PDA

View Full Version : Free transfer sözleşme sorunu

jesterrace
02.Mayıs.2014, 18:03
Karlsruhe ile oynuyorum ilk sene 2. olup üst lige çıktım 2 senedir 1.ligdeyim ama bildiğiniz free transfer yapamıyorum fahiş fiyatlar istiyor oyuncular misal manu lu fletcher ile anderson 1 senedir top oynamıyor boştalar adamlar hala senelik 4.5 m dolar istiyolar 1 sene boyunca sözleşme önerdim gram indirim yok sonra ansızın haber geliyor oyuncular senelik 500 bin dolardan dandik takımlara imza atıyolar biri aberdeen diğeri de bir meksika takımına gitti sadece bunlar örnekler kime teklif versem uçuk paralar istiyor sonra 5 de 1 fiyatına başka takıma gidiyorlar

jesterrace
02.Mayıs.2014, 18:14
Entry yi yazarken bir daha oldu 1.2m den aşağı inmedi 2 gün sonra yıllık 200bin e dandik hırvat takımına gitti oyuncunun teki

William Rookwood
02.Mayıs.2014, 18:43
Takım - oyuncu itibarıyla bağlantılı olan bir durum. 2 sene boyunca ligi kaçıncı sıralarda bitirdin? Birde bahsettiğin oyuncular kendi takımlarında yüksek maaş alıpta serbest kalanlar. Diğer futbolcularda da aynı şey oluyor mu?

ozan42
02.Mayıs.2014, 18:54
Fletcher zaten İskoçyalı belki favori takımı olabilir.Ya da üklesinde bırakmak istiyordur futbolu.

jesterrace
02.Mayıs.2014, 18:59
Sonuçta almanya liginde oynuorum 1. lig ilk sene 12. bitirdim şimdi 2. sene ilk yarı bitti 6. yım son oyuncu özellikle arjantinli serbest pek ünlü falanda değil benden 1.2m istedi 2 gün sonra 250 bine dandik hırvat takımı Istra 1961 diye 250 bine imzayı atmış adamlar 2 sene top oynamıyor yine 1 kuruş indirim yapmıyor sonra dediğim gibi 5 de 1 fiyatına daha düşük bir takıma gidiyorlar

Chamberlain
03.Mayıs.2014, 14:34
Bahane aramaya gerek yok. Şu bir gerçekki arkadaşın anlattığı olay neredeyse her oyunda olan ve oldukca saçma bir durum. Öylesi böylesi yok bu işin kısaca saçmalık. :)

Spe1907
03.Mayıs.2014, 15:12
Oyuncular elimizdeki maaş bütçesine göre para istiyor :D böyle saçmalık olur mu ya, mesela adam 1M istiyor o arada gidip maaş bütçesinden transfer bütçesine geçiriyorum bi daha aynı adamla masadayız bu sefer 500.000 istiyor yada tam tersi durumda geçerli. oyuncular nerden biliyor benim maaş bütçemide ona göre gelip para istiyor :D :D

mmllhh
05.Mayıs.2014, 12:08
Bahane aramaya gerek yok. Şu bir gerçekki arkadaşın anlattığı olay neredeyse her oyunda olan ve oldukca saçma bir durum. Öylesi böylesi yok bu işin kısaca saçmalık. :)

Aynen katılıyorum.Free Transfer ile ilgili başka bir örnek de ben vereyim,

Lampard boştayken teklif yaptım çok yüksek rakamlar istedi 2 milyon - 1.850 sonra 1 hafta denemeye aldım kulüpteyken teklif yaptığımda önceki isteğinden daha düşük rakamlara razı oldu 1.400 civarı ama ben son anda anlaşmayı kabul etmedim sonra denemesi süresi bitti o sırada tekrar teklif yaptığımda yine yüksek bir rakam istedi yine deneme teklif ettim geldi 1 milyon'a razı oldu paşa paşa oynuyor.

jesterrace
11.Mayıs.2014, 23:24
şampiyonlar ligine kaltıldık ilk sene yarı final oynadık chealse li obi mikel alayım dedim free transfer yıllık 5m eurodan aşağı düşmedi bakın ne kadara hangi takıma gitmiş bu oyunun maç motoru ile transfer sistemi tamamiyle yenilenmeli

http://i61.tinypic.com/90xcux.jpg

bhll
12.Mayıs.2014, 10:53
Takım - oyuncu itibarıyla bağlantılı olan bir durum olduğunu sanmıyorum. arjantinli ismi tanınmadık bi topçuyu almaya çalıştım bedavaya adam benden(Fenerbahçe) dünyaları istedi, ki 3. senemdi sanırım şampiyonlar ligindede oynuyorum gruptan çıkma şansım da var. gitti adam arjantinde 2. lig takımlarına imza attı hemde senelik 100 bin € ya. benden 2milyon € isterken. itibarımız var diye çok isterler yok diye çok isterler ben hiç az isteyeni görmedim valla.

Tunguska1907
12.Mayıs.2014, 13:24
Buna benzerini de ben yaşadım. Schalke'yle Avrupa'da başarı sağlayınca itibar arttı. Yıllık 1m£ bile almayan oyuncular 3-4 m istedi sözleşme yenilemek isteyince.