PDA

View Full Version : oyuncu geri alma ücreti

rftckk
23.Nisan.2014, 16:12
bir oyuncum 2 senedir kiralık oynuyordu başka takımda onu şu an için kadroda ihtiyacım yok. ama oyuncuyu kaçırmak da istemiyorum. 20 milyon avro teklif ediyorlar almak için. ben de 30 milyon civarı geri alma ücreti koyuyorum sözleşmeye hemen geri çekiliyorlar. hatta bir tanesinde bonservis bedeli bile istemedim sadece 30 milyona geri alma maddesi koydum. ona bile yanaşmıyorlar. oyunun bugu falan mı bu gerçek hayatta işe yarayan sistem yoksa bir ali cengizi falan mı var bu işin? şu güne kadar geri alma ücretiyle oyuncu satmayı başaran var mı?

serwan
24.Nisan.2014, 09:48
böyle bi durum var evet.. ben göndermek istemediğim oyuncular için bunu kullanıyordum.. oyuncumu büyük bi takım istediğinde teklifi reddedersem ya da çok yüksek bedel istersem adam mutsuz oluyordu.. ben de gayet makul bi para isteyip düşük bi geri alma ücreti koyuyorum teklifi geri çekiyorlar. adam da mutsuz olmuyor

mete14
24.Nisan.2014, 11:28
Ben plzeni yönetiyorum wagner diye forvet vardı 23 yaşında ama yedek kalıyodu bende 1m ajaccio ya sattım 2.5m geri alma koydum kabul ettiler gitti oraya iyi oynarsa ve gelişirse alıcam geri.

E.m.r.e
27.Nisan.2014, 23:25
bir oyuncum 2 senedir kiralık oynuyordu başka takımda onu şu an için kadroda ihtiyacım yok. ama oyuncuyu kaçırmak da istemiyorum. 20 milyon avro teklif ediyorlar almak için. ben de 30 milyon civarı geri alma ücreti koyuyorum sözleşmeye hemen geri çekiliyorlar. hatta bir tanesinde bonservis bedeli bile istemedim sadece 30 milyona geri alma maddesi koydum. ona bile yanaşmıyorlar. oyunun bugu falan mı bu gerçek hayatta işe yarayan sistem yoksa bir ali cengizi falan mı var bu işin? şu güne kadar geri alma ücretiyle oyuncu satmayı başaran var mı?

çok lazım olursa bu şekilde satıyorum ben

ancak 20 ye sattığın adama 30 geri alma koyarsan tabi yanaşmazlar :D

20'ye 40-45 arası bişey teklif ettiğinde muhtemelen kabul ederler..