PDA

View Full Version : Berk İsmail Ünsal

europeanconquer
09.Mayıs.2014, 01:38
http://dosya.turksportal.net/research/14.3.0/Galatasaray_%ddsmail_%dcnsal.png

Benim yorumum,iyi bir pivot santrofor olabileceği yönünde,merak ettiğim konu ise gelecek sezon için profile bir düzenleme yapılacak mı ?

Tabi ki çok az şans buldu biliyorum ama ne bileyim sahada Umut Bulut'tan daha fazla güven veriyor bana.Bir ayar çekilebilir gibime geliyor.

perpetua
10.Mayıs.2014, 00:38
Kemal ne kadar not tuttu hakkinda bilmiyorum ama benim aldigim bir kac not var.

Mevcut haliyle bence en iyi ihtimalle ortalama alti bir PTT 1. Lig oyuncusu seviyesinde.

Mancini onu cok tutuyormus ve belki gelecek sezon takimda tutar ama Mancini'yi tutan var mi o belli degil tabii. :)

Kryptonite
10.Mayıs.2014, 00:46
İlerleyen senelerde bi Umut Bulut bile olamayacaktır.

europeanconquer
10.Mayıs.2014, 00:47
Kemal ne kadar not tuttu hakkinda bilmiyorum ama benim aldigim bir kac not var.

Mevcut haliyle bence en iyi ihtimalle ortalama alti bir PTT 1. Lig oyuncusu seviyesinde.

Mancini onu cok tutuyormus ve belki gelecek sezon takimda tutar ama Mancini'yi tutan var mi o belli degil tabii. :)

Ne bileyim,bu değerler hakkında çok fazla bilgi sahibi değilim ama profili geliştirilir mi yoksa aksine düşürülür mü onu merak etmiştim.

İlerleyen senelerde bi Umut Bulut bile olamayacaktır.

Bunu bilemezsin,ortada Burak Yılmaz örneği var,çalışırsa herkes iyi bir yere gelebilir.

William Rookwood
10.Mayıs.2014, 00:49
Daha net yorumlar yapabilmek icin azindan seneye kiralik olarak bir takima verilmeli. Suana kadar bana mehmet batdal tipinda bir oyuncu görünümü verdi. Fakat dedigim gibi kiraya gonderilmesi tecrübe kazanması adina iyi olacaktir.