PDA

View Full Version : Takımınız Ne Durumda?

BaGa TaRKaN
14.Nisan.2014, 14:53
Bu Seride Neler Yaptınız, Neleri Başardınız, Hangi Oyunculardan Ne Kadar Verim Aldınız, Her Seride Olduğu Gibi İlerde Dünya Çapında Etki Yapacak Bugüne Kadar Keşfedilmemiş Sizin Keşfettiniz Oyuncuları Burada Paylaşalım. Bakalım Kimler Ne Yapmış...

sakary Ali
14.Nisan.2014, 15:10
Hazır konu açılmış belirteyim. Bu sene kendi kariyerlerimde felaket gidiyorum. Hatırladığım 2. sezonu oynadığım kariyer sadece bir tane. Onda da ikinci sene de yollar ayrılmıştı.

Lech Poznan ve Palestino ile oynamıştım, ikisinde de kovuldum. Banik Ostrava ile kovulmama ramak kala istifamı verdim. Bir ara Werder Bremen ile başlamıştım. 4te 0'dan sonra o oyuna da devam edemedim. Bir Halle ile kör topal 2. sezona başlamıştık. Onda da 2.sezon ip kopmuştu.

Bu seride "ayrı" beceriksizliğim var :D Neyse biraz zaman sonra full odaklı bir oyunla geri döneceğim :D

Stam
14.Nisan.2014, 16:53
Hazır konu açılmış belirteyim. Bu sene kendi kariyerlerimde felaket gidiyorum. Hatırladığım 2. sezonu oynadığım kariyer sadece bir tane. Onda da ikinci sene de yollar ayrılmıştı.

Lech Poznan ve Palestino ile oynamıştım, ikisinde de kovuldum. Banik Ostrava ile kovulmama ramak kala istifamı verdim. Bir ara Werder Bremen ile başlamıştım. 4te 0'dan sonra o oyuna da devam edemedim. Bir Halle ile kör topal 2. sezona başlamıştık. Onda da 2.sezon ip kopmuştu.

Bu seride "ayrı" beceriksizliğim var :D Neyse biraz zaman sonra full odaklı bir oyunla geri döneceğim :D

Al benden de o kadar. Neredeyse devre arasını göremediğim bir çok kariyerim oldu. Yalnızca Solihull Moors ile ligin sonunu görebildim. Onda da son hafta mağlup olup ligi altıncı sırada play-off dışında kalarak bitirebildim. Bu seri pek uğurlu gelmedi. :D

byrocky
14.Nisan.2014, 17:18
3 kariyer açtım bu oyunda. İlk kariyerimde Granada ile başlamış devre arasını görememiştim. Kovulduktan sonra Salzburg'a gidip zaten rakip olmayan ligde şampiyon olmuştum. 2. sezon Şampiyonlar Ligi'nde gruplardan çıkıp eleme turunda R.Madrid'e AL'de Man.City'e elenince yönetim ses çıkarmadı. Toplamda Salzburg ile 5 senede 5 lig şampiyonluğu 5 lig kupası 1 AL kupası(süper kupayı alamadım :( ) haa 1 de Şampiyonlar Ligi yarı finali görmüştüm :)

GaNgStaLoVe
14.Nisan.2014, 17:38
transfererimle ile ilgili bilgi vereyim, chelsea ile kariyer yaptım süper çocuk doria yı sezon başında 12 MN euroya almıştım aynı sezon sonu 28 MN Euro ya sattım , aynı şekilde porto dan alex sandro yu 13 MN euroya aldım sezon sonu 21 MN euroya monacoya sattım, kendi oyuncum ramiresi PSG ye 40 MN euroya sattım. napoliden insigneyi 17 MN Euro ya almıştım man united ve milan 30 MN teklif ettiler ama birtek onu satmadım.. ben kariyerlerimde transferlerle çok ilgileniyorum fantastik bir oyun anlayışım var

ediz000
14.Nisan.2014, 18:37
beşiktaşla başlamıştım ama devre arasını göremedim hiç şampiyonluk yüzü görmedim bu seri uğursuz

Ramoscu
14.Nisan.2014, 19:45
akhisar belediye ile 3 sezon oynadım 4ün ortalarındayım şuan. ilk sezon medya tahmini sonunculuktu 14. oldum. 2. sezon 8. oldum. 3. sezon ise bir kaç ucuz ve kaliteli transfer yaparak 2. oldum birinciyle aramda 2 puan vardı sanırım. Diğer kariyerimde de Everton ile şuan 2. sezondayım. ilk sezon 3. oldum gayet başarılıydık. En iyi transferlerim Akhisar BLD'de kaleci Ronnow, sol kanat luque ve forvet leonardo perez'di. Evertonda ise stoper Munoz ve forvet Gabbiadini. Maç motorundaki bazı saçmalıklar dışında oyundan memnunum. (Orjinal oyun değil.)

