PDA

View Full Version : İyi bir şekilde istifa etmek?

batuhany7
16.Nisan.2014, 16:11
Plzen'le 4 yıldır ligi kazanıyorum.Ama sıktı biraz acaba yönetimle iyi şekilde istifa etmek gibi birşey var mı?Direk istifa olunca diyelim tekrar dönmek istiyorsun sıkıntı oluyor

BaGa TaRKaN
16.Nisan.2014, 16:16
İstifa Değilde Gelen Bir Teklifi Kabul Ettiğinde Olabilir Dediğin Sonra Tekrar Çalışma Olanağın Oluyor Bir Kaç Yıl Sonra Teklif Gelebiliyor Örnekleri Mevcut. Yalnız Spekülasyonlardan Mümkünse Kaçınman Lazım Direk Teklif Gelen Takımları Kabul Etmen Lazım ki Sonra Dönecek Vaziyetin Olsun

FearlesSamu
16.Nisan.2014, 17:08
nasıl yani?

William Rookwood
16.Nisan.2014, 17:52
Gazetecilerin sana sorduğu '' X takımı ile ilgileniyor musunuz '' tarzındaki spekülasyonları umursamayıp, yönettiğin takımın itibarından daha fazla itibarı olan bir takımdan teklif aldığın taktirde kabul edip o takıma geçtiğinde, iyi bir şekilde istifa etmiş olursunuz. Fakat takımla belli başarılar kazanmış ve ortada hiçbir sorun yokken istifa edersen, takımdaki imajını zedelemiş olursun.

Slyrian
16.Nisan.2014, 19:53
yönetimden kabul etmecekleri bir istek yapmak işinizi görebilir. ben yaptığımda taraftarlar yönetime kızmıştı neden kabul etmediniz diye.

FearlesSamu
16.Nisan.2014, 21:42
Bize önerilen kontratı gitmek istediğimiz yıl olarak ayarlasak da bu sorun olur mu?

William Rookwood
16.Nisan.2014, 23:29
yönetimden kabul etmecekleri bir istek yapmak işinizi görebilir. ben yaptığımda taraftarlar yönetime kızmıştı neden kabul etmediniz diye.

Öyle olunca da yönetimle küsme şansınız var. Üstte yazdığım metodu uygularsanız istediğinizi elde edersiniz.

Bize önerilen kontratı gitmek istediğimiz yıl olarak ayarlasak da bu sorun olur mu?

Biraz daha açıklar mısınız? Yönetim sözleşme imzalamak istediğinde takımdan ayrılma zamanına mı denk getirmeye mi çalışmak istiyorsunuz?

HeracLes
23.Nisan.2014, 13:23
Eskiden gelen teklifi reddettiğimizde yönetimden bir mesaj geliyordu teşekkür ederiz gibisinden artık her seferinde gelmiyor. İlk önce isteyen takım ile şartları görüştükten sonra reddedince bu oluyor. Ardından yeni bir sözleşme öneriyorlar eğer 2 ya da daha az yılın varsa sözleşmende. Orada yeni stat felan iste ültimatom felan çek. Direkt istifa edersen sevilmeyen kişiler arasına giriyorsun.