PDA

View Full Version : TURKSPORTAL yıldızlamaları

ertyq
24.Aralık.2004, 11:27
Türksportal sitesinde kimsenin bilmediği bir yıldızlama (puanlama) sistemi var. Bunu size ilk açıklayacak olmaktan gurur duyuyorum. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

1* -çaylak
2*-amatör
3*-profesyonel
4*-Fanatik
5* / 6*-Moderatör ve Admin (çok severim hepsini :mrgreen: ) ama 5* olup mod olamayanlarda profesyonel yazıyor.
7* - Bill Gates
sonra puanlama sistemi değişiyor ve modlardan ve adminlerden tekrar üyelere geçiyor.
8*-Sabah uyanınca hemen Türksportala giren üye
9*-İnterneti sadece Türksportalın forumu sanan üye
10*-bilgisayar koltuğu kıçına yapışmış üye (bu üye hiç bir zaman kalkamaz ve odasına bir insan girince korkudan bayılır).
11*- manyak üye
12*-amonyak üye
13*-sapık üye
14*- beyni sulanıp kurtlanmış üye
15*-USB kablosundan gelen enerji ile hayatta kalmayı başaran üye
16*-forumsal komaya girmiş üye
17*-Mezara laptopuyla giden üye
18*-Mezarından laptopun pili bittiği için hortlayan üye
19*-Bu işin pil ile olmayacağının anlayıp tabuta elektrik döşeten üye.
20*-Ölmüş ve ruhu internette dolaşan üye

Cfksanal
24.Aralık.2004, 22:47
"Bu işin pil ile olmayacağının anlayıp tabuta elektrik döşeten üye. " İşte ben :mrgreen:

tolginho
24.Aralık.2004, 23:07
(h)

10_Osmanozc
25.Aralık.2004, 02:55
:mrgreen: (a)
Yaratıcılık bu :mrgreen:

VoLkaN BaROs
25.Aralık.2004, 05:29
Uzun safhalardaki rütbeler güzel olmuş (b)

e_mali
25.Aralık.2004, 12:16
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

emirduman
25.Aralık.2004, 14:08
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (b) (b)

ToFy
25.Aralık.2004, 14:58
(o)

ozzy1980
25.Aralık.2004, 19:43
(k) harikasınız ya

Cfksanal
26.Aralık.2004, 01:28
Bu arada tabutlarına elektrik döşetmek isteyenler bana başvurabilir. (ı)

ertyq
26.Aralık.2004, 15:57
Bu arada tabutlarına elektrik döşetmek isteyenler bana başvurabilir. (ı)
iyiydi sanal (d) (l) :mrgreen:

gerilla
27.Aralık.2004, 17:17
Ya sanal alemde yasayan insana kac yıldız verilir?

Frank_Castle
27.Aralık.2004, 22:50
21 yıldız da badem falan olsaymış..o kadar nete girdikten sonra...

mojo_jojo
28.Aralık.2004, 01:29
bu ne bee bunun üstüne içilir (y) sonra ayılıncada (/p)

Cfksanal
28.Aralık.2004, 01:51

Sanal alemde yaşayanlara yıldızlar yetmez... (ı)

VoLkaN BaROs
28.Aralık.2004, 05:52

Öylelerinin fişini çekeceksin ki gerçek hayata dönebilsinler...

gerilla
30.Aralık.2004, 16:40
Fisi cekilmis sanal adam sudan cıkmıs balıga döner

VoLkaN BaROs
30.Aralık.2004, 18:57
Fisi cekilmis sanal adam sudan cıkmıs balıga döner