BMAais28
14.Nisan.2014, 20:05
Benim kariyerlerimin bitiş nedeni hep crushdump :D bir kere Ankarasporla ptt şampiyonu olmuştum 2. sezonda 6. bitirmiştim. bursasporla 3 sezon yapmıştım 3 4 o civarlarda bitirdim yakın zamandaki kariyerlerimde regen tarihine varamadan takımdan sıkıldım yada saçma saçma hatalar aldım :D

GaNgStaLoVe
14.Nisan.2014, 20:22
yapımcılar oyuna Türkçe dil ekledikleri için orijinal alıyorum artık oyunu, 13 üde orijinal almıştım güzelde oluyor yani .. okadar boş şeylere paralar harcıyoruz ki bir defalığına 49 lira vermek hiç te ağır değil ki zaten aylarca oyunu oynuyoruz hakkını veriyor

FearlesSamu
14.Nisan.2014, 20:30
Ben kayserispor ile oynuyorum.İlk sezon baya iyi gidip hem ligi hem de kupayı aldım.Bu ikinci sezonum 3 kulvarda ilerliyorum. Ligde şuan 2.'yim.Şampiyoar liginde grupta 2., kupada da iyu gidiyorum.Eğer Şampiyonlar ligini alırsam takımdan istifa edecem. :)

hyuga10
15.Nisan.2014, 00:45
Bayern Münich ile oynuyorum şu an, taktik konusundan vs çok fazla kendime güvenmediğim ve uğraşmak istemediğim için netten bulduğum taktikleri deniyorum ve transfer konusunda takımı iyicene gençleştirme işine giriştim. Bayern Münich olduğum için ilk haftalar sürekli taktik değiştirmemden sürekli kaybetsem de sonra bi ivmeyle gidiyorum şampiyon oluyorum. 4. sezonumdayım 3 sezonu da hem lig hem Almanya kupası şampiyonu olarak bitirdim. İlk sezon ŞL'yi de aldım. İlk sezon hariç lig süper kupalarını kaybettim Dortmund'a. Avrupadakilerden de ilk sezon otomatik oynadığım için zaten kaybettim sanırım diğer aldığımı da kazandım. O iki sezonda da Kıtalararasını kazandım. Bunlar zaten olabilecek şeyler Bayern olduğum için ama işin garibi reddettiğim transfer tekliflerinde. Richario Zivkovic'i almıştım takıma, ilk sezon sadece kupa maçlarında oynattım, ikinci ve üçüncü sezon daha fazla forma şansı verdim şimdi de ilk 11'e koydum. Şu an 19 veya 20 yaşında en son PSG net 70 milyon euro teklif etti reddettim. Zivkovic de mükemmel gelişti, hala da gelişmeye devam ediyor. Onun haricinde Veratti ve Hojberg'di sanırım onlara da net 40-50 arası teklif geliyor reddediyorum. Eder Alvarez Balanta'ya da en son 5- mi 60 mı ne teklif ettiler reddettim, ilk defa bu kadar büyük transfer teklifleri geldi, onları da hep reddediyorum zaten.

Rind-i Şeyda
16.Nisan.2014, 03:39
Roma ile ikinci sezonumdayım. İlk sezon şampiyon oldum.

Amacım 3-5-2 oynamak.

GK

DC--DC--DC

MR--MC--MC--MC--ML

ST--ST

Şeklinde oynamak istiyorum.

Lakin Maicon ile Balzaretti'ye kıyamıyorum. O yüzden 4-3-3 oynuyorum şimdilik. Ama takımı şimdiden stoper doldurdum. Bu oyuncular düşüş göstermeye başladıklarında muhtemelen gelecek sezon bu taktiği oturtmaya çalışacağım.

