PDA

View Full Version : FM 14 Tema yükleme sorunu

BMAais28
26.Nisan.2014, 19:29
Arkadaşlar daha önce temaları kurup sorunsuz bir şekilde tema ile oynuyordum. Ama yeni yüklediğim tema oyunda arayüz kısmında görünmüyor cache silip onayla diyorum yine görünmüyor. Daha önceki temaların bulunduğu yere atıyorum

C:\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2014\skins

Çözümleri bekliyorum Teşekkürler.

EDİT :
Ben çözdüm olayı config dosyasındaki isminden klasör yaratın yani bergkamp14 transparent v1 adında boşluklarda dahil olmalı. Sonra bütün klasörleri bu klasörün içine atın olması lazım.
Çözümü buldum arkadaşlar :) Teşekkürler.

BaGa TaRKaN
27.Nisan.2014, 00:10
Versiyon Farkları Uyuşmuyor Olabilir Versiyonlara Uygun Tema Olması Lazım Aklıma İlk Gelen Bu Şimdilik

William Rookwood
27.Nisan.2014, 16:36
Tema dosyasindan kaynaklaniyor gorunmemesi. Bazi temalar rardan cikan dosyayi direk o klasöre atıldığı zaman görünür. Bazisi ise rardan cikan dosyanin içindeki klasorleri skins' e atildiginda gözükur. Örnek olarak sitede bulunan flut skin'i rardan cikardiginda çıkarılan dosyayı degil, dosyanin içindeki klasorleri atman gerekiyor skins' e.

BMAais28
27.Nisan.2014, 17:29
Teşekkürler. Benim indirdiğim tema Berkamp temasıydı rar da dosyaları vardı. skins e temanın tam adında dosya açınca göründü sorunsuz yüklendi :)

Leonadias
01.Mayıs.2014, 23:37
Bende de böyle bir sorun vardı ben açacaktım kardeşim benim yerime bu paylaşımı yaptığın için teşekkür ederim deneyeceğim yöntemleri