PDA

View Full Version : Başka Maçları Seyretme

oguzhantercan
09.Nisan.2014, 14:24
Arkadaşlar Merhabalar,

FM serisinde başka maçları seyretmek mümkün mü. Örneğin ben şuan gs deyim ş.liginden elendim ama final maçını seyretmek istiyorum veya rakibimin önemli maçını seyretmek istiyorum.

yanlış hatırlamıyorsam fifa manager serilerinde bu mümkündü fm de de böyle bir özellik var mı?

Teşekkürler

Banega
09.Nisan.2014, 14:36
Evet, fikstürünüzle çakışmadığı sürece seyredebilirsiniz.

E.Cartman
09.Nisan.2014, 14:37
Turnuvanın fikstürünü açıp maçın skorunun yazılacağı "-"li kısma tıklarsanız izlersiniz maçı.

BaGa TaRKaN
09.Nisan.2014, 14:39
Evet Mümkündür.

Rakibinizin veya İzlemek İstediğiniz Maçı Takımların Fikstür Bölümüne Gelip Hangi Maçı İzlemek İsterseniz O Maça Bir Tik Koyup Tarihi/Maç Saati Geldiğinde İzleyebilirsiniz.

Yalnız Tek Bir Şartı Var O Gün ve O Saatte Sizin Herhangi Bir Maçınız Olmaması Gerekir

mmllhh
Arkadaşlar Merhabalar,

FM serisinde başka maçları seyretmek mümkün mü. Örneğin ben şuan gs deyim ş.liginden elendim ama final maçını seyretmek istiyorum veya rakibimin önemli maçını seyretmek istiyorum.

yanlış hatırlamıyorsam fifa manager serilerinde bu mümkündü fm de de böyle bir özellik var mı?

Teşekkürler

Tabiki mümkün. Maç fikstürüne gelip oradan "Atletico Madrid v Barcelona" yazan yerdeki v ye bastığında attend (türkçe katıl veya izle yazıyordur.) yazısı çıkacaktır sonrasını oyun kendi hallediyor maç başladığı anda sen her ne yapıyorsan onu kesip seni maç ekranına aktarıyor.Hatta o maçta oynayan ilgilendiğin bir oyuncu falan varsa maç sonunda haber olarak "Arda'yı izlemeye gitti." tarzı şeyler de çıkabiliyor.

di canio
Maçını izleyeceğin takımın fisktüründe oynayacağı maçın karşısında "-" gibi bir simge vardır. Eğer senin maçınla çakışmıyorsa o simgeye tıklayarak izlemek için adım atmış olursun. Ya da maçını izleyeceğin organizasyonun fikstüründen izlemek istediğin maçın takım isimleri arasındaki simgeye tıklayarak da izlemen mümkün.

E.Cartman
09.Nisan.2014, 14:45
Aynı cevabı 4 farklı şekilde vermişiz, var mı artıran :D

Sadixx
09.Nisan.2014, 14:49
Yani bak ne kadar yardımcı bir forumuz dahada anlamadıysan yani :D

BaGa TaRKaN
09.Nisan.2014, 15:09
Günün En Şanslı Üyesi İlan Ediyoruz Seni :D

FearlesSamu
10.Nisan.2014, 00:27
Ben bu izleme olayını bilmiyordum.Bu olay milli takımda da oluyormu yani "şu şu oyuncuyu izledi" gibi birşey çıkıyor mu?

di canio
10.Nisan.2014, 00:38
Eğer milli takım hocasıyken izlemeyi soruyorsan, zaten takım havuzundaki oyuncuların maçları için her hafta asistan tarafından izlenecek maçlar listeleniyor sana. Oradan izleyeceğin maçı seçebiliyorsun.

FearlesSamu
10.Nisan.2014, 08:36
peki maçı izlediğimizde haberlerde şu hoca şu oyuncuları izledibdiye bir şey çıkıyor mu?

rexpo1994
10.Nisan.2014, 11:53
peki maçı izlediğimizde haberlerde şu hoca şu oyuncuları izledibdiye bir şey çıkıyor mu?

Evet çıkıyor.

Papi44
10.Nisan.2014, 14:59

Evet çıkıyor, başka menajerlerin sizin maçınızı izlediğinde de maç sonu gelen kutusuna bilgi geliyor.

oguzhantercan
12.Nisan.2014, 18:04
bilgilendirme için çok teşekkürler arkadaşlar, iş hayatında olduğumuz için cevap yazamadım

TeNaciOUS MidFieLdeR
12.Nisan.2014, 18:30
forum arkadaslarimi bu yardim etme tutkularindan ve ozverilerinden oturu kutluyorum. yardim icin adeta yaris halindeler.

http://www.mematic.com/_/gifs/applause/tumblr_m4nikbnLH61r08oe3o1_500.gif