Kule stoper hastalığım var. Distin ile Shawcross'u aldım bu sezon. Önceki sezon Balanta'yı almıştım. Boyu kısa ama potansiyeli çok fazla olduğu için aldım. De Rossi ile tutoring'e girdi ve iyi bir gelişim gösterdi. Öte yandan FCP'den Diego Reyes'i ve Humam Tariq'i aldım.

Distin ile Shawcross iyi birer stoper olmalarının yanında iyi de birer hoca olacaklar. Romagnoli ve Jedvaj'dan umutluyum. Jedvaj Everton'a kiralık gitti. Capradossi ise beklediğim gelişmeyi bir türlü gösteremedi.

Kaleye ter Stegen'i transfer ettim. Gervinho, Castan ve yanında bir kaç ıvır zıvır oyuncuyu sattım.

En bombası ise Aguero oldu.

Şampiyonlar liginde oynamak istediği için transfer listesine konulmak istedi ve taksit maksit teklif yaptık. Kontratımızı kabul ettirdik ama yeterli parayı bulamadığımız için iptal oldu. Zaten forvet arayışında idim. Ama ben hızlı ve uzun forvet arıyordum. Lukaku ile ilgilendik satmadılar. Sonra City istenilen bonservisi 52 M £'ya düşürdü ve Aguero'yu aldık.

Gözlemcimizin bir kaç tavsiyesi ile de oyuncu aldık fakat 5 yıldızlı öneriler takıma gelince 4 ya da 4,5 yıldıza düşüş gösterdi. Olsun umutluyuz bu oyunculardan. :)

Bir de alt yapıya 4,5 yıldızlı bir orta saha oyuncusu geldi.

Pjanic'den çok umutluydum geçen sezon ayağı kırıldı ve çok oynayamadı. Bu sezon kendisinden yararlanmaya çalışacağım.

Paramızı tükettik. Şu an David Silva ve Yaya Toure'de kendi istekleri ile transfer listesindeler ve paramız olsaydı onları da katabilirdik kadromuza. Daha doğrusu Yaya harika olurdu. 14,25 M£ istiyor City ama bende para yok.

Gelecek sezon aklımda Bonucci var ama Juve'nin satacağını sanmıyorum.

Bir de HSV'li bir çocuk var 18 yaşında. Adı Jonathan Tah. İlk defa görüyorum. Tam aradığım tipte bir DC onu da satmıyorlar.

Bu da profili:

http://i.hizliresim.com/1P4Q1B.png

Bu da taktiğimiz ve kadromuz. 3 taktik de birbirinden çok farklı oyuncu yapısı gerektiriyor.

http://i.hizliresim.com/qq371q.png

Bu da 15'lik çamaşır makinamız. Yakında gol makinesi olacak diye umuyoruz. Boriello ile tutoring'de şu an.

http://i.hizliresim.com/RyXdLn.png

jAsain
17.Nisan.2014, 23:22
Fransa ulusal liginden Paris FC ile başladım. Alt yapısı muazzam bir takım ve PSG'den önce kurulmuş. 5 sezonda Lig 1'e yükseldim, daha sonra orta sıraların takımı oldum ve istifa ettim. Ben orta dereceli takımlardan teklif beklerken ya 2. ya 3.lig takımlarından teklif geliyordu. Bunun neticesinde brezilya 2.liginden Bahia ile anlaştım. Çok zengin bir takım, enteresan oyuncuları var son derece eksantrik 10 M sterling transfer bütçesi var. Kupa Sudamerica ve adını unuttuğum bir kupa kazandım ve 1.lige yükseldim. Sonra sıkılıp istifa ettim. Newcastle United ile anlaştım. Şu an 6. sıradayız avrupa kupalarını kovalıyoruz gerçi capital cup'ta finalde m.united ile oynadığımızdan avrupa ligi garanti gayet eğlenceli geçiyor ben sevdim FM 14'ü

470emre
21.Nisan.2014, 19:08
Bursa ile başladım oyuna şuan üçüncü sezondayım. 4-2-3-1, 4-4-1-1, 4-2-3-1'in kendimce kontra atak varyasyonuna çevirdiğim 4-1-1-3-1 ile oynuyorum. Takımın başına geldiğim sezon oynatacağım taktiğe yönelik olarak ilk sezon Jem Karacan'ı sağlam bir bonservise aldım (9M) ve iki yönlü orta saha olarak kullanıyorum.

