PDA

View Full Version : Medievil test etti onayladı. En iyisi!

medievil
30.Nisan.2014, 15:15
Mükemmel bir taktik. Tatava yapmaya gerek yok deneyin geçin.

http://s23.postimg.org/vt1ctt98r/image.jpg

Linkler:

AMR versiyon: http://www.mediafire.com/download/wvf359ipsu0cfpp/TFF_Pure_Insanity_V3.tac

Aml versiyon: http://www.mediafire.com/download/5fc2h9ai8q8q4sr/TFF_Pure_Insanity(Mirror)_V3.tac

Taktiği geliştiren arkadaş 70den sonra kanatları değiştirin falan demiş ancak gerek yok beyler direk ayar falan bile yapmaya gerek kalmadan çok iyi sonuçlar veren bir taktik. Son yamaya uygundur.
http://s29.postimg.org/uuprljnaf/Table.jpg

http://s29.postimg.org/srfcdvnhj/Fixtures.jpg

Bu görüntüde benim kariyerimden:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/107689954/Spor%20Toto%20Super%20Lig_%20Genel%20Bak1_%20Turla r.png

AMR yada AML çok iyi olmalı beyler. Birde ofansif bekiniz çok sağlam olsun gerisini taktik halleder.

DETAYLI AÇIKLAMALAR:

-Taktik manuel markaj içermektedir.

- Taktikte Opposition Instructions mevcuttur asistan menejerin Opposition Instructions vermediğine emin olun

-Özellikle 65-70 den sonra Full Backler çok yorulacaktır. Değiştirilmesi tavsiye edilir.

-Antremanlarda gerekli ayarları yaparak takımın taktiğe daha hızlı adapte olması sağlanabilir.

- DL nin sol ayak olması DR nin sağ ayak olması ölümcül öneme sahiptir.

Geliştirici ve daha fazla bilgi için: http://www.fm-base.co.uk/forum/share-download-fm-14-tactics/160973-pure-insanity.html

Taktiğin ismi: PURE INSANITY

BaGa TaRKaN
30.Nisan.2014, 15:37
Biraz Daha Detaylı Açıklamalar Olursa Daha İyi Olur. Birde Geliştiren Kim Yapanın da İsmi Belirtilirse İyi Olur Hak Geçmesin.

medievil
30.Nisan.2014, 16:04
Biraz Daha Detaylı Açıklamalar Olursa Daha İyi Olur. Birde Geliştiren Kim Yapanın da İsmi Belirtilirse İyi Olur Hak Geçmesin.

Gerekli düzenlemeleri yaptım (//o)

emirby
30.Nisan.2014, 17:36
Merhaba.Valencia için AMR mi AML 'mi önerirsin bir de başarılı olabilirmiyim Valencia'yla.

medievil
30.Nisan.2014, 17:45
Merhaba.Valencia için AMR mi AML 'mi önerirsin bir de başarılı olabilirmiyim Valencia'yla.

İki şekildede başarılı olabileceğini düşünüyorum ancak j. pereira amr taktiğinde çok etkili olacaktır. Bu yüzden şahsi fikrim AMR ile oynaman. GF pozisyonunda piatti çok iyi işler çıkartabilir.

emirby
30.Nisan.2014, 17:50
İki şekildede başarılı olabileceğini düşünüyorum ancak j. pereira amr taktiğinde çok etkili olacaktır. Bu yüzden şahsi fikrim AMR ile oynaman. GF pozisyonunda piatti çok iyi işler çıkartabilir.

14.1.3'te taktikle başarılı olabilirmiyim peki?

medievil
30.Nisan.2014, 18:00
Evet 14.1.3 için yapılmış bir taktik. Sürekli güncellenen bir taktik. V3 daha yeni çıktı örneğin.

Papi44
30.Nisan.2014, 21:49
Bu seneki taktikler pek tutmadı ama bu senenin en iyisi bu taktik sanırım bende denedim ama yinede kendi taktiginizi yapmak en iyisi yapamıyorsanız bunu kullanın :)

VatKenAyDu
30.Nisan.2014, 22:28
Peki lige göre iyi kadrosu olan takımlarda işe yarar mı? (Alt lig takımlarından bahsediyorum) Leibzig'le oynuyorum mesela Almanya 3. liginde,kadrosu iyi gibi.

medievil
30.Nisan.2014, 22:48
Peki lige göre iyi kadrosu olan takımlarda işe yarar mı? (Alt lig takımlarından bahsediyorum) Leibzig'le oynuyorum mesela Almanya 3. liginde,kadrosu iyi gibi.

