PDA

View Full Version : oyundaki en büyük saçmalık

fmhastasi
17.Mayıs.2014, 17:20
arkadaşlar bir çok direktif koymuşlar bunları kullanıyoruz genelde 10-11 direktif seçiyorum seçtigim zaman takım kayıpları oynuyor cok kotu oynuyor yarı sahamdan cıkamıyorum sankı ortaya bır duvar koymuslar rakıp haldır haldır oynuyor bizim yarı sahadakı takımam sıhırlı değnek mı değmemiz lazım heralde bılgısayara kafa goz gırıp kırmamız lazım ne takım konusması nede direktif etki ediyor bir nebze olsun teselli buluyorum oda direktif secmeyince.o zaman biraz başa baş oynuyoz ama rakıb takımın yaptıgı atakları futbolu paslasmayı bızım yapmamız ımkansız dedıgım gıbı sankı takımın elini ayagını bağlamıslar cok kotu bır durum ınsallah fm 2015 böyle olmaz

Tunguska1907
17.Mayıs.2014, 19:31
Hocam oyunculara özel direktif veriyor musun?

fmhastasi
17.Mayıs.2014, 20:09
evet.genelde 10-12 tane falan veriyorum 1-2 tanesinin uygulandıgını goruyorum sadece aslında oyun şansa göre davranıyor bize.mesela yenı bır oyun acıyorum ertesı hafta actıgım oyun dıyelım degısık sımdı yenı karıyer actım o oyun degısık motora göre oluyor heralde mac motoru bıze guzel oyun ızletırse guzel oyun oynuyoruz bazen de hem sıkıcı hemde cok bogucu oluyor oyun sırf sıkıntılı gecıyor şansa bala oluyor gıbıme gelıyor suana kadar onu gozlemledım

Tunguska1907
17.Mayıs.2014, 20:51
evet.genelde 10-12 tane falan veriyorum 1-2 tanesinin uygulandıgını goruyorum sadece aslında oyun şansa göre davranıyor bize.mesela yenı bır oyun acıyorum ertesı hafta actıgım oyun dıyelım degısık sımdı yenı karıyer actım o oyun degısık motora göre oluyor heralde mac motoru bıze guzel oyun ızletırse guzel oyun oynuyoruz bazen de hem sıkıcı hemde cok bogucu oluyor oyun sırf sıkıntılı gecıyor şansa bala oluyor gıbıme gelıyor suana kadar onu gozlemledım

Aslında o direktifler taktiğin işlemesini sağlıyor. Oyunculara verdiğim ayrı komutlar da takım direktiflerinin uygulanması açısından çok önemli. Kısa paslarla oyuna hükmeden bir anlayışla oynatıyorum oyunculara da kısa paslarla oynaması için bireysel direktif veriyorum. 3. sezondayım şu an gayet memnunum.