İlk sezon Galatasaray ve Fenerbahçe'nin düşük performansı ve benim lig başlangıcını çok iyi yapmam ile kendimi de şok ederek Fenerbahçe'nin 4 puan önünde Şampiyon olarak tamamladım. Galatasaray 4. tamamladı. Avrupa Liginde kulübü gruplardan çıkardım fakat Spartak Moskova'ya ilk turda elendim. Sezon sonunda bir de Süper Kupa'yı aldım.

İkinci sezon şampiyon kadroyu pek bozmak istemesem de ilk 11 de 4 değişiklik yapmak durumunda kaldım. Lige yine iyi başlasam da. Galatasaray'ın olağanüstü performansının gerisinde 2. tamamladım. Türkiye Kupasını kaldırdım. ŞL de gruplardan 3. çıktım Avrupa Liginde Çeyrek Finalde Sevilla'ya elendim. Sezon sonunda Süper Kupayı bu sezon kazanamadım.

Üçüncü sezon Forvet ve Stoper'e flaş transfer yaparak girdim. Celtic, Dortmund, Tottenham grubundan 3. çıktım. Avrupa Ligin'de yarı final aşamasındayım. Türkiye Kupasından yarı finalde Fenerbahçeye son dakika golü ile elendim. Ligde ise 4. sıradayım. 3. Eskişehir ile puan farkı 4 Lider Galatasaray ile 10.

sakary Ali
23.Nisan.2014, 15:30

Brescia ile başladım. Full motive başlayıp ligte 4te 4le girdik. Ardından 6 maçta sadece 1 puan toplayabildim. Yine hakkımda dedikodular çıkmaya başladı.

heartbreaker007
23.Nisan.2014, 16:19
Manchester United'ın başına Geçip, Gerçek Hayattaki Hayalkırıklığını Oyunda değiştirmek istemiştim.

Şu ana Kadar da Başarmıs gibiyim. İlk Sezonumdayım ve Sene Başında Community Shield'i aldım Capital One Kupasında Hull City'e elensemde, FA cup ta Arsenal, Liverpool Gibi rakipleri eleyerek Newcastle ile Final Oynayacağım.

Ligde Bitime 6 Hafta Kala Şampiyonluğumu ilan etmiş durumdayım. Ama Lig devam ediyor.

Şampiyonlar Liginde ise Galatasaray'ında olduğu gruptan 3 Beraberlik 2 Galibiyet 1 Mağlubiyet ile Çıktım. Barcelona'yı Deplasmanda erken dakikalarda 10 kişi Kalmama Rağmen 2-0 Yendim Rövanşı evimde oynayacağım.

Enstantaneler içinse şunu söyleyebilirim. Galatasaray'ı Ş.Lnde deplasmanda 7-1 Yendim. Evimde ise 3-1 Kaybettim.(Ki rotasyona gitmemiştim)

Ligde de Manchester Derbisinde, Deplasmanda City'den 5 yedim.

Tek transferim ıgnacio camacho daha maç oynamadan 3 aylığına sakatlandı, ve sonrasında da sanki kronik astım gibi habire sakatlanıo, Adnan Januas'ın da Kasımda Ayağı Kırıldı sezonu kapattı.

Ligde Everton Chelsea ile 2.liği kovalıyor. Liverpool ve Tottenham Orta sıralarda Arsenal 4. City Menejerini kovdu ama 7.

470emre
03.Mayıs.2014, 22:28
5 senelik Bursa maceramdan sonra bu 5 sene de hiç bir şey elde edemeyen İnter'in başına geçtim. Transfer döneminde hemen neşteri geçirdim akıma orta saha aynı karakterli oyuncular ile doluydu orta sahaya özellikle yoğunlaştırdım ve kadronun fonksiyonunu arttırdım. Tabi bunları yaparken 60M gibi bir parayı da harcadım. İlk 5 maçta 2 yenilgi 1 beraberlik 2 galibiyet alınca 4-2-3-1 taktiğinde ısrarcı olmamam gerektiğini anladım. Bunun yanına 4-4-2'yi ekledim. Tabi orta saha 4lüsü baklava şeklinde ama Galatasaray'ın oynadığı gibi değil baklavanın kenarlarına kanat oyuncularını yerleştirdim. Forvetlerim beni yüz üstü bırakmadılar gol makinesi gibi her maç yapıştırıyorlar sağ olsun. Hazırlık maçları ve kupa da dahil 30 maça çıktım. 6 yenilgi 4 beraberlik aldım ligde 3. kupada finaldeyim.