Fenerbahçe ve karşıyakada işe yaradı. Denemek gerekir bence.

emirk1802
01.Mayıs.2014, 00:57
Arkadaşlar 14.3.1'de deneyen var mı ? Ona göre inceleyeceğim .

emirk1802
01.Mayıs.2014, 01:22
Taktikte Manchester City ile 14.3.1 versiyonunda 1 maç yaptım . Taktik'de başarıla pasların tamamı rakip yarı sahada oldugunu gözlemledim . Gollerde altıpas alanından atıldı . Taktik bence topa sahip olup uygun pozisyonlarda rahat gol atmak için ideal . Kaleye 20 şut cekildi . 10 sut isabetli olmuş . Mutlak gol sansı ise 4 oldu . Bunların 3 pozisyonu gol ile sonuclandı . İstatistik acısından serinin en başarılı taktiği diyebilirim .

VatKenAyDu
01.Mayıs.2014, 17:58
Denedim.Ankaragücü ile Süper Lig'e çıkmıştım,kadrom PTT 1.lig seviyesinde idi,mali durumdan dolayı transfer yapamadım.O kötü kadro ile bile gayet iyi oynuyor takım.Gençlerbirliği kariyerimde de 3 maçta 2 galibiyet 1 beraberlik alırken,11 gol atıp 2 gol yedim.Leibzig'le de 2 maç yaptım,ilk maçta kadro alışık olmadığından 4-3 yenildim,2. maçta 3-1 kazandım.Başarılı gerçekten.

emirby
01.Mayıs.2014, 20:49
Ben verim alamadım.

emirk1802
01.Mayıs.2014, 20:54
Ben verim alamadım.

Hangi sürümde veri alamadın ?

Namzet
01.Mayıs.2014, 20:55
Bende denedim,topa sahip olmada çok iyi ancak gol yollarında baya sıkıntısı var gibi geldi bana

emirk1802
01.Mayıs.2014, 20:58
Bende denedim,topa sahip olmada çok iyi ancak gol yollarında baya sıkıntısı var gibi geldi bana

Aynen öyle ama ileri uçdaki oyuncular yeterince iyi olması lazım cunku biraz riskli komutlar verilmis .

medievil
01.Mayıs.2014, 21:03

Defansta çok iyi olmasının yanı sıra sağlam forvet hattın varsa çok başarılı olan bir taktik. Örneğin benim forvet hattım 4 oyuncu 60+ gol attı. Maç başı gol ortalamam 2.8

emirby
01.Mayıs.2014, 22:24
Arsenal'la oynuyorum - 14.1.3 Wallcott-Podolski-Giroud-Özil gibi oyuncular var.Defansa Coentrao Papadopoulos transferlerini yaptım.Ama verim 0.

medievil
01.Mayıs.2014, 23:14
Arsenal'la oynuyorum - 14.1.3 Wallcott-Podolski-Giroud-Özil gibi oyuncular var.Defansa Coentrao Papadopoulos transferlerini yaptım.Ama verim 0.

GF ve AMC de oynayan oyuncuları değiştirebilirsin. Örneğin bende vietto gf correa amc oynadığında takım zorlanıyor ancak tam tersi olduğunda takım çoğuyor. Özellikle amc pozisyonundaki oyun kurucu çok önemli burda. Faklı adamları denemenizi tavsiye ederim.

medievil
22.Mayıs.2014, 14:07
https://portal.superdepo.net/Shares/Home.aspx?ShareID=e0ce0ef3-f003-4181-a6bb-c3ddd4e70dfa

yukarıdaki taktikten daha iyisi beyler isteyen indirebilir.

7 sezonda toplam 30 kupa kaldırdım bu taktikle.

asitarzan
24.Mayıs.2014, 13:33
Medievil hocam; taktik gayet başarılı uzun süredir denemediğim taktik kalmamıştı. Sayende çare bulduk.

Fakat bazı sorularım olacak;
- İlk golü yediğinde çevirmek gerçekten zor bu taktikle ve sanki oyuncular taktiğe maç içerisinde alışıyorlar gibi geliyor. Örneğin ilk 15 - 20 dakika rakip kim olursa olsun maç benim kalemde geçiyor, ilk yarı bitene kadar dengeleniyor. İkinci yarıda tek kale oynayan ben oluyorum ama ilk 15-20 dakikada 2-0 olunca çeviremiyor hatta kontralarla 3 ve 4. golleri de kalende görebiliyorsun. Bu duruma nasıl alternetifler üretilebilir?
- Duran top savunmalarında herhangi bir değişiklik yapmadım fakat diğer taktiklere göre ufak bir oranla daha fazla gol görüyorum kalemde, savunma duran top antrenmanı dışında neler yapılabilir?
- Maç esnasında antrenör önerilerini aşırı şekilde kaale almalımıyız? Çünkü bu taktike geçişimden beri aynı şeyleri söylüyor. Özellikle gizli forvetin yaptığı adam adama markaj ile alakalı.
- Son olarak ön libero ve defansif oyuncu kuruculardan istatistiksel anlamda verim almanın yolu varmı?

