PDA

View Full Version : İlk klibimiz yayınlandı

Ralph
06.Mayıs.2014, 00:02
Bazılarınız bilir, Narda Afrika'da bas gitar çalmaktayım. İlk klibimiz yayına girdi buradan dinleyebilirsiniz :)

Müzik bölümüne açacaktım ama bir ayrıcalığım olsun dedim :icon_biggrin:

narda afrika

Youtube'a giremeyenler için link:

http://www.izlesene.com/video/narda-afrika-ben-efsaneyim/7410558

europeanconquer
06.Mayıs.2014, 00:07
Ooo hayırlı olsun abi. :D Umarım iyi yerlere gelirsiniz.

Bu arada çok güzel basmışsın :zuhaha

Ralph
06.Mayıs.2014, 00:09
Ooo hayırlı olsun abi. :D Umarım iyi yerlere gelirsiniz.

Bu arada çok güzel basmışsın :zuhaha

Bu espri kimden gelir diyordum senden geldi :icon_biggrin:

europeanconquer
06.Mayıs.2014, 00:10
Bu espri kimden gelir diyordum senden geldi :icon_biggrin:

Çok yapmam böyle şeyler ama kaleyi boş görünce vurayım dedim :icon_cool:

Banega
06.Mayıs.2014, 00:12
Elinize, bass'ınıza sağlık, hemen dinliyorum. :)

Walter Sakana
06.Mayıs.2014, 00:12
Ulen play'e bastım ses gelmiyor baktım ses kapalı, açtım böyle bir seyirci sesi gibi bir uğultu, oooo dedim güzel giriş yapmışlar sonra baktım uğultu bitmiyor, dedim fazla abartmışlar, sonra dank etti arkaplanda FM açık işyerinden çıkarken maç yarıda kalmıştı maçtaki seyirci sesiymiş o :D

Bak bunu deneyin ama, FM'de maçı açın, klibin başındaki 10 saniyede güzel bir giriş efekti oluyor o seyirci uğultusu :D

Walter Sakana
06.Mayıs.2014, 00:15
İlk klip için gayet başarılı. Umarım her şey iyi gider, istediğiniz yerlere gelirsiniz. Elinize dilinize sağlık.

attirson
06.Mayıs.2014, 00:17
En sevdigim parça ! Harika olmuş. :k: (rr)

Ralph
06.Mayıs.2014, 00:17
Ulen play'e bastım ses gelmiyor baktım ses kapalı, açtım böyle bir seyirci sesi gibi bir uğultu, oooo dedim güzel giriş yapmışlar sonra baktım uğultu bitmiyor, dedim fazla abartmışlar, sonra dank etti arkaplanda FM açık işyerinden çıkarken maç yarıda kalmıştı maçtaki seyirci sesiymiş o :D

Sonu nereye varacak diye okudum heralde kötü beğenmedim falan yazacaksın sandım :icon_biggrin: Eyvallah iyi dilekler için sağoasın dostum :)

E.Cartman
06.Mayıs.2014, 00:33
Benim Adım Ağustos'un klibini yayınlayana kadar grubunuzu protesto edicem. Şaka şaka güzel olmuş abi elinize sağlık. Bide İTÜFest'e geleydiniz iyiydi :D

Ralph
06.Mayıs.2014, 00:35
Benim Adım Ağustos'un klibini yayınlayana kadar grubunuzu protesto edicem. Şaka şaka güzel olmuş abi elinize sağlık. Bide İTÜFest'e geleydiniz iyiydi :D

İTÜ Fest'i protesto ediyorum! Ulan bir üni neden yaz şenliklerini ücretli yapar. Biz Isparta'da SDÜ'de bedava gidiyorduk kaynaşıyorduk ne güzel :icon_biggrin:

Ağustos ikinci klip olabilüü

E.Cartman
06.Mayıs.2014, 00:38
İTÜ Fest'i protesto ediyorum! Ulan bir üni neden yaz şenliklerini ücretli yapar. Biz Isparta'da SDÜ'de bedava gidiyorduk kaynaşıyorduk ne güzel :icon_biggrin:

Ağustos ikinci klip olabilüü
İkinci klip olabilir diye bir şey yok olacak !