Edit: Fakat takımı duran toplarda istenen seviyeye getiremedim. Bu konuda yardımcı olacak bir rehber var mı?

steave
04.Mayıs.2014, 02:33
kasımpasayla başladım 10 olup kovuldum ılk sezonumda..yerıem yılmaz vural geldı oda 2. sezonda 10 olup kovuldu :).la lıgada malaga 17yken bana teklıfle geldıler hocam kumede tutabılırmısın bızı dıye :).kaldık kumede sımdı malagayla 2. sezonumda 30. haftadayım lıgde 4. yum onumde atletıco barca madrıd var valencıa mallorca ve villareal ılede muthıs bır cekısme yasıyoruz. kadromda malaga as kadrosundan harıc javı garcıa, scheletto, bonaventura, sigurdsson var hepsi kiralık ama :).transfer butcem olmadıgı ıcın kıralıyabıldım anca bu sezon flash bı patlama yapıp daha ıyı bı kontratla daha saglam bı klube gıtmeyı hedeflıyorum acıkcası seneye :).

bu karıyerımden baya keyıf alıyorum acıkcası :).oyunun bazı sacmalıkları var mac motorundan kaynaklı bazı ıstedıgım oyun tarzlarını yansıtamyıorum ozellıkle defansıf ve kontra atak taktıklerımı olsun ama oyun sonucta bıraz rpg kafasıyla oynayınca ınsan sacmalıkları gormuyor :).

470emre
12.Mayıs.2014, 02:19
Samir İbrahim adında Mısırlı bir oyuncuyu 950.000 dolara alıp 12M dolara satmıştım Atl. Madrid'e 2 sezon sonra onlarda 56M PSG'ye satmış. Ve uluslar arası bir süper star oldu. Daha öncede oyuncu kazandırdığım oldu tabi ama bu oyuncu şimdiye kadarki oyunlarımda beni en çok şaşırtan.

Bu arada Bursa'dan Türkiye Milli takımına oradan da İnter'e geçtim. Maalesef milli takımda başarılı olmadım milli takım hocalığını da sevmedim.

europeanconquer
16.Haziran.2014, 13:41
http://i.imgur.com/KWLgQno.png

2017 Temmuz'undayım Man Utd 30 milyon euro nakit veriyor.Onun yerine oynayacak oyuncu ise şu delikanlı ;

http://i.imgur.com/DJFdito.png

Emre Can'ı satayım mı satmayayım mı ?

Edit:

Sattım valla çok bekleyemedim cevap gelmesini :n:

sancak319
20.Haziran.2014, 03:31
Dortmund kariyerime başlıyalı iki sezon geçti ve Almanya Kupası hariç bütün kupaları aldım şampiyonlar ligi'de dahil ama son zamanlarda takımda ciddi sorunlar var (aşırı yorgunluk,performans düşüklüğü).
Bundan sonra Hücum Futbolu oynatmak istiyorum.Direktifler,oyuncu ve rol değişiklikleri,satılık listesine koyulması gereken ve takıma gerekli bölgelere yapılması gereken transferler ile ilgili yardımcı olmanızı rica ediyorum.

http://i.imgur.com/oKDQe4n.png?1

Piszczek: İlk sezon çok iyiydi ama sonralardan form düşüklüğü olmaya başladı ve değeri yüksekken satmayı düşünüyorum.Genç,gelecekte çok iyi olacak bir sağ be'e ihtiyacım var önerilerinizi istiyorum.

Blaszcykowski: Bu da artık çok yaşlandı ve satmayı düşünüyorum.Yeni bir oyuncuya gerek yok Raheem Sterling var.

İlkay: İki Yönlü Ortasaha ve Standart Ortasaha - Destek olarak denedim ama hiçbirinden istediğim verimi alamadım arada bir satsam mı diye düşünüyorum.

Henrikh Mkhitaryan: Aynı mevkii'de oynayan Mateo Kovacic var ikisi arasında hangisini oynatayım diye kararsız kalıyorum.

