PDA

View Full Version : Pedro Camilo Franco

Ahmet Göktaş
25.Mart.2014, 18:40
http://dosya.turksportal.net/research/14.3.0/Be%feikta%fe_Pedro_Franco.png

Bu devredeki performansını düşürmeden devam ettirirse ,FM 2015 için çok daha attırılması gerekir bazı özellikleri. Örneğin poziyon alma ve sakinlikk mutlaka 15 yada 16 gibi bir değer olmalı. Ayrıca müdahaleleri çok temiz top kapmada , çok başarılı. Top kapma özelliğinin de 15 olmasını bekliyorum.

Potansiyel olarak da 160+ hakeden bir oyuncu.

Önder HOCA
26.Mart.2014, 02:18
pek izlemedim ama bence bir defans oyuncusu için 160 pa fazla

semih99999
26.Mart.2014, 16:27
160 fazla degil çok abartı olur 146 çok ideal bu adam için

Ahmet Göktaş
27.Mart.2014, 04:13
160 fazla degil çok abartı olur 146 çok ideal bu adam için

160 PA demek gelecekte top class bir takımda oynayabilecek oyuncu olması demek. Pedro gerçekten (eğer bu çıkışı bir tesadüf değil ise ki sanmıyorum tesadüf oldugunu ) 3 yıl sonra gelişimini tamamladığında Real , Münih, Barça olmasa da Arsenal, İnter , Liverpool gibi takımlarda oynayabilecek bir oyuncu. 160 pa abartı falan değildir arkadaşlar yapmayın adamlar 1 sene içinde bir oyuncu çıkış yapınca yapıştırıyorlar -9' Pa'yi. Ayrıca 146 PA demek bu adam gelişimini tamamladığı takdirde bile en fazla süper ligde iyi bir stoper olacak demektir. Kendisi şuan için bence Türkiyede tüm mevkiler dahil en potansiyelli 3 oyuncudan birisidir.

Spe1907
27.Mart.2014, 05:32
160 PA demek gelecekte top class bir takımda oynayabilecek oyuncu olması demek. Pedro gerçekten (eğer bu çıkışı bir tesadüf değil ise ki sanmıyorum tesadüf oldugunu ) 3 yıl sonra gelişimini tamamladığında Real , Münih, Barça olmasa da Arsenal, İnter , Liverpool gibi takımlarda oynayabilecek bir oyuncu. 160 pa abartı falan değildir arkadaşlar yapmayın adamlar 1 sene içinde bir oyuncu çıkış yapınca yapıştırıyorlar -9' Pa'yi. Ayrıca 146 PA demek bu adam gelişimini tamamladığı takdirde bile en fazla süper ligde iyi bir stoper olacak demektir. Kendisi şuan için bence Türkiyede tüm mevkiler dahil en potansiyelli 3 oyuncudan birisidir.

yazdıklarını okuyunca adam 19 yaşında falan sandımda 1 ay sonra 23üne basacak bir oyuncuymuş öyle aşırı bir gelişme olacağını zannetmiyorum.

ozan42
27.Mart.2014, 07:17
yazdıklarını okuyunca adam 19 yaşında falan sandımda 1 ay sonra 23üne basacak bir oyuncuymuş öyle aşırı bir gelişme olacağını zannetmiyorum.

Neden 19 yaşındaki adamın kafası çalışmıyor mu?

ttarlabasi
28.Mart.2014, 02:48
Tackling en az 15 olmalı.

resoag
28.Mart.2014, 15:01
146 pa ideal bence maksimum 153 falan olur ; tabi teknik olarak biraz daha gelişsin Niasse'deki artışı görmek mümkün :D

HeracLes
17.Mayıs.2014, 14:39
Şimdilik bir şeylerden söz etmek için erken. Pedro bana göre potansiyeli hakkında hiçbir şey göstermedi bize. Ben ileride 150'nin üzerine çıkabileceğini düşünüyorum. Millionarios'ta yaptıkları, genç yaştaki kaptanlığı ilk geldiğinden beri bende özel bir oyuncu olduğuna inandırdı Pedro. Yeni bir ülkeye gelmesine ve takımda ispanyolca konuşanların azlığına bağlıyorum şu anki gecikme durumunu. Her şey olabilir futbolda ama Pedro'nun kulübe para kazandırarak gideceğinden eminim.

anil luque
09.Eylül.2014, 00:47
Çok zor pozisyonlarda bile tereyağından kıl çeker gibi top kapabilen bir oyuncu için 13 tackling gülünç.