PDA

View Full Version : Kaleyi bulamayan şut

Tunguska1907
12.Mayıs.2014, 04:46
Bu seride dikkatimi çekti bu durum. Genelde tiki-taka dediğimiz futbol benzeri bir taktik oynatıyorum. Kısa paslarla topu hücum bölgesine gönderip gol bulmaya çalışıyorum fakat bu seride bu durum biraz daha zorlaştı sanırım. Genelde çaprazdan kalenin çok alakasız noktalarına çekilen şutlar var. İlk devre kaleye 10 ve üzeri şut atıyorum fakat hiçbiri isabetli değil. Beceriksiz oyuncularım da yok. Hırvat Eduardo, Draxler, Ljajic, Meyer, Januzaj ve Goretzka takımın hücum organizasyonlarını yapan oyuncular. Ne bileyim 3. lig topçusu da değiller fakat topu bir türlü isabet ettiremiyorlar. Geçen sezon bunların yanında K.P. Boateng de vardı. Rakip ceza alanına kısa pas komutu da çoğu zaman işe yaramıyor. Genelde altı pas çizgisinden de topu çok fantastik noktalara gönderebiliyorlar.

Tunguska1907
12.Mayıs.2014, 04:58
Rakip takımın şutu da genelde 1 oluyor o da gol. Mesela son maçımı Nurnberg'e evimde 1-0 kaybettim. Kaleye 15 şut atmışım 1 isabetli şut var. Nurnberg'de 3 şut atmış 1 isabetli.

calicitaha
15.Mayıs.2014, 02:20
Ben Ronaldonun 18 içinden taça vurduğuna şahit oldum : ))

Tunguska1907
15.Mayıs.2014, 07:05
yeni bir kariyer açayım dedim hızlı hızlı geçtim hazırlık aşamasını. bir lig maçında kaleye ilk şut 84. dakikada geldi. iki takımında isabetli şutu yoktu o dakikaya kadar. ben anlayamıyorum neden böyle bu sene?