Evet bu durumu iyi bilirim :mrgreen:

umutcanerkut
20.Aralık.2005, 00:47
abi şimdiki sistem ne

Laz_Asker_61
20.Aralık.2005, 20:51
abicim 1 seneyi geçmiş bir konuya yazı yazıp tekrar konuyu ortaya çıkarmak nasıl bir mantıktır anlamadım bu şekilde mesaj sayınızın artmasını istiyorsunuz ve bunu başarıyorsunuz ama şunu da unutmayınki forum bu şekilde bir çöplüğr dönüşüyor millet yeni bir konu mu acaba diye baktığında 1 sene önceki mesajın ardından senin mesajını görünce ne düşündüklerini sen düşün artık
LÜTFEN buna bir son verin ve forum yenilenene kadar derli toplu olarak devam etsin

saygılarımla Adem Öztürk

Bulut
20.Aralık.2005, 21:49
abicim 1 seneyi geçmiş bir konuya yazı yazıp tekrar konuyu ortaya çıkarmak nasıl bir mantıktır anlamadım bu şekilde mesaj sayınızın artmasını istiyorsunuz ve bunu başarıyorsunuz ama şunu da unutmayınki forum bu şekilde bir çöplüğr dönüşüyor millet yeni bir konu mu acaba diye baktığında 1 sene önceki mesajın ardından senin mesajını görünce ne düşündüklerini sen düşün artık
LÜTFEN buna bir son verin ve forum yenilenene kadar derli toplu olarak devam etsin

saygılarımla Adem Öztürk
aynen ya bunu ben de her yerde yazıyorum ama ancak bu şekilde düzeltebilirz belki

şimdi şöyle ki bunların bir anlamı yok hımm çokk önemli bir şeydir mutlaka yorum yapma ihtiyacı duyarsın o ayrıdır ama bu her konuya yapılmaz sanalman in de dediği gibi bun mesajlar ile msj sayınız artıyor olabilir ama forum adeta bir çöplüğe dönüşecektir
Lütfen bu tür msj lardan vazgeçin arkadaşlar!!
Forumun amacı paylaşımlar,dostluk,sohbetler ve dahası ise LÜTFEN bunu belirli bir düzen içinde yapılması gerektiğini UNUTMAYIN !!!

Maymuncuk
20.Aralık.2005, 21:56
Forumun amacı paylaşımlar,dostluk,sohbetler ve dahası ise LÜTFEN bunu belirli bir düzen içinde yapılması gerektiğini UNUTMAYIN !!!
cok haklısın ya abi artk her attımda yazımda dile gitrmee calıscam

Google
22.Aralık.2005, 23:47
Yıldızlar kalinde olmadıktan sonra rütbenin altında olmuş neye yarar ki?

Sana değer veren aslında başkalarıdır.Sen bir değerde olabilirsin.Hatta kendi değerini kendin yaratırsın ama herkesin bakış açısı farklı olur.Eh buda seni kendi biçtiğin pahanın altında kılabilir.Sen şimdi buraya gelmişsin 1328 yıldız sahibi olmuşsun.İnsanlar seni takmadıktan sonra neye yarar?Ama o yıldızları kalbinde tutarsan........

Vieri
23.Aralık.2005, 01:08
artık yeni forumda üyeleri oylamada var :) az kaldı az görücez mesaj sayısı için post atanları :mrgreen:

from_edi
23.Aralık.2005, 21:53
HAa bu puanlar en sonunda işe yarayacak yani : )

akrepveumut
24.Aralık.2005, 10:31
HAa bu puanlar en sonunda işe yarayacak yani : )ne gzl olur :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Enjoy
24.Aralık.2005, 12:38

saygılarımla Adem Öztürk

her gördüğüm yerde söylüyorum ama hiç takmıyorlar bile..söyleyince suçlu oluyoruz bi de..

akrepveumut
24.Aralık.2005, 12:40

saygılarımla Adem Öztürk

her gördüğüm yerde söylüyorum ama hiç takmıyorlar bile..söyleyince suçlu oluyoruz bi de..kısmen haklısın enjoy (b) (b) (b)

samco25
24.Aralık.2005, 21:21
ölü olupta ruhu sitede dolaşan bir cok kişi var.ben korkarım :arrow: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: