PDA

View Full Version : Tema İstek ve Soru Bölümü

yorumsuz1i
28.Mart.2014, 01:20
tema ustalarının yardımına ihtiyacım var. 2 gündür uğraşıyorum içinden çıkamadım.bende yüklü olan skinde oyuncu özellikleri ekranında oyuncu özelliklerini bir kutu içinde gösteriyor. ama ben bunu hiç sevmiyorum. fm nin orjinali gibi olsun istiyorum. sanırım tek bir dosyanın silinmesi ile halledilebilecek bir şey ama ben bir türlü bulamadım. ya da başka yolu varsa yardımlarınızı belkiyorum

E.Cartman
28.Mart.2014, 02:48
Temalarla ilgili yaşadığınız sıkıntıları, tema isteklerini buradan paylaşabilirsiniz.

Trabzonspor
04.Haziran.2014, 00:46
Bu skinlerin bazılarını oyun görmüyor sebebi ne olabilir fikri olan var mı ?

William Rookwood
04.Haziran.2014, 18:10
Bu skinlerin bazılarını oyun görmüyor sebebi ne olabilir fikri olan var mı ?

Bazı temaların rar dosyalarından çıkan klasörünü komple atmak gerekiyor skins'e. Bazılarında ise rar'ın içerisinden çıkan klasörün içindekilerini atmak gerekiyor.

totti10
02.Ağustos.2014, 15:36
vexillium skinini kullanıyorum ama özellikle başlıklarda türkçe yazı karakterlerinde sorun oluyor. Örneğin ş harfi hiç çıkmıyor. Liverpool'da ie baladı. Şeklinde yazıyor.
Bu sorunu nasıl halledebilirim?

William Rookwood
05.Ağustos.2014, 05:32
vexillium skinini kullanıyorum ama özellikle başlıklarda türkçe yazı karakterlerinde sorun oluyor. Örneğin ş harfi hiç çıkmıyor. Liverpool'da ie baladı. Şeklinde yazıyor.
Bu sorunu nasıl halledebilirim?

Kullandığınız tema ekran çözünürlüğünüzle uyumlu olmayabilir veya iyi yüklememiş olabilirsiniz. Tekrar yüklemeyi deneyin ve yüklerken cache klasörlerini silin.

Börk
12.Ağustos.2014, 12:05
Bir ara güzel de bir skin olan Fmc Flut Skin'i yüklemiştim baya bir oynadım o skinle oyunu.Ondan aylar sonra oyunu tekrar oynamak için açtığım da aynı skinle takım konuşması ekranına bir türlü geçişin yapılamadığını fark ettim.( takım konuşması diye bir yer yok ) . Skin i belgelerimden,document and setting den , cache den her yerden sildim hatta oyunu silip yeniden kurdum ama skin'den bir türlü kurtulamadım.takım konuşmasına da bir türlü dönemedim aynısını yaşayan var mı ?

Ali Hikmet
12.Ağustos.2014, 23:53
ADANA DEMİRSPOR ile skin var mı yoksa biri yaparsa çok sevinirim :)