PDA

View Full Version : Oyunum Maç İçinde Dondu Çözüm Bekliyorum

fernando1907
11.Nisan.2014, 21:39
Dortmund'u gruptan çıkma maçında deplasmanda 3-1 yendikten sonra oyun orada kaldı. Aslında futbolcu isimlerne falan tıklayınca açılıyor ama devam edemiyorum. maç biter bitmez bu ekranda kaldı. Takım konuşması ekranına devam etmedi. Hiçbirşey fayda etmiyor. Daha önce bir kez daha olmuş kaydetmeden çıkmak zorunda kalmıştım. Ama bu maç çok önemliydi, üstelik öncesinde ligde 5-0 galibiyetim vardı. 2 maçta boşa gidecek devam edemezsem. Varsa bir yolunu bilen lütfen acil yardım etsin. Arka planda fm açık bekliyorum şu anda. Pc'yi kapatana kadar vaktim var.

http://i.hizliresim.com/djqdEZ.png

William Rookwood
11.Nisan.2014, 21:57
Yeni menajer ekleme butonu çalışıyor mu peki? Yeni menajer ekleyip oyunu tatile atarsan düzelebilir, onu bir dene bakalım.

BaGa TaRKaN
11.Nisan.2014, 22:02
90.Dakikanın Yanında Ev Simgesi Var Oraya Tıklayıp Ana Ekrana Gelebilirsin Oradanda Devam Et Butonunu Kullanabilirsin :)

Bu Arada Konu Açarken Acil, Acil Yardım Gibi Başlıklara İzin Verilmiyor Başlığı Biraz Düzenledim :)

fernando1907
11.Nisan.2014, 22:07
devam eden maç süresince yeni menejer eklenemez uyarısı veriyor. ev botuna tıklayınca ana sayfama dönüyor ama devam yazması gereken yerde maç yazıyor yani devam etmek için maçın tamamlanması gerekiyor. çıkamıyorum hiç bir şekilde.

BaGa TaRKaN
11.Nisan.2014, 22:10
(Ev Sekmesinden) Ana Ekrana Gelip Oyunu Farklı Kaydedip Oyundan Çık Sonra Kayıt Aldığın Saveye Gir Bir de Böyle Deneyelim

fernando1907
11.Nisan.2014, 22:29
yok abi olmuyor. maçı geriye sardırdım son atağı yeniden izledim, maç bitiyor gene aynı yerde kalıyor. slasha basıyorum devam etsin diye maçı durdurmuşum gibi oluyor sağ üstteki play-stop görüntüsü. bi şekilde taktikler ekranından takım konuşmasına girdim, ben yapamadım konuşmayı ama yardımcıma yaptırttım, futbolcular tepki verdi ama bir türlü devam butonu çıkmıyor. dediğim gibi slasha basınca maç durmuş gibi oluyor. ve maçın içinde gözktüğüm için hiçbir kaydet, farklı kaydet, menejer ekle, tatile çık gibi butonlar aktif değil. teşekkürler yardımlarınız için. mecburen kaydetmeden çıkacağım. ama ben bunu böyle bırakmam ben bu dortmund'e yenmeden bırakmam. yenene kadar save load yapmazsam adam değilim :D

William Rookwood
11.Nisan.2014, 22:38
Bu bir çok kez benimde başıma geldi. Şuanda sen maçta olduğun için kaydetme işlemlerini de yapamazsın, tatilede atamazsın. Maalesef oyundan çıkıp girdiğinde maçı sürekli tatile atman lazım tekrar o skoru yakalayana kadar.

Chamberlain
11.Nisan.2014, 22:42
Hızlı maç eklentisi var. Yükleyip o şekildede geçebilirsin maçı.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=116949

fernando1907
11.Nisan.2014, 22:52
kalbim temiz ya. tatile çıkıp asistana oynatayım galibiyet gelene kadar dedim. yemin ediyorum ilk denememde 3-1 kazandım :)