PDA

View Full Version : İş başvurusu

tgun89
19.Nisan.2014, 02:54
Arkadaşlar merhaba bunca yıldır oynuyorum bu oyunu ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım.

Adana demir ile 2 sezon oynadım sonra istifa ettim Galatasaraya iş başvurusunda bulunuyorum. Bulunduğum an bir mesaj geliyor. iş başvurusu başarısız diye. iki üç kere denemedim aynısı. daha önce herhangi bir görüşmem falan olmadı galatasaray ile. Bir şeyi atlıyorum ama ne olduğunu bulamadım.

http://i.hizliresim.com/VpVLLB.jpg

amorti
19.Nisan.2014, 10:32
Arkadaşlar merhaba bunca yıldır oynuyorum bu oyunu ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım.

Adana demir ile 2 sezon oynadım sonra istifa ettim Galatasaraya iş başvurusunda bulunuyorum. Bulunduğum an bir mesaj geliyor. iş başvurusu başarısız diye. iki üç kere denemedim aynısı. daha önce herhangi bir görüşmem falan olmadı galatasaray ile. Bir şeyi atlıyorum ama ne olduğunu bulamadım.

Menejerin unuyle alakali bir durum.

Ayrica hali hazirda bir isimle anlasmaya vardiklarinda da basima geldi benim. Hic degerlendirmeye almiyorlar oyle bir durumda.

Ilgilendiginizi basina acikladiginizda "bir dusunelim" veya "guleriz biz buna" minvalinde aciklama yapiyor kulupler ama direkt olarak is basvurusu yaptiginizda onlardan da direkt red gelebiliyor.

William Rookwood
19.Nisan.2014, 16:04
En az bir kaç şampiyonluk yaşaman lazım ki büyük takımlara götürdüğün iş teklifi kabul edilebilsin.

tgun89
19.Nisan.2014, 16:34
arkadaşlar benim hatam yazmayı unuttum. adana demir ile ilk sezon ptt ikinci sezon birinci lig te şampiyon oldum artı uefa kupasını aldım ikinci sezon. türkiye kupası da cabası. ona rağmen bu reddi yiyorum hatta şimdi oyun içi editör ile itibarımı artırdım. başvurdum yine aynısı. ve ayrıca liverpool a başvurdum iş başvurunuz alındı diyor. ama galatasaraya başvurunca bu hata

William Rookwood
19.Nisan.2014, 16:51
arkadaşlar benim hatam yazmayı unuttum. adana demir ile ilk sezon ptt ikinci sezon birinci lig te şampiyon oldum artı uefa kupasını aldım ikinci sezon. türkiye kupası da cabası. ona rağmen bu reddi yiyorum hatta şimdi oyun içi editör ile itibarımı artırdım. başvurdum yine aynısı. ve ayrıca liverpool a başvurdum iş başvurunuz alındı diyor. ama galatasaraya başvurunca bu hata

Galatasaray ve Liverpool kaçıncı sıradalar ligde? İki yıl boyunca kazandıkları başarılara baktın mı? Oyuna başlamadan önce itibarını ne olarak belirlemiştin?

tgun89
19.Nisan.2014, 16:54
oyuna başlamadan itibara dokunmadım ben deneme olarak hatdan sonra değiştirdim. bence sorun itibar ile alakalı değil. çünkü iş başvurusunu herkese yapabiliyorum. sadece galatasaraya başvuramıyorum. galatasaray 6. , liverpool 4. bitirmiş

sakary Ali
19.Nisan.2014, 18:26

Sanırım durum şu: Galatasaray başvurduğun anda yeni hocasıyla anlaşmış. Benim de başıma çok gelmişti.

tgun89
19.Nisan.2014, 19:05
yok aslında, galatasaray yeni bir hocadan ayrıldıktan sonra da aynı hatayı veriyor.

aytekin79
19.Nisan.2014, 19:47
Favori kulubün Galatasaray'ın ezeli rakiplerinden biri olabilir mi :)

sakary Ali
19.Nisan.2014, 20:49
yok aslında, galatasaray yeni bir hocadan ayrıldıktan sonra da aynı hatayı veriyor.

Haberde de diyor zaten, görüşme süreci tamamlandığı için. 1-2 gün sonra Galatasaray yeni hocayı açıklıyor mu?

Bende durum böyleydi. Eğer yönetim görüşme süreci tamamlandı diyorsa hemen sonra yeni hocayı açıklıyorlardı zaten.

alper3
19.Nisan.2014, 21:45
Yönetimin kafada sen yoksun demek. İstediğin kadar başvur, bir şey olmaz

Chamberlain
19.Nisan.2014, 22:15
Amatör veya Yarı Profesyonel tanınırlık ile oyuna başladıysan başlarda ne yaparsan yap diğer takımların seni umursaması biraz zor oluyor. Kendini gerçek anlamda kanıtlaman gerekiyor. Yarı Profesyonel ile gitmek için taklalar attığım takıma Profesyonel ile başlayınca 1 başvurum yeterli oluyor.

Bende inadına Yarı Profesyonel ile başlıyorum. :D

tgun89
20.Nisan.2014, 18:50
arkadaşlar cevaplar için teşekkürler lakin ben durumu anlatamadım sanırım, atletico ya başvurdum işe kabul edildim, liverpool da da sorun yok. gs de sorun var ayrıca favori takımımda gs. anlamadım bu işi vallahi. atleticonun başına geçtim şimdi.