PDA

View Full Version : Jermaine Jones

Ralph
03.Mayıs.2014, 20:45
Özellikleri kesinlikle gözden geçirilmesi gerekiyor. Bir çok özelliğinde düşüş olması şart, oyuna katkısı yok denecek kadar az. Sadece mücadele ediyor okadar.

kumbara
05.Mayıs.2014, 13:46
Jones beşiktaş'ta kiralık, fakat oyunda bonservisi ile beşiktaş'ta. Nasıl böyle bir hata oluyor ?

Zaten yeteri kadar profilleri gerçekçi yapamadığını biliyoruz, fakat kiralık oynayan oyuncuyu sözleşmeli oyuncu olarak nasıl oyuna yansıtabiliyor.

perpetua
05.Mayıs.2014, 13:50
Jones beşiktaş'ta kiralık, fakat oyunda bonservisi ile beşiktaş'ta. Nasıl böyle bir hata oluyor ?

Zaten yeteri kadar profilleri gerçekçi yapamadığını biliyoruz, fakat kiralık oynayan oyuncuyu sözleşmeli oyuncu olarak nasıl oyuna yansıtabiliyor.

http://www.bjk.com.tr/tr/haber/57998/jermaine_jones_besiktas_ta.html

Gecici transfer demiyor. Ayrica fesih bedeli olarak 200 bin Euro odendigi bildirilmis.

Benim esas sasirdigim, medyanin ve bazi Besiktas yoneticilerinin SPK'ya bu aciklama yapilmis olmasina ragmen neden hala kiralik deyip durduklari. Tabii bunlara inanip, acaba hangisi dogru diye arastirmadan burada hesap sormak da sasirtici bir durum.

Hatalar olabilir. Sonucta binlerce oyuncu ile ilgilenmeye calisiyoruz. Ama bunu hesap sorarak yazmak var, gozden kacmis galiba yazmak var. Dogru durust arastirmadan hesap sormaya kalkarsan da, neden arastirmadan buraya geldin diye hesap sorma hakkini verirsin karsindakine.

kumbara
05.Mayıs.2014, 14:15
Eyvallah haklısınız, gerektiği kadar araştırma yapmadım affola. Fakat doğru olsaydı eğer bu iddaa hesap sormak en doğal hakkımız. Özellikle beşiktaş ile yeteri kadar ilgililenilmediğini düşünüyorum.

Hata olabilir, bunu da kabul ediyorum ki burada bir hata yok. Şunu merak ediyorum ben, beşiktaş araştırmacısı beşiktaş'ın kaç maçını izliyor ? Kaç maçına gidiyor ? Kaç antremana gidiyor ?

Özellikle beşiktaş oyuncu profillerinde bazı oyuncuların profil eksikliğini nasıl açıklayabilirsiniz ?

perpetua
05.Mayıs.2014, 14:44
Eyvallah haklısınız, gerektiği kadar araştırma yapmadım affola. Fakat doğru olsaydı eğer bu iddaa hesap sormak en doğal hakkımız. Özellikle beşiktaş ile yeteri kadar ilgililenilmediğini düşünüyorum.

Hata olabilir, bunu da kabul ediyorum ki burada bir hata yok. Şunu merak ediyorum ben, beşiktaş araştırmacısı beşiktaş'ın kaç maçını izliyor ? Kaç maçına gidiyor ? Kaç antremana gidiyor ?

Özellikle beşiktaş oyuncu profillerinde bazı oyuncuların profil eksikliğini nasıl açıklayabilirsiniz ?

Bu forum sizin hesap sormaniz icin acilmadi. Eksik oldugunu dusunduklerinizi belirmeniz ve arastirmacilarin bunu okuyup degerlendirmesi icin acildi.

Ayrica Besiktas arastirmacisi kombine sahibi, her maci izleyen bir arkadas. Medyaspor'da zaman zaman Besiktas uzerine kose yazilarini da okuyabilirsin.

koray_capello
07.Mayıs.2014, 14:40

Beşiktaş'ın kaç maçını izliyorum?
- Beşiktaş kaç maç yapmışsa o kadar işte. hatta bazıları x2

Beşiktaş'ın kaç maçına gidiyor?
- Genelde içsaha maçlarının %90'ına. Bu sezon düştü ortalama tabi biraz.

Kaç antremana gidiyorum?
- Bi kez filan gittim hayatımda.

ttarlabasi
10.Mayıs.2014, 01:18
http://dosya.turksportal.net/research/14.3.0/Be%feikta%fe_Jermaine_Jones.png

O eski halinden eser yok şimdi... : )

Önümüzdeki sezon BJK'de kalacağını düşünmüyorum o yüzden tek tek inceleyip kafa yormak istemiyorum.