PDA

View Full Version : Orjinal Oyunu Yeni Bilgisayara Geçirme

Time Cris
01.Nisan.2014, 22:19
Öncelikle bir kaç ay önce D-R den kutulu olarak bir oyun aldım.Fakat laptopumun bozulması sonucu yeni bir bilgisayar aldım.Steam'da kayıtlı oyunum o konuda sıkıntı yok.Vınn kullanıyorum bu yüzden oyunu internetten almak yerine kutulı aldım.Şimdi ben bu oyunun cd sini takıyorum ve steam dan setup falan çıkıyor indirme başlıyor direk 1 gb falan.Hem kotamı yer hem çok yavaş olur üstelik cd takılı.Sonra cd den setup diyorum 4441 mb yüklüyor.Bu durumda internet olmadan ben bu oyunu kuramazmıyım?

BaGa TaRKaN
02.Nisan.2014, 00:42
Aslında Bir Yolu Var :)

Önceki Bilgisayarında Kurulu Olan Oyunun Dosyalarını (Gizli Klasörlerde Dahil) Kopyalayıp Bir USB Bellek'e At Sonra Yeni Bilgisayarına Bunu At.

Steam'i Çevrimiçi Açıp Ufak Bir Doğrulama İsteyecek Hemen Biter Sonra Oynayabilirsin. Bunu Eski Serilerde İş Yerinde Çok Yapardım.

sakary Ali
02.Nisan.2014, 00:45
Öncelikle bir kaç ay önce D-R den kutulu olarak bir oyun aldım.Fakat laptopumun bozulması sonucu yeni bir bilgisayar aldım.Steam'da kayıtlı oyunum o konuda sıkıntı yok.Vınn kullanıyorum bu yüzden oyunu internetten almak yerine kutulı aldım.Şimdi ben bu oyunun cd sini takıyorum ve steam dan setup falan çıkıyor indirme başlıyor direk 1 gb falan.Hem kotamı yer hem çok yavaş olur üstelik cd takılı.Sonra cd den setup diyorum 4441 mb yüklüyor.Bu durumda internet olmadan ben bu oyunu kuramazmıyım?

Normalde CD'den kurabilmen gerekli, onun yaptığı işlemlere dikkat et. Muhtemelen steam'den güncelleme yapıyordur.