PDA

View Full Version : 14.3 sonrası...

egelikartal_
15.Mart.2014, 02:15
Arkadaşlar halihazırda yeni yamanın başlığı olduğunu biliyorum ama yaşadığım sorunun 14.3'ten kaynaklandığına emin olmadığım için ayrı başlık açmak istedim. umarım bunu yaşamış ve çözmüş olan vardır.

evden uzak kaldığım için 1 hafta oyuna dokunmadım, tekrar başladığımda 14.3 gelmişti ancak eski kariyerime devam ettim. önce oyunun açılış menüsü çok yavaşladı. football manager, sega yazıları takılarak geldi, loading ekranı 4-5 dk bekleyerek açıldı. oyunun normal akışında hiçbir yavaşlık yoktu ancak bu kez donmalar başladı. 14.3 ile yeni kariyer açtım, eski save game'leri sildim ilk başta düzeldi. ne oyun yavaş açıldı ne de donma oldu. ancak ilk sezonun yarısına geldim ve yine başladı sorun. önce bugün oyunu açarken menü çok geç geldi, 3 kere de oyun normal ana menüdeyken dondu ve kapatmak zorunda kaldım.

böyle bir şey yaşayan var mı? laptopun özelliklerinde problem yok, zira güncelleme öncesi her şey yolundaydı. yarın format atmayı düşünüyorum. sizlerin de çözümü varsa sevinirim. teşekkürler.

ustamfa
16.Mart.2014, 03:45
disk birleştirme yap. tavsiyem defraggler programı

egelikartal_
18.Mart.2014, 14:02
Format atıp yeni kariyer açtım. Sorunsuz şu anda.

samasti
18.Mart.2014, 18:03
Aynı sorun bende de var. Anlayamadığım şekilde kasmalar oluyor. Oyundaki sistem gereksinimlerinin bir nevi check edildiği yıldızlarda sistemim full yıldızlı olmasına karşın kasma sorunu yaşıyorum. Daha önce karşılaşmadığım bu sorun canımı sıkmaya başladı. Açıkçası format atmak işime gelmiyor.

Ramoscu
18.Mart.2014, 18:14
Aynı sorun bende de var. Anlayamadığım şekilde kasmalar oluyor. Oyundaki sistem gereksinimlerinin bir nevi check edildiği yıldızlarda sistemim full yıldızlı olmasına karşın kasma sorunu yaşıyorum. Daha önce karşılaşmadığım bu sorun canımı sıkmaya başladı. Açıkçası format atmak işime gelmiyor.

benim sistem yarım yıldız yani 1 bile yok. fakat en ufak kasma yok oyunda çok ilginç.

Dennis Bergkamp
18.Mart.2014, 22:15

Ekran kartına güncelleme gelmiş olabilir mi?

samasti
19.Mart.2014, 12:42
Ekran kartına güncelleme gelmiş olabilir mi?

Hayır bu mümkün değil. Çünkü güncellemeleri sürekli kontrol ediyorum. FM dışında fifa ve call of duty gibi grafik isteyen oyunları da sıklıkla oynuyorum ve problem yaşamıyorum