PDA

View Full Version : Mesut Özil ve Olivier Giroud

sancak319
09.Mart.2014, 13:30
Arsenal kariyerine başladım Mesut Özil'i "Oyun Kurucu", Olivier Giroud'u "Pivot Santrafor" yaptım ama istediğim verimi alamadım.Özellikle Mesut oyunu çok bozuyor.
Rolleri hakkında yardımcı olurmusunuz

Banega
09.Mart.2014, 13:41
Mesut Özil'i takımın beyni veya serbest oyuncu olarak oynatabilirsen daha fazla katkı verebilir.Giroud'u da fırsatçı golcü olarak oynatabilirsin istersen de yanına yardımcı forvet koyarsın veya yanına bir fırsatçı golcü koyarak pivot olarak oynatmaya devam edebilirsin. :) Ha bir de Mesut'u sahte forvet olarak oynatmayı dene.Taktiğini göremediğim için tam yorum yapamıyorum üzgünüm :)

jAsain
09.Mart.2014, 13:47
Mesut'u gizli forvet oynat, Giroud'yu yaratıcı forvet

sancak319
09.Mart.2014, 15:41
KL: Wojciech Szczesny
SLB (İki Yönlü Bek - Hücum): Nacho Monreal*
STP (Standart Stoper - Durdurucu): Thomas Vermaelen
STP (Standart Stoper - Durdurucu): Laurent Koscielny (Kurt Zouma)
SĞB (İki Yönlü Bek - Hücum): Bacary Sagna* (Gökhan Gönül)
OS (Defansif Oyun Kurucu - Destek): Mikel Arteta
OS (Oyun Kurucu - Destek): Jack Wilshere
SĞK (Kanat Oyuncusu - Hücum): Alex Oxlade-Chamberlain
OOS (Serbest Oyuncu - Hücum): Mesut Özil
SLK (İçe Kateden Oyuncu - Hücum): Santi Cazorla*
ST (Fırsatçı Golcü - Hücum): Olivier Giroud

Takım Direktifleri:

Dikine Oyna - Defanstan Kısa Pasla Çık - Havadan Orta Yap - Rakip Savunmanın Üstüne Git - Kanatları Kullan - Dar Alanda Oyna - Daha İleride Savunma - Rakibi Rahatsız Et - Topa Dal - Daha Sıkı Markaj - Yüksek Tempo

Yanlış birşey varsa oyuncu görevleri veya takım direktiflerinde belirtirseniz sevinirim.
Sonuna "*" koyduğum adamların yerine başkalarını transfer edebilirim.Transfer önerilerinize de açığım.

Lordinas
09.Mart.2014, 16:24
KL: Wojciech Szczesny
SLB (İki Yönlü Bek - Hücum): Nacho Monreal*
STP (Standart Stoper - Durdurucu): Thomas Vermaelen
STP (Standart Stoper - Durdurucu): Laurent Koscielny (Kurt Zouma)
SĞB (İki Yönlü Bek - Hücum): Bacary Sagna* (Gökhan Gönül)
OS (Defansif Oyun Kurucu - Destek): Mikel Arteta
OS (Oyun Kurucu - Destek): Jack Wilshere
SĞK (Kanat Oyuncusu - Hücum): Alex Oxlade-Chamberlain
OOS (Serbest Oyuncu - Hücum): Mesut Özil
SLK (İçe Kateden Oyuncu - Hücum): Santi Cazorla*
ST (Fırsatçı Golcü - Hücum): Olivier Giroud

Takım Direktifleri:

Dikine Oyna - Defanstan Kısa Pasla Çık - Havadan Orta Yap - Rakip Savunmanın Üstüne Git - Kanatları Kullan - Dar Alanda Oyna - Daha İleride Savunma - Rakibi Rahatsız Et - Topa Dal - Daha Sıkı Markaj - Yüksek Tempo

Yanlış birşey varsa oyuncu görevleri veya takım direktiflerinde belirtirseniz sevinirim.
Sonuna "*" koyduğum adamların yerine başkalarını transfer edebilirim.Transfer önerilerinize de açığım.

Sanırım 4231 dizilişini yazmışsınız.

güncellmeden sonra 4231 dizilişiyle başarılı olmak çok zorlaştı. göbekteki iki oyuncu top rakipteyken kayboluyor sahada. zaten ilerideki 4 oyuncu istediğiniz direktifi verin geri gelmiyor. top üçüncü bölgeye geçince hafif bir pres uyguluyorlar. kaldı ki siz hücum görevi verip onuda engellemişsiniz.

açıkça söyliyim bu oyun stiliyle premier ligde başarılı olamazsınız. bu benim fikrim ve sonuna kadar arkasındayım.

şimdi baktımda beklerde hücum rolü almış sizden. :) ne diyim başka bir oyun oynuyoruz herhalde