Ayrıca Tarkan'ı getirmek bedava mı arkadaş :zuhaha

Ralph
06.Mayıs.2014, 00:42
Güya zengin okuluz getirsinler :icon_biggrin: Bu arada sen Maslak'a geçtin mi? Hala maçkada mısın?

E.Cartman
06.Mayıs.2014, 00:53
Güya zengin okuluz getirsinler :icon_biggrin: Bu arada sen Maslak'a geçtin mi? Hala maçkada mısın?
Zaten herkes Teoman'a bilet alıyor, Tarkan'a gidicem diyeni görmedim :D Gaza gelip kombine alanlar gidecek o konsere, bizim okuldan Tarkan'a pek iş çıkmayacak gibi :D

Geçtim Maslak'a ben :)

footballer33
06.Mayıs.2014, 01:20
Bundan birkaç hafta önce TRT Radyo'da dinlerken de şarkılarınızı beğenmiştim; ama en çok 'Benim Adım Ağustos' beni etkilemişti. Umarım ikinci klip de o olur.

Başarılar ve tebrikler Görkem. :)

LaigLeNoiR
06.Mayıs.2014, 10:40
Görkem bravo valla gurur duyuyorum seninle :)

ReaList
06.Mayıs.2014, 10:56
İyi bir müzik kulağım olduğunu söyleyebilirim Görkem. Pc'de vakit geçirdiğim zaman bir çok müzik türünde bir liste oluşturur o günkü ruh halime göre takılırım. Şarkı güzel ve bu listelerde rahatça yer alabilir. Klip klasik ama şarkı güzel.

Önder HOCA
06.Mayıs.2014, 11:18
başarılar bu arada bass custom mu gövde ibanez sap mm yada fender gibi geldi :D

Ralph
06.Mayıs.2014, 12:14
Herkese çok teşekkür ediyorum :)

başarılar bu arada bass custom mu gövde ibanez sap mm yada fender gibi geldi :D

Tutturamadın :icon_biggrin: G&L L-2000. Eğer müzikle uğraşıyor ve gitar çalıyorsan G&L i tavsiye ederim.

GeNç KaRTaL
06.Mayıs.2014, 17:19
Beğendim.Şimdilik her şey güzel gidiyor anlaşılan,inşallah çok daha iyi yerlere gelirsiniz Görkem.Bunu gönülden diliyorum.:) İleride hava atarız ünlü bir tanıdığımız var diye.:D

aytekin79
06.Mayıs.2014, 17:52
Tebrik ederim dostum, yolunuz açık olsun :)

Bir de hangi taraftaki sensin :n:

Ralph
06.Mayıs.2014, 18:09

Bas gitar çalan ben oluyorum, ya da en sağdaki diyim :)

sui generis
06.Mayıs.2014, 18:17
Vay vay vay :)

Tebrikler Görkem. Çok iyi gidiyorsunuz, yolunuz açık olsun :)

E.Cartman
06.Mayıs.2014, 18:48

En saçsız olanı :zuhaha

vivoperlei
01.Haziran.2014, 16:58
Ben bu konuyu niye görmemişim şimdiye kadar yahu? Bugün öyle rastgele "Narda Afrika" yazayım dedim Youtube'ye, malum dinleyememiştim sizin grubu şu ana dek. Ben Efsaneyim'i çok beğendim, hepinizin eline, emeğine sağlık Görkem'ciğim. Hemen arkadaşlarımla da paylaşıyorum.

footballer33
01.Haziran.2014, 17:01
Görkem, bir imzalı fotoğrafını alabilir miyim? :D

Ralph
01.Haziran.2014, 17:04
Ben bu konuyu niye görmemişim şimdiye kadar yahu? Bugün öyle rastgele "Narda Afrika" yazayım dedim Youtube'ye, malum dinleyememiştim sizin grubu şu ana dek. Ben Efsaneyim'i çok beğendim, hepinizin eline, emeğine sağlık Görkem'ciğim. Hemen arkadaşlarımla da paylaşıyorum.