Şimdiden Teşekkürler.

Ahmet Göktaş
25.Mayıs.2014, 04:06
https://portal.superdepo.net/Shares/Home.aspx?ShareID=e0ce0ef3-f003-4181-a6bb-c3ddd4e70dfa

yukarıdaki taktikten daha iyisi beyler isteyen indirebilir.

7 sezonda toplam 30 kupa kaldırdım bu taktikle.

Danilo taktiği bence oyunda şuana kadar yapılmış en iyi taktik. Kimz etkisi yarattı bende :)

dogus4621
05.Haziran.2014, 15:30
4 sezondur Kmaraş belediye ile bu taktiği kullanıyorum.
3. ligden aldığım K.Maraş belediye spor şuan süper ligde.
Taktik inanılmaz, en güçlü takımlara karşı bile en az %60 topla oynama yüzdesi ile oynuyorsunuz.
Özellikle AMR mevkisinde oynayan oyuncunuzun bitiriciliği yüksek ise gol kralı olabilecek pozisyonlara giriyor.
Her maç en az 3 mutlak gol fırsatı yakalayacağınız ve çok az pozisyon vereceğiniz bir taktik.
sezon öncesinde antremanları taktik ağırlıklı yaptırın(En az 2 hafta).
Maçlardan önce rakip talimatlarında CTRL+A ile bütün rakip oyuncularını seçtikten sonra bütün talimatları Her zaman, Sert ve Zayıf Ayağı zorla olarak seçerseniz takımınız inanılmaz bir pres uyguluyor.Sabrederseniz başarı kendiliğinden gelecektir.

bhll
05.Haziran.2014, 16:55
1 kırmızıda dizilişi nasıl yapmamız gerek?

reisbulut
06.Haziran.2014, 00:13
4 sezondur Kmaraş belediye ile bu taktiği kullanıyorum.
3. ligden aldığım K.Maraş belediye spor şuan süper ligde.
Taktik inanılmaz, en güçlü takımlara karşı bile en az %60 topla oynama yüzdesi ile oynuyorsunuz.
Özellikle AMR mevkisinde oynayan oyuncunuzun bitiriciliği yüksek ise gol kralı olabilecek pozisyonlara giriyor.
Her maç en az 3 mutlak gol fırsatı yakalayacağınız ve çok az pozisyon vereceğiniz bir taktik.
sezon öncesinde antremanları taktik ağırlıklı yaptırın(En az 2 hafta).
Maçlardan önce rakip talimatlarında CTRL+A ile bütün rakip oyuncularını seçtikten sonra bütün talimatları Her zaman, Sert ve Zayıf Ayağı zorla olarak seçerseniz takımınız inanılmaz bir pres uyguluyor.Sabrederseniz başarı kendiliğinden gelecektir.

Memleketimin 2. takımının böyle başarılı olmasına sevindim. Bir ara Kahramanmaraşsporda bunu deneyim bakalım.

dogus4621
06.Haziran.2014, 12:45
1 kırmızıda dizilişi nasıl yapmamız gerek?

Eğer rakip zayıf ise "AMC" Mevkisinde oynayan oyuncuyu çıkarıp, "AMLC" mevkisinde oynayan gizli forvet rolünde ki oyuncuyu "oyun kurucu" yapıyorum..

Eğer maç ortada ise Santraforu çıkarıyorum.

Teddie
18.Haziran.2014, 14:40
Kesinlikle en büyük verimi aldığım taktik

http://prntscr.com/3tso0q

Ajax ile 2. sezonumda böyle sonuçlar aldım daha ligin ortasındayım.Sezon başında kondisyon sıkıntısıyla kötü sonuçlar alsanızda asla vazgeçmeyin.

dogus4621
22.Temmuz.2014, 15:42
Fm 2014 de kullandığım taktikler arasında en başarılı taktiklerden birisi diğer taktik ise danilo tartışmasız fm 2014 serisinin en başarılı taktiği...

blackman2004
30.Temmuz.2014, 16:30
Fm 2014 de kullandığım taktikler arasında en başarılı taktiklerden birisi diğer taktik ise danilo tartışmasız fm 2014 serisinin en başarılı taktiği...

Arkadaşlar Merhaba Danilo taktiğinizi başarılı oldugunuz burada paylaşır mısınız yukarıda var fakat elinizde olan varsa daha makbule geçer yada bende mi bir sıkıntı var istediği skorları alalmniyorum tigt denedim birde sadece danilo var onu m denemeliyim .
tşkler