PDA

View Full Version : Çizgiye inip orta açma sorunu

Tunguska1907
17.Mayıs.2014, 20:56
Maç içinde oyuncularım sık sık ceza sahası içine girip çizgiye iniyor fakat içeri çevirmek yerine çok alakasız şutlar çekiyor. Daha az şut çek, şut çekmek yerine pas ver desem de pek sallahan yok. :) takımın her bölgesindeki oyuncular için geçerli bu durum. Bek oyuncular da orta sahalar da aynı şekilde pas vermek yerine şut atıyor. Çözemedim.

William Rookwood
17.Mayıs.2014, 23:17
Kanat oyuncularının rollerini oyun kurucu olarak değiştirirsen istediğini yaparlar. Birazda oyuncunun özelliklerinden kaynaklanıyor bu durum.

Tunguska1907
18.Mayıs.2014, 02:50
Kanat oyuncularının rollerini oyun kurucu olarak değiştirirsen istediğini yaparlar. Birazda oyuncunun özelliklerinden kaynaklanıyor bu durum.

Aynı şey bekler için de geçerli. Çaprazdan girip kaleyle alakası olmayan şutlar çekiyorlar.

Kryptonite
18.Mayıs.2014, 04:13
Aynı şey bekler için de geçerli. Çaprazdan girip kaleyle alakası olmayan şutlar çekiyorlar.

aynı sorun bendede var sıfıra kadar iniyorlar içeride 2 adam bomboş top bekliyor gidiyor şut çekiyor çileden çıkarıyor beni.Rakip öyle yapmıyor ama çatır çatır atıyor adamlar :)

Tunguska1907
18.Mayıs.2014, 09:23
aynı sorun bendede var sıfıra kadar iniyorlar içeride 2 adam bomboş top bekliyor gidiyor şut çekiyor çileden çıkarıyor beni.Rakip öyle yapmıyor ama çatır çatır atıyor adamlar :)

Ah o rakibin komutlarını bilsem keşke. Reus hat trick yaptı aynı şekilde gollerle. :/ bizimkiler de seyirci avında. :)