Cansın :)

Görkem, bir imzalı fotoğrafını alabilir miyim? :D

:icon_redface:

Ralph
23.Ağustos.2014, 22:08
Dinlemeyenler için şöyle bir şarkımızda var efem :)

narda afrika

BaGa TaRKaN
23.Ağustos.2014, 22:13
Daha Önce Dinlemiştim Sözlerinden Bir Şey Anlamamıştım Yine Dinledim Yine Bir Şey Anlamadım :D

Ama İtiraf Etmeliyim ki, Ses Tonu O Kadar Kadife Yumuşak Bir Ses ki İnsan Dinlerken Sıkılmıyor. Umarım Daha İyi Yerlere Gelirsiniz. Bizi Unutmazsınız :)

Ralph
23.Ağustos.2014, 22:14
Daha Önce Dinlemiştim Sözlerinden Bir Şey Anlamamıştım Yine Dinledim Yine Bir Şey Anlamadım :D

Ama İtiraf Etmeliyim ki, Ses Tonu O Kadar Kadife Yumuşak Bir Ses ki İnsan Dinlerken Sıkılmıyor. Umarım Daha İyi Yerlere Gelirsiniz. Bizi Unutmazsınız :)

Hangi kısmı ya da neyi anlamadın dede :icon_biggrin:

mayfaka
23.Ağustos.2014, 22:18
2-3 şarkınızı dinledim.Benim adım ağustos açık ara en iyisi.İkinci klip ona gelirse iyi bir cıkıs yakalarsınız bence

BaGa TaRKaN
23.Ağustos.2014, 22:19
Mesela Ağustosla Nuri Alço Ne Alaka :n: Ayriyetten Buna Benzer Bir Kaç Şey Daha Var :D

Ralph
23.Ağustos.2014, 22:21
Kantinde görürdüm hep gazozu elinde
Nuri Alço ozamanlar tam şöhretinde

Çaktın ;) Tabiki Ağustos ile arasında alaka yok ama şarkının bi adı olmak zorunda. İçinde de hikayesi var. Ama bir yerde de haklısın hak veriyorum :icon_biggrin:

BaGa TaRKaN
23.Ağustos.2014, 22:22
Sanat Sanat İçindir Diyorsun Yani :p

Halkı Düşünen Kim :zuhaha

Düzenleme:

Bu Arada Bu Dediğim Şarkının Kötü Olduğunu Göstermez Piyasada Zaten Sözleri ve Müziği Birbirinden Alakasız Parçalar Çok Fazla Ama Önemli Olan Müzik Ahengi Duyguları Anlatabiliyorsan Bu İşi Başarabiliyorsun Demektir.

Ralph
23.Ağustos.2014, 22:23
Sanat Sanat İçindir Diyorsun Yani :p

Halkı Düşünen Kim :zuhaha

Yok yahu:icon_biggrin: bu şarkıda amaç halkı güldürmek zaten. Sözler komik bence.

vivoperlei
02.Kasım.2014, 00:36
Bu da benim naçizane yorumum.

Sevgin - Ben Efsaneyim

Ralph
02.Kasım.2014, 00:43
Sevgin turkiyede olsanda biseyler yapsak senle. Birak gel oralari bosver :D

ReaList
02.Kasım.2014, 00:48
Sevgin büyüyorsun he, sesin kalınlaşmış : )

ReaList
02.Kasım.2014, 01:03
Sev be, Bizler için Gülay'ın Cesaretin var mı aşka? parçasını da cover'lasana. Kulaklarımızın pası silinsin. Görkem sen de bizler için arada sıkılıp parça kaydederek sunabilirsin beyler yeteneklerinizi konuşturun da az şarkı dinleyelim :D

E.Cartman
02.Kasım.2014, 01:07
Sev be, Bizler için Gülay'ın Cesaretin var mı aşka? parçasını da cover'lasana. Kulaklarımızın pası silinsin. Görkem sen de bizler için arada sıkılıp parça kaydederek sunabilirsin beyler yeteneklerinizi konuşturun da az şarkı dinleyelim :D
Adam durumu fırsata çevirip siparişleri verdi hemen :zuhaha

nannar
02.Kasım.2014, 01:30
Ben de lisede okul korosundaydım....

Kalın ses lazım olunca bizi çağırmışlar meğer :n:

mwaru
02.Kasım.2014, 04:06
Benim Adım Ağustos adlı parça mükemmel olmuş hocam tebrik ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım umarım hakkettiğiniz değeri görürsünüz. Yolunuz açık olsun.

Ralph
02.Kasım.2014, 13:20
Mwaru, tesekkurler :)

Turksportal korosu kuralim beyler. Ulke ici turneler flan... Semside gelir cince soyler :D