PDA

View Full Version : [14.3.0] Volkan Demirel

Önder HOCA
13.Mart.2014, 14:23
http://dosya.turksportal.net/research/14.3.0/Fenerbah%e7e_Volkan_Demirel.png
Controversy bence yüksek olmuş gerçekte böyle bir durum olmadığı halde, ilk sezon bitmeden oyuncu ayrılmak istiyor

Cengo
16.Mart.2014, 05:48
Controversy nedeni ile ayrılmak istemez. Controversy saha dışı olaylar ile gündeme gelmeyi başaran ve sorun çıkaran geçimsiz oyuncular için kullanılıyor. Volkan maaşallah gündemden hiç düşmüyor. Hep aksiyon hep aksiyon.

Loyalty 20, Ambition 13. Daha ne yapabilirim Fenerbahçe'den vazgeçmemesi için? Bu oyunun eksiği. Volkan'a düşük para teklif edilirse ayrılmak istemesi normal olur.

perpetua
16.Mart.2014, 12:44
Esasinda futbol'u Fenerbahce'de birakacak sekilde ayarlayabiliriz (boyle bir secenek var). Artik bir yere gidecegi yok Volkan'in bence.

Önder HOCA
16.Mart.2014, 15:10
bence consistency yüksek 15 filan olabilirdi oyuncuyla kesinlikle kalması yönünde etkileşime geçilemiyor.Bu yüzden yüksek demiştim

Dennis Bergkamp
16.Mart.2014, 15:13
Controversy nedeni ile ayrılmak istemez. Controversy saha dışı olaylar ile gündeme gelmeyi başaran ve sorun çıkaran geçimsiz oyuncular için kullanılıyor. Volkan maaşallah gündemden hiç düşmüyor. Hep aksiyon hep aksiyon.

Loyalty 20, Ambition 13. Daha ne yapabilirim Fenerbahçe'den vazgeçmemesi için? Bu oyunun eksiği. Volkan'a düşük para teklif edilirse ayrılmak istemesi normal olur.

Bende yeni heyecanlar aramak için ayrılmak istedi bu kulüpte bir sürü başarın var neden ayrılıyorsun dedim umrumda değil gitcem ben dedi gitti :) Sorunun para olduğunu zannetmiyorum ki bunlar daha ilk sezon devre arasına gelmeden oldu yani daha 3-4 ay önce sözleşme imzalamışken.

perpetua
16.Mart.2014, 16:02
Bende yeni heyecanlar aramak için ayrılmak istedi bu kulüpte bir sürü başarın var neden ayrılıyorsun dedim umrumda değil gitcem ben dedi gitti :) Sorunun para olduğunu zannetmiyorum ki bunlar daha ilk sezon devre arasına gelmeden oldu yani daha 3-4 ay önce sözleşme imzalamışken.

Oyuncular uzun sure ayni kulupte kalinca bazen ayrilmak istiyor. Bu da esasinda oyuna guzel rassallik katan bir olay (Victor Valdes'in ayrilmak istemesi gibi).

Ama Volkan ozelinde bir degisiklik yapariz, o kolay.

sui generis
16.Mart.2014, 16:11
Esasinda futbol'u Fenerbahce'de birakacak sekilde ayarlayabiliriz (boyle bir secenek var). Artik bir yere gidecegi yok Volkan'in bence.

Böyle bir şey yaparsanız, biz yollamak istesek bile takımda kalmaz mı ?

perpetua
16.Mart.2014, 16:46
Böyle bir şey yaparsanız, biz yollamak istesek bile takımda kalmaz mı ?

Kalmaz. Sadece kulup onu artik istemeyene kadar baska bir kulube gitmek istemez.

Bu secenek ozellikle Maldini icin eklenmisti. Muhtemelen Totti icin de kullanilmistir.