Lewandowski: İlk sezonumda 57 maç 69 gol atan adam bu sezon 54 maç 50 gol attı ama çok basit goller kaçırıyor artık,eskiden hiç böyle değildi önünde bulduğunu atardı ve çalım atamaz oldu.

aytekin79
20.Haziran.2014, 12:50
Lewandowski 54 maçta 50 gol atmış daha ne istiyorsun, bırak bazılarını da kaçırsın :)

GaNgStaLoVe
20.Haziran.2014, 15:29
Bende BVB ile 2. sezonuma giriyorum muhteşem bir takım çok zevkli ve renkli bir takım birazdan kadromu paylaşacağım .. sancak 319 kardeş lewandowski bayernle anlaştığı için ilk sezon sonunda gitti bende sen nasıl kadroda tuttun :D

GaNgStaLoVe
21.Haziran.2014, 02:38
Subotic'i 17 MN euro ya a.madride , sven benderi 45 MN euro ya Psg ye sattım ve klübünde verdiği bütçeyle R.Lukaku , M.Sissoko , Mikel , Rodrigo , Muslera , J.Menez , R.Varane gibi yıldızları kadroma kattım .. 2. sezondayım ve alt yapıyada 15 , 16, 17 yaşlarında birçok umut vaadeden gençler aldım

http://i.hizliresim.com/XWmW1k.jpg (http://hizliresim.com/XWmW1k)

CocukMenajer
30.Haziran.2014, 17:05
FENERBAHÇE İLE
5 Süper Lig Şampiyonluğu
3 Ziraat Türkiye Kupası Şampiyonluğu
5 Türkiye Süper Kupa Şampiyonluğu
2 Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu
2 Dünya Kulüpler Kupası Şampiyonluğu
1 Avrupa Süper Kupası Şampiyonluğu

2018-2019 SEZONU KADROM
http://i.hizliresim.com/gl7PLQ.jpg (http://hizliresim.com/gl7PLQ)

kddr
30.Haziran.2014, 17:32
FENERBAHÇE İLE
5 Süper Lig Şampiyonluğu
3 Ziraat Türkiye Kupası Şampiyonluğu
5 Türkiye Süper Kupa Şampiyonluğu
2 Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu
2 Dünya Kulüpler Kupası Şampiyonluğu
1 Avrupa Süper Kupası Şampiyonluğu

2018-2019 SEZONU KADROM
http://i.hizliresim.com/gl7PLQ.jpg (http://hizliresim.com/gl7PLQ)

Bu kadroyu nasıl kurdun?

CocukMenajer
30.Haziran.2014, 17:58
Bu kadroyu nasıl kurdun?
Yukarıdaki kupaları alınca haliyle sağlam bir bütçe geliyor.Oyuncu satışlarındanda gelen parayla kurması kolay oldu Eden Hazard mutsuz olunca transferin son gününde aldım :D

Stam
02.Temmuz.2014, 01:35
Boavista ile kariyer yapmanızı tavsiye ederim. Tek kuruş para yok ve bir hayli zorlu geçiyor. Buna rağmen ilk 13 haftadaki durum budur.

http://i.hizliresim.com/b8qkXd.png (http://hizliresim.com/b8qkXd)

DeathLess
02.Temmuz.2014, 02:19
Boavista ile kariyer yapmanızı tavsiye ederim. Tek kuruş para yok ve bir hayli zorlu geçiyor. Buna rağmen ilk 13 haftadaki durum budur.

http://i.hizliresim.com/b8qkXd.png (http://hizliresim.com/b8qkXd)

fm 10 ya da 11 de boavista kariyeri yapmıştım hocam epey sarmıştı portoyla kapışıyordum bir tek..ardından fikstür çakışması sebebiyle daha önce hiç yaşamadığım bi hatayı aldım oyun bozuldu :icon_sad:
sağlık olsun zevkli olmuştu kariyer tavsiye ederim :icon_cool:

Stam
02.Temmuz.2014, 02:57
fm 10 ya da 11 de boavista kariyeri yapmıştım hocam epey sarmıştı portoyla kapışıyordum bir tek..ardından fikstür çakışması sebebiyle daha önce hiç yaşamadığım bi hatayı aldım oyun bozuldu :icon_sad:
sağlık olsun zevkli olmuştu kariyer tavsiye ederim :icon_cool:

Bu fakirlikle nereye kadar dayanırım bilemem. :D

DeathLess
02.Temmuz.2014, 03:13
Bu fakirlikle nereye kadar dayanırım bilemem. :D

eğer yönetim aynıysa süper lige çıkınca para veriyorlar dayan az daha :rolleyes:

