PDA

View Full Version : Takımı tatile göndermek?

vestel28
13.Nisan.2014, 22:43
Merhabalar Rusya Liginde Zenit takımını yönetiyorum lig 3 aylık tatil dönemine girdi Bu arada bütün takıma 1-2 haftalık tatil vermek istiyorum nereden yapabiliriz bunu? Ya da Bu süreçte hazırlık maçı yapma dışında alternatif fikri olan varmı ? Paylaşabilirseniz sevinirim Teşekkürler..

Edit: 3 aylık devre arası tatil dönemi

E.Cartman
13.Nisan.2014, 22:46
Takımın hepsini seçip sağ tıkla, antreman sekmesinden dinlendire gel ordan da 1 hafta'yı seçip 1 haftalığına dinlendirebilirsin. Başka bir yolu var mı bilmiyorum ben.

vestel28
13.Nisan.2014, 22:52
Takımın hepsini seçip sağ tıkla, antreman sekmesinden dinlendire gel ordan da 1 hafta'yı seçip 1 haftalığına dinlendirebilirsin. Başka bir yolu var mı bilmiyorum ben.

Teşekkür ederim . Ama ben biraz sabırsız davranmışım otomatik kendi girdi tatile takım. Rusya Ligine has bir durum bu galiba

FearlesSamu
14.Nisan.2014, 00:12
Yok.O bütün liglerde oluyor.Oyuncular sezon bittiğinde (genellikle mayıs ayında) tatile giderler.

vestel28
14.Nisan.2014, 00:41
Yok.O bütün liglerde oluyor.Oyuncular sezon bittiğinde (genellikle mayıs ayında) tatile giderler.

Devre arasından bahsetmiştim . Teşekkür ederim yinede

FearlesSamu
14.Nisan.2014, 11:09
Rusya liginde 3 aylık devre arası mı var? :)

BaGa TaRKaN
14.Nisan.2014, 15:00
Evet Var.

Sert Geçen İklim Şartlarından Dolayı İletişimin Kopmaması Adına Özellikle Ocak-Şubat Aylarında Rusya'da Futbol Maçları Olmaz. Bu Mart Ayının En Erken 2.Haftasına Kadar Devam Eder

amorti
14.Nisan.2014, 19:05
Evet Var.

Sert Geçen İklim Şartlarından Dolayı İletişimin Kopmaması Adına Özellikle Ocak-Şubat Aylarında Rusya'da Futbol Maçları Olmaz. Bu Mart Ayının En Erken 2.Haftasına Kadar Devam Eder

Polonya'da da varmis, Aralik ayinda takimin basina gecince 3 ay yattik. :uzgun:

Aslinda takima isinamadan maclara cikmaktan daha iyi oldu, eksi yani, sezon zamaninda bitsin diye maclarin cok ardarda oynanmasi.