PDA

View Full Version : yedek takım bir lige kaydolabilir mi?

rftckk
08.Mayıs.2014, 16:22
soru başlıkta rakiplerin bazılarından ikinci takımları üçüncü ligde oynuyor benim ikinci takımımın şu anda bir ligi yok. bu takımı bir lige falan kaydettirebilir miyizm

BaGa TaRKaN
08.Mayıs.2014, 16:55
Eğer Alt Liglerdeysen Terfi Ettikten Sonra 2.Takıma da Yeni Sezon Başında Davetler Geliyor. Bazı Liglerde 1-2 Lig Atladıktan Sonra Oluyor.

Eğer Zaten Üst Liglerdeysen Sezon Başlarındaki Daveti Yanlışlıkla Reddetmiş Olabilirsin Bir Sonraki Sezonu Beklemen Lazım

TeNaciOUS MidFieLdeR
09.Mayıs.2014, 18:45
arkadas farkli bir sey sormus sanirim baga.

misal olarak real madrid II takimi var, bir alt ligde oynuyor. onun gibi, oyun icinde klube bagli ikinci bir takim kurulabilir mi diye soruyor.

bu yapilamasa bile belki pilot takim ayarlanabilir, kullanmadigin oyunculari oraya yollayabilirsin.

HeracLes
09.Mayıs.2014, 19:08
Almanya'da Leipzig kariyerimde bu dediğin olmadı kardeşim. Bende çok istiyordum da amatör ligde oynuyordu Leipzig II takımım. Hatta 1. lige çıktığımda 2. takımımın da kadrosunu dizmiştim ama amatörde devam etti. Ama hali hazırda Bayern, Dortmund, Barca, Madrid vb. yani kısaca Almanya ve İspanya'da görülen bir olay.

Ama şöyle de bir şey var. Bende o zaman 3.lig açıktı ve 4. lig yoktu. 3.ligden küme düşen takımların yerine amatörden takımlar geliyordu ama neye göre geliyor onu tam bilmiyorum. Kendi kafasına göre bir playoff mu yapıyor oyun yoksa itibarlı kulüpleri mi alıyor orası muamma. Belki bir şans vardır ama hiç gerçekleşmedi.

William Rookwood
09.Mayıs.2014, 19:23
Editörden yapabilirsin. Atıyorum üçüncü lige Galatasaray B diye bir takım ekleyip, 19 yaş altı ve yedek takımda olan bazı oyuncuları gönderebilirsin o takıma; anca bu şekilde mümkün olabilir. Diğer türlü bahsi geçen takımlarında Castilla ve Barcelona B takımları olduğunu düşünüyorum. Onlarda zaten gerçekte var olan takımlar.

rftckk
10.Mayıs.2014, 20:27
yahu ben bu başlığı açtığımı unutmuşum. dediğim şey leverkusen'le oynuyorum. 2. takımım da şu an ligi bulunmamakta yazıyor ama dortmund'la stuttgart'ın takımları üçüncü ligde oynuyor. benim de 2. takımı amatörden falan başlatıp onlar gibi ilerletme şansım yok mu?
as takım ve 2. takımdan başka bir de 19 yaş altı takımı var ona zaten sezon başında davetiye geliyor. ama buna gelmedi