PDA

View Full Version : Lig Sayısı

nuri80
22.Mayıs.2014, 11:30
Oyunu kaç tane lig ve hangi database ile oynuyorsunuz? (Small-medium-large)

alper3
22.Mayıs.2014, 13:28
Asya;
Çin, Güney Kore

Kuzey Amerika;
A.B.D., Meksika

Avrupa;
Almanya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Fransa, Hırvatistan, Hollanda, İngiltere, İspanya, İsveç, İtalya, Portekiz, Rusya, Türkiye, Yunanistan

Veritabanını da özel ayarlıyorum. Afrika ve Güney Amerika kıtasını komple seçiyorum. Ülkelerden Türkiye'yi ve liglerden Spor Toto Süper Lig, PTT 1. Lig, Spor Toto 2. Lig seçili. Veritabanı boyutu da büyük. 125 bin oyuncu oluyor tahmini.

fmhastasi
22.Mayıs.2014, 18:56
bir lig acıyorum databese büyük seçiyorum eğer kariyer yapcaksam en fazla 4 lig falan acılı oluyor

urwrdskkn
22.Mayıs.2014, 20:11
Database buyuk 26 ulke acik

Blade III cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nuri80
26.Mayıs.2014, 15:54
Asya;
Çin, Güney Kore

Kuzey Amerika;
A.B.D., Meksika

Avrupa;
Almanya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Fransa, Hırvatistan, Hollanda, İngiltere, İspanya, İsveç, İtalya, Portekiz, Rusya, Türkiye, Yunanistan

Veritabanını da özel ayarlıyorum. Afrika ve Güney Amerika kıtasını komple seçiyorum. Ülkelerden Türkiye'yi ve liglerden Spor Toto Süper Lig, PTT 1. Lig, Spor Toto 2. Lig seçili. Veritabanı boyutu da büyük. 125 bin oyuncu oluyor tahmini.

Hocam Pentagon'un bilgisayarından mı oynuyorsun oyunu? Maşallah. :icon_surprised:

urwrdskkn
26.Mayıs.2014, 16:12
Hocam Pentagon'un bilgisayarından mı oynuyorsun oyunu? Maşallah. :icon_surprised:

Guclu pc varsa yapar

alper3
26.Mayıs.2014, 22:47

Oyun hızı yarım yıldız, bilgisayar performansı 4.5 yıldız oluyo.

nuri80
27.Mayıs.2014, 09:56
Oyun hızı yarım yıldız, bilgisayar performansı 4.5 yıldız oluyo.

Yarım yıldızla oyun oynamak işkence gibi geliyor bana. Ben 5 lig ve medium database açıyorum, 29 bin oyuncuyla 4 yıldızla oynuyorum.

alper3
28.Mayıs.2014, 23:49
Yarım yıldızla oyun oynamak işkence gibi geliyor bana. Ben 5 lig ve medium database açıyorum, 29 bin oyuncuyla 4 yıldızla oynuyorum.

Bana da az oyuncuyla oynamak işkence gibi geliyor :D Scout ekibini fazlasıyla kullanmayı severim, az adam olunca oyunda zevk alamıyorum