Flawless Victory
04.Ağustos.2014, 16:37
Sneijder'i 56 m TL'ye satıp Makienok, Stanciu + 1 oyuncu daha alacağım. Sizce mantıklı mı?

samasti
12.Ağustos.2014, 12:13
Sneijder'i 56 m TL'ye satıp Makienok, Stanciu + 1 oyuncu daha alacağım. Sizce mantıklı mı?
Gayet mantıklı hiç düşğnme sat derim. Geç oldu biraz ama :)

BMAais28
15.Ağustos.2014, 00:21
Trabzonspor ile tam ilk sezon şampiyon oldum. gelirler vs. ile 110M bütçe oldu PATTTTATATATAPAPAAATT crushdump ... sinirlendim yahu :D

lexoqe
17.Ağustos.2014, 04:15
Trabzonspor ile tam ilk sezon şampiyon oldum. gelirler vs. ile 110M bütçe oldu PATTTTATATATAPAPAAATT crushdump ... sinirlendim yahu :D

110M bütçe mi oldu :icon_eek:

Seçkinn
17.Ağustos.2014, 05:07
FB ile iki lig iki kupa ve iki süper kupa şampiyonluğu geldi. Lig şampiyonlukları 15-20 puan farklarla geldi, tabi takımın Avrupa'da oynamama avantajı vardı fikstürde. Bakalım bu sezon şampiyonlar liginde neler olacak.

Alt yapıyla çok uğraşıyorum. U19 da iki sezondur şampiyon oluyor. Şimdiden 7-8m euro teklif edilen 8-10 genç oyuncum var. Herhalde 2-3 sezon sonra çok az transfer yapıyor olurum.

CueKun
17.Ağustos.2014, 16:34
Maxilimian Meyer'den mükemmel verim aldım.Bu zamana kadar tek kariyer oynadım.13 Şampiyonlar Ligi Şampiyonu,11 Premier Lig Şampiyonu oldum.

3842
25.Ağustos.2014, 13:40
Blackburn'le oynamayın. :D Oynarsanız da ligi atladığınız gibi başka iş bulunuz. İlk sezon tek transferim serbest oyuncu Albert Riera'ydı. Sezon sonu Premier Lig'e 1. olarak çıktım.

Fakat takıma transfer yapmamama rağmen kulüp 10M€ Mali Fair Play cezası almayı başardı. Premier Lig'te toplama bir takımla tutunmaya çalışıyordum ki Newcastle görevine talip oldum diye yönetim ultimatom verdi. Ben de istifa ettim.

Sezon sonuna 12 maç kala Verona'ya geçtim, onları da 1. olarak Serie A'ya çıkardım. Yönetim gayet güzel paralar verdi. Ünlü bir kulüp olsa acımaz alırdım Messi'yi de gelmez Verona'ya :D Umarım bu sefer tutunacağım lige. :)

Bu arada Blackburn'de Mahoney diye bir genç vardı, Manchester City'ye 2M€'ya bırakmıştım borçları ödemek için. İyi bişeyler çıkabilir o keratadan. Onun dışında Henley diye genç sağ bek var. Gelişir miydi bilmiyorum da gayet iyi oynuyordu. Bir iki seneye Premier Lig'te görsem şaşırmam :)

3842
25.Ağustos.2014, 13:47
O kadar konuştuk bari bir iki resim bırakalım değil mi? :)

http://cloud-4.steampowered.com/ugc/27340285121921802/CC0BD4643DA7B00ED614E492E49EE367368AB3C3/

http://cloud-4.steampowered.com/ugc/27340285121924937/681B1D49BEC0F8D89172E0C86E05D0948929BF9C/

Seçkinn
26.Ağustos.2014, 04:10
FB ile 3. sezon, 3 lig, 3 kupa, 3 süper kupa, 1 şampiyonlar ligi şampiyonluğu. Takımdaki bir iki yabancıyı değiştirmek lazım mı onun derdinde olduğumdan ilerleyemiyorum bir süredir, kararsızım.

u19 takımı da 3 sezondur şampiyon ve bu sezon u19 şampiyonlar ligini de aldılar. 2-3 sezona çok iyi adamları as takıma çıkartırım sanırım.

5 yabancı kuralı nedeniyle daha fazlasını almıyorum. Doria, Balanta, Otavio var bunları değiştirmem zaten. Sow, Emenike var. Sezonda minimum 35-40 gol atıyor ikisi, ligde ikili oynatıyorum.

