PDA

View Full Version : Oyuncuları Potansiyeline çabuk çıkarma

xxdark
16.Mayıs.2014, 18:56
Arkadaşlar yabancı forumlarda buldum. fmrte den oyuncunun zihinsel özelliklerinden profesyonelliği ''99'' yapın deli gibi gelişiyorlar. Ayrıca sabitlemeye gerek kalmadan oyuncunun formunuda etkilemiş oluyorsunuz. Oyuncular 2-3 günde %100 kondisyona çıkıyor. oyunun zevkini kaçırmak istemiyorsanız ''55'' falan yapabilirsiniz.

Tunguska1907
17.Mayıs.2014, 14:35
Ben bol bol maçlarda oynatıyorum. Hem tecrübe kazanıyor hem de çabuk gelişiyor.

hangover1907
17.Mayıs.2014, 14:48
Denedin mi screenshot atabilir misin öncesi ve sonrası için?

Walter Sakana
17.Mayıs.2014, 18:11
Şu konuyu bir inceleyin:
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=120242

Chamberlain
17.Mayıs.2014, 21:49
Ne anlamı kaldıki ? Zihinsel özelliğini değiştireceğine direk oyuncuyu geliştir, ikiside hile sonuçda. Ha beklemişsin hızlıca kendi gelişmiş, ha sen geliştirmişsin. İkiside hile. En güzeli oyuncuyu hakederek geliştirmek. Bir takıma büyük paralara sattığım zaman benim içimde bu oyuncuyu ben yarattım ben çıkarttım diye düşünüp gögsüm kabarmıyorsa ve oyuncunun üstünden kazandığım parayı ben hakettim diyemiyorsam FM oynamanın ne anlamı kaldıki ? Yılmaz Vural Türk futboluna Hakan Şükürü kazandırırken dur şunun beynine gireyimde profesyonelliği 20 yapayımmı dedi ? İşin numarası burda zaten. :)

xxdark
18.Mayıs.2014, 15:27
Ne anlamı kaldıki ? Zihinsel özelliğini değiştireceğine direk oyuncuyu geliştir, ikiside hile sonuçda. Ha beklemişsin hızlıca kendi gelişmiş, ha sen geliştirmişsin. İkiside hile. En güzeli oyuncuyu hakederek geliştirmek. Bir takıma büyük paralara sattığım zaman benim içimde bu oyuncuyu ben yarattım ben çıkarttım diye düşünüp gögsüm kabarmıyorsa ve oyuncunun üstünden kazandığım parayı ben hakettim diyemiyorsam FM oynamanın ne anlamı kaldıki ? Yılmaz Vural Türk futboluna Hakan Şükürü kazandırırken dur şunun beynine gireyimde profesyonelliği 20 yapayımmı dedi ? İşin numarası burda zaten. :)

Yanlış anlama ama hayatım boyunca bütün oyunlarla ilgili ne zaman hile veya benzeri bir konu olsa böyle yorum yapan insanlarla karşılaştım. Standart cevap: Ne anlamı var zevk alamazsın hilesiz oyna vb :D Yahu bu sadece bir bilgi sen başkasına oyunu oynayış şeklini empoze edemezsin yada eleştiremezsin. Ayrıca oyuncunun özelliklerini gelişitirip sabitlemeyi yada sadece istediğimiz özellikleri sabitleyi de biliyoruz. Ama burada oyuncuyu geliştimek için aynı şeyleri yapman lazım sadece biraz hızlanıyor özellikleri geliştirip sabitlemeyle arasında fark var. Yapmak isteyen yapabilir.

xxdark
18.Mayıs.2014, 15:36
Denedin mi screenshot atabilir misin öncesi ve sonrası için?

Kesin bilgi kardeş. Bir arkadaşın paylaştığı konudaki gibi profesyonellik oyuncunun antrenman kalitesini etkiliyor. Oyuncu çabuk form tutuyor. Aynı zamanda da potansiyeline ulaşmasını olumlu yönde etkiliyor. Tavsiyem 50-60 falan yap. Burada enteresan olan bilgi diğer değerlerin 20 nin üzerine çıkmaması sadece kişilik değerlerinin 99 a kadar çıkıyor olması.