PDA

View Full Version : Regen Oyuncular İçin Yüz ve Saç Paketi

William Rookwood
09.Mart.2014, 00:51
http://www.fmscout.com/assets/downloads/fm14/olt-expanded-hair-pack-v4.jpg

İçinde regen oyuncular için saç ve sakal yamaları mevcuttur. Ayriyetten oyuncu yüzleri ülkelere ve ırklara göre ayarlanmış, profildeki görünümleri düzenlenmiştir. Kendim kullandım ve çok memnun kaldım bu yamadan, herkese tavsiye ederim. :)

Kurulum için FM'nin kurulu olduğu dizine girip sırasıyla data/facegen/hair klasörlerine ulaşın ve rardan çıkan dosya içeriğini orjinali ile değiştirin. Oyuna girmeden önce cache klasörünü de silerseniz sorunsuz çalışır.

http://www.fmscout.com/a-olt-expanded-hair-pack-fm14.html

E.Cartman
11.Mart.2014, 12:09
Paylaşım için teşekkürler.

aytekin79
11.Mart.2014, 13:00
Teşekkürler güzel paylaşım :)

Papi44
11.Mart.2014, 14:17
Teşekkürler,geçen senede vardı aynısı mı yoksa bu yenisi mi ?

William Rookwood
05.Nisan.2014, 13:35
Teşekkürler,geçen senede vardı aynısı mı yoksa bu yenisi mi ?

Geçen seneki v2.0 yada v3.0 olabilir. Çünkü internette eski sürümleri de mevcut. :)

vivoperlei
05.Nisan.2014, 14:16
Gecen sene kullandim, bu sene de kullaniyorum. Basarili bir calisma. Paylastigin icin tesekkurler.

hyuga10
06.Nisan.2014, 16:48
Bu görsel paketi uygulamayı denedim, ama şu an bende hala daha eski saç stilleri vs görünüyor, yenilerden hiç bişi gelmedi, orijinal konuda denildiği gibi, 5 tane default olan yüz paketinin yanına indirdiğim olt klasörünü attım, cache sildim ve arayüz ayarlarından denileni yaptım, ama bişi değişmedi, yardımcı olabilir misiniz?

William Rookwood
06.Nisan.2014, 17:46
Bu görsel paketi uygulamayı denedim, ama şu an bende hala daha eski saç stilleri vs görünüyor, yenilerden hiç bişi gelmedi, orijinal konuda denildiği gibi, 5 tane default olan yüz paketinin yanına indirdiğim olt klasörünü attım, cache sildim ve arayüz ayarlarından denileni yaptım, ama bişi değişmedi, yardımcı olabilir misiniz?

data/facegen bu klasöre ulaştınız mı? Facegen klasörüne ulaştığınızda hair klasörünü göreceksiniz. İndirdiğiniz yamayı facegen klasörüne atın ve orijinal hair klasörü ile indirdiğinizi yer değiştirin. Ardından cache klasörünü sildikten sonra kurulum tamamlanmış oluyor.

Kurulum bittiğinde zaten değişikliği hemen farkediyorsunuz. Normalde regenlerin sadece kafa kısmı görünürken yamada forma kısımları da azda olsa gözüküyor.

hyuga10
06.Nisan.2014, 18:22
Evet, o klasöre geliyorum. hair klasörü var, onun içinde afro, asian vs diye 5 tane default saç klasörü var. İndirdiğim rarlı dosyanın içinde de olt hairpack diye bir klasör var. İçinde de yine aynı bu 5 klasörün adında 5 klasör var. Birçok şey yaptım, ama tutturamadım, önce olt haripackin içindekileri orijinal hair klasörünün içine attım yer değiştirdim olmadı, sonra 5 klasörün yanına olt hairpack klasörünü attım yine olmadı, kaldı böyle hiçbir değişiklik olmadan bende.

William Rookwood
06.Nisan.2014, 18:25
olt hair klasörü sadece bir isim. Önemli olan o klasörün içinden çıkan hair klasörü. facegen e gelip hair klasörünü içine attığınızda yer değiştirmelere onay verin sadece. Ardından tüm cache klasörlerini silin. Roaming ve local klasörlerinin içine de bakın. cache ve caches isimli klasörler oluşuyor. Onları da silerseniz sorun hallolmuş olur.

hyuga10
06.Nisan.2014, 18:33
Tamamdır şimdi oldu teşekkür ederim, bir yerde ekstra cache klasörü buldum onu silince düzeldi. Yardımlarınız için tekrardan teşekkür ederim, böylesi çok daha güzel oldu :)

caner485
16.Nisan.2014, 15:32
Yaşlandıkça değişim gösterse aslında o zaman çok güzel olur. Adam 16 yaşında da aynı 36 yaşında da :)