta nekadar hırslı olduğumu gösterdim ardından oyuncu Galatasaray'da oynayabileceğini fakat bunun için teklif yapmamı istedi.(Galatasaray'ı yönetiyorum) Bende kulübüne teklifi yaptım neyse anlaştık fakat kontrat görüşmelerine başlayamıyorum. Kesinlikle olmuyor. Ne yaptıysam beceremedim. Aynı sorunu Leverkusen'de oynayan Emre Can'da da yaşıyorum. Profilinde ne yazıyor bilmiyorum ama Emre Can'ın GalataSaray taraftarı olduğunu biliyorum. Bunun bir çözümü yokmu arkadaş. Belki çıldırdım belki senelik 10 M €'yu gözden çıkardım ve baştan çıkarıp alacağım. :) Neden izin vermiyor oyun...???

urwrdskkn
18.Mart.2014, 16:54
Büyük bir takımdan oyuncu almak zordur her zaman onun için sözleşmesinin son 6 ay kalmasını beklemekte yarar var

BaGa TaRKaN
18.Mart.2014, 16:57
Bir Önceki Mesajlarda Belirtilmiş Ama Heralde Gözden Kaçmış.

Acaba Oyuncunun Menejeri Senin Hakkında Olumsuz Fikirli mi ?

Bir de Oyuncuyla Konuşup Menejeri ile Yollarını Ayırmasını Talep Edebilirsin Bazen İşe Yarıyor Ama Oyuncuyu İkna Etmen Önemli Menejerin Senin Geleceğini Karartıyor Cinsinden Ayartmalar Oyuncunun Aklını Çelebilir.

samasti
18.Mart.2014, 17:45
Bir Önceki Mesajlarda Belirtilmiş Ama Heralde Gözden Kaçmış.

Acaba Oyuncunun Menejeri Senin Hakkında Olumsuz Fikirli mi ?

Bir de Oyuncuyla Konuşup Menejeri ile Yollarını Ayırmasını Talep Edebilirsin Bazen İşe Yarıyor Ama Oyuncuyu İkna Etmen Önemli Menejerin Senin Geleceğini Karartıyor Cinsinden Ayartmalar Oyuncunun Aklını Çelebilir.

Oyuncunun temsilcisi ile yollarını ayırmasını sağladım, hatta bunu birde oyuncunun takımını menajer ekleme yoluyla kontrol ederek o şekilde de denedim fakat sonuç yine aynı... Acaba bir hata olabilir mi? Oyuncu gelmek istemese gelmiyorum der kestirip atar. (ÖRN: İbrahimoviç: Galatasaray'a transfer olmaya niyetim yok...) Fakat oyuncu da istemesine rağmen başarılı olamadım. mecburen vazgeçtim transferden fakat kafamı kurcaladı acaba hata mı var diye.

Kaldı ki oyuncunun temsilcisi beni neden sevmesin ki. Adamı daha önce hiç görmedim ve temsilcisi olduğu bir oyuncu kadromda yok... :)

samasti
20.Mart.2014, 00:45
Ne hikmetse oyuncuyu almayi becerdim... Sozlesme teklifini siz degil genclik gelisim sorumlusu veya futbol direktoru yapsin ardindan sozlesme teklifini degistir diyerej devreye siz girebilirsiniz. Bu sekilde gorusmek istemeyen futbolculari masaya oturtabilirsiniz

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hyildiran
20.Mart.2014, 02:03
bendede şöyle bir sorun var.10 yıllık oyuncum benimle sözleşme imzalamak istemiyor.oyuncuyla konuştum imzalamazsan transfer listesine koyucam dedim.imzalamayı istiyorum dedi.sözleşme öner dediğimde temsilci oyuncum istemiyor diyor.oyuncuya temsilciyi kovdurtamadım :D ne yapıcam bilmiyorum.oyuncuyu tutma sebebimde 10 yılı doldurunca oğlu oluyormuş efsanesini denemek :D

pusathan01
20.Mart.2014, 13:32
Ben aynı durumu enes ünalda yaşamış dım. Temsilcisi ilede sorunum olmadığı halde temsilci masaya oturmuyordu.

hyildiran
20.Mart.2014, 13:36
Ben aynı durumu enes ünalda yaşamış dım. Temsilcisi ilede sorunum olmadığı halde temsilci masaya oturmuyordu.

ben temsilciyi kovdurttum yinede oturmuyor

mmllhh
20.Mart.2014, 13:43
Ben de başka bir takımda altyapıda olan oyuncuyu almak isterken benzer bir şey yaşadım yalnız fark şu; oyuncunun temsilcisi yok. Birebir oyuncuyla muhatap oluyorum ama olamadım yani adam masaya dahi oturmak istemiyor.

Not: Feneri yönetiyorum.Almak istediğim adam Bursa'nın oyuncusu

hyildiran
20.Mart.2014, 13:45
Ben de başka bir takımda altyapıda olan oyuncuyu almak isterken benzer bir şey yaşadım yalnız fark şu; oyuncunun temsilcisi yok. Birebir oyuncuyla muhatap oluyorum ama olamadım yani adam masaya dahi oturmak istemiyor.

Not: Feneri yönetiyorum.Almak istediğim adam Bursa'nın oyuncusu

yeni çıkan regenlerde öyle oluyor.1-2 ay geçsin ondan sonra dene.