PDA

View Full Version : Lig kaldırma?

hayrettinilgin
23.Mayıs.2014, 00:57
Süper amatör liginde takım yönetiyorum fakat çok yavaş ilerliyor oyun. eğer süper amatör ve bal liglerini açık bırakıp üst ligleri silsem oyunda ne gibi değişiklikler olur? ligler ilerler mi hıza etkisi nasıl olur?

Walter Sakana
23.Mayıs.2014, 02:57
Bildiğim kadarıyla üst ligler kaldırılamaz. Saçma olur zaten, yükseldiğinde nasıl olacak? :)

Bunun dışında; tek ülke açıksa pek bir fark olmaz. Başka ülkelerin ligleri açıksa onları kaldır o zaman hıza olumlu etkisi olur.

hayrettinilgin
23.Mayıs.2014, 03:35
Bildiğim kadarıyla üst ligler kaldırılamaz. Saçma olur zaten, yükseldiğinde nasıl olacak? :)

Bunun dışında; tek ülke açıksa pek bir fark olmaz. Başka ülkelerin ligleri açıksa onları kaldır o zaman hıza olumlu etkisi olur.

tek türkiye açık fakat pc iyi olmasına ragmen cok kasma var. yükselirsen ne olacak demişsin söyle düsündüm süper amatördeyim bal ligi ve süper amatörü açık bırakır onun üstünü kapatırım bala yükselince 3.ligi açarım ordan yükselince 2.ligi öyle giderim diye düşündüm?

Walter Sakana
23.Mayıs.2014, 04:39
Oyun içinde denemedim ama mümkün değildir diye tahmin ediyorum. Oyuna başlarken de lig seçiminde falanca alt lige kadar diye açıyoruz çünkü sonuçta.

Tek lig açıksa ve pc de dediğin gibi iyiyse kasmanın sebebi başka birşeydir. Diğer oyunlarda da kasma oluyor mu?

BaGa TaRKaN
23.Mayıs.2014, 10:41
Walter Sakana Cevaplamış Bende Ufak Bir Anektot Vereyim;

Üst Liglerin Denildiği Gibi Kaldırılması Mümkün Değil. Bilgisayarım İyi Diyorsun da Bunun Bilgisayarla Alakası Yok İsterse Son Sistem Olsun Yamada Haddinden Fazla Ayrıntı ve Maç Olduğu İçin Doğal Olarak Oyunun Yavaş İşlemesine ve Kasmasına Neden Olur.

Tek Çözüm İlk Sezon Bir Şekilde Sabredip İkinci Sezon Alt Ligi Kapatın Hatta İlk Sezonda Sezon Ortasında Sal Ligini Kaldırın ki Unutmayın O Yeni Sezon Başında Aktif Olacaktır :)

(Tapatalk)

hayrettinilgin
23.Mayıs.2014, 14:25
Oyun içinde denemedim ama mümkün değildir diye tahmin ediyorum. Oyuna başlarken de lig seçiminde falanca alt lige kadar diye açıyoruz çünkü sonuçta.

Tek lig açıksa ve pc de dediğin gibi iyiyse kasmanın sebebi başka birşeydir. Diğer oyunlarda da kasma oluyor mu?

hayır hocam hatta 3.ligden kariyer acsam bile pc uçuyor resmen oyunda fakat sal ve bal ligleri işin içine girince kafayı yiyor.

hayrettinilgin
23.Mayıs.2014, 14:25
Walter Sakana Cevaplamış Bende Ufak Bir Anektot Vereyim;

Üst Liglerin Denildiği Gibi Kaldırılması Mümkün Değil. Bilgisayarım İyi Diyorsun da Bunun Bilgisayarla Alakası Yok İsterse Son Sistem Olsun Yamada Haddinden Fazla Ayrıntı ve Maç Olduğu İçin Doğal Olarak Oyunun Yavaş İşlemesine ve Kasmasına Neden Olur.

Tek Çözüm İlk Sezon Bir Şekilde Sabredip İkinci Sezon Alt Ligi Kapatın Hatta İlk Sezonda Sezon Ortasında Sal Ligini Kaldırın ki Unutmayın O Yeni Sezon Başında Aktif Olacaktır :)

(Tapatalk)

teşekkür ederim şuan en alt ligte oynadıgım için önce yükselmem sonra kapatmam gerekiyor. yükseldikten sonra hemen kapatırsam ne kadar sürede kapanmış olur?

urwrdskkn
23.Mayıs.2014, 14:54
teşekkür ederim şuan en alt ligte oynadıgım için önce yükselmem sonra kapatmam gerekiyor. yükseldikten sonra hemen kapatırsam ne kadar sürede kapanmış olur?

Onumuzdeki Sezon

Blade III cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Chamberlain
24.Mayıs.2014, 22:35
Kasmadan kasıt çok yavaşmı ilerliyorsun oyunda ?

hayrettinilgin
25.Mayıs.2014, 02:57
bal ligine yükselmeyle süper amatörü kaldırdım biraz olsun hızlandı teşekkürler herkese konu kapatılabilir.