Sow'un yaşı 30 olduğu için yeni bir adam almak lazım mı emin olamadım. Hazır 10m € ederken satmak mantıklı mı sizce? Birde takımın yarısı 'Sow'un önemli olduğuna inanıyor' durumu var. Aslında Emenike'yi pek sevmiyorum onu satasım var ama onun yaşı az diye kararsız kalıyorum. İki sezon daha bu adamlarla kasıp alttan gelecek canavarları mı beklemeli?

Kafam çok karışık :) Süper kupa maçından sonra Metin Tekin'in bazen takımları başarı varken de bir anda yenilemek gerekir demesi daha çok karıştırdı kafamı.

guski
04.Eylül.2014, 12:36
Beşiktaş ile 2.sezonu oynuyorum. İlk sezonda Türkiye kupası ve Süper Kupayı kazandım. Şuan 14 maç sonunda E.şehirin 1 puan arkasnda 2.sıradayım. Ş.ligi elemesinde Schalke'ye elendim ama A.liginde gruptan çıktım. Eldeki yabancılardan birtek Francoyu takımda tuttum. Savunmaya sol beke Lucas stopere de Astori ve Bicakcic i aldım( uyumları çok iyi) G.Saray,Almeria ve N.United'dan teklif geldi ama reddettim. Benim için gayet eğlenceli geçiyo oyun :)

BaGa TaRKaN
04.Eylül.2014, 12:40
Beşiktaş ile 2.sezonu oynuyorum. İlk sezonda Türkiye kupası ve Süper Kupayı kazandım. Şuan 14 maç sonunda E.şehirin 1 puan arkasnda 2.sıradayım. Ş.ligi elemesinde Schalke'ye elendim ama A.liginde gruptan çıktım. Eldeki yabancılardan birtek Francoyu takımda tuttum. Savunmaya sol beke Lucas stopere de Astori ve Bicakcic i aldım( uyumları çok iyi) G.Saray,Almeria ve N.United'dan teklif geldi ama reddettim. Benim için gayet eğlenceli geçiyo oyun :)

Hangi Taktiği Kullanıyorsun ? Ben 2 Sezon İlerleyemedim Daha :D

3842
05.Eylül.2014, 03:44

Hocam Astori'yi Türkiye'ye nasıl getirebildin :uzgun: Ben Galatasaray'a bir türlü getirememiştim. Ayrıca Beşiktaş için biraz pahalı bir transfer değil mi? :) Kerim Koyunlu ve Oğuzhan'dan ne kadar verim alıyorsun merak ediyorum.

3842
05.Eylül.2014, 14:55
Takımımı bilmem de şu an kariyerim muhteşem gidiyor. Çok hareketli ve değişiklik dolu olduğu için inanılmaz zevk alıyorum oyundan. İlk dört sezonun dördünü de farklı takımlarda bitirdim.

http://cloud-4.steampowered.com/ugc/26215831900704237/405733163A1BB223EC7471CC85BB6FC0F19E5009/

Hedefim artık Schalke'de ikinci sezonumu iyi tamamlayıp Avrupa devi sıfatındaki bir kulübe geçmek. Ama Galatasaray teknik direktörünü kovarsa oraya da atlayabilirim :)

guski
05.Eylül.2014, 15:45
4-5-1 i seç ama orta saha ikili forvet arkası ise 3'lü sağ sol ve orta ;)

Fernandes,Almeida holosko gibi yabancıları sattım, yönetimden ek bütçe talebinde bulundum ve Astori de mutsuzdu benim içinde sürpriz oldu ama getirdim :D

kerim ve oğuzhan dan açıkçası çok verim alamıyorum levan kenia ve kaan ayhan oynatıyorum. Özellikle Kaan ayhan şiddetle tavsiye ederim ;) çok yönlü, ilk sene Gsaray da kiralıktı şimdi de ben kiraladım faydalı

Dün akşam devre arası transferde Kolarov'u da kadroya kattım :D sezon sonu sözleşmesi bitiyo imzaladım. Hemen transfer et seçeneğinden 250bin Euro'ya erken transfer ettim :)

BMAais28
09.Eylül.2014, 21:46
110M bütçe mi oldu :icon_eek:

TL cinsinden

3lü kayıt alıyordum bir baktım düzelebiliyomuş şuan 3. sezonun ortalarındayım bayağı alıştım