PDA

View Full Version : Dünyanın Düz Olduğunu Ölümüne Savunan Amca

E.Cartman
21.Haziran.2014, 17:16
Amca müthiş savunuyor. Valla beni ikna etti, dünya düz, kabul ediyorum :D

...

MoisHaLe
21.Haziran.2014, 17:19
Dayı harbiden çok ikna edici :) Ne dünyanın yuvarlıklığı ne de yer çekimi kalmadı bence :)

omersal
21.Haziran.2014, 17:29
Bu kadar bilim adamı boşuna okuyor. Dayının yaptığı gibi gözlem ve zeka yeterli :D

europeanconquer
21.Haziran.2014, 17:41
Eskiden komik gelirdi de şimdi acıyorum böyle tiplere.

doncarlo
21.Haziran.2014, 17:43
Dayı haklı beyler aksini ispatlayın.

attirson
21.Haziran.2014, 17:44
Komedi yahu. :n: Birde ilahi güc , Allah filan diyor.Kuran'ı okumadan dindar olan tipler işte bunlar.Kuran'da Dünya'nın yuvarlak oldugu acık bir bicimde söyleniyor.

nerazzuri
21.Haziran.2014, 18:10
biraz daha izleseydim inanacaktım. kapattım yarısında. :D

vivoperlei
21.Haziran.2014, 18:37
Amcamiz hakli. Kimse ona dunyanin yuvarlak oldugunu izah edemez.

aytekin79
21.Haziran.2014, 20:48
Bu amcayı koruma altına almak lazım ...Nesli tükenmek üzere :n:

playeray
21.Haziran.2014, 22:46
İzah edebilecek olsan bile edemezsin zaten alır tabancayı vurur :zuhaha

5267
21.Haziran.2014, 23:00
Videonun 2. yarisi cok inandirici :zuhaha

TeNaciOUS MidFieLdeR
21.Haziran.2014, 23:41
amca rizeli galiba, onlarda boyle kuramlar cok olur. cani sikilmadan anlatir 2 saat. nerden uydururlar bu kadar seyi, sasar bakarsin. rizeliler alinmasin, meslegim geregi cok fazla tanisikligim oldu o yoreden insanlarla, hepsi boyle. dedigini sonuna kadar savunur, dogru olsun olmasin.

Redrum
21.Haziran.2014, 23:54
amca rizeli galiba, onlarda boyle kuramlar cok olur. cani sikilmadan anlatir 2 saat. nerden uydururlar bu kadar seyi, sasar bakarsin. rizeliler alinmasin, meslegim geregi cok fazla tanisikligim oldu o yoreden insanlarla, hepsi boyle. dedigini sonuna kadar savunur, dogru olsun olmasin.

Ben de rizeliyim ve hak veriyorum bana da öyle geldi :D Amerikadan japonyaya nasıl gidiliyormuş bari onu sorsalarmış keşke :D Bana Şahan'ın eski tv8deki programındaki bir bölümünü hatırlattı, orada bir tiplemesi vardı böyle. Dalga amaçlı olabilir yani.

omersal
21.Haziran.2014, 23:57
Ben de rizeliyim ve hak veriyorum bana da öyle geldi :D Amerikadan japonyaya nasıl gidiliyormuş bari onu sorsalarmış keşke :D Bana Şahan'ın eski tv8deki programındaki bir bölümünü hatırlattı, orada bir tiplemesi vardı böyle. Dalga amaçlı olabilir yani.

Cevizkıranı mı diyosun ? :D Benim de aklıma direk o geldi :D Hatta cevizkıranda 'en zeki hayvan horozdur' tezi vardı onunla yarışır bu :D

Redrum
22.Haziran.2014, 01:13
Dünya düzdür diye iddiası olan bolumu bile vardı ya 130k km hızla dönüyorsa olduğum yerde atlarsam 1 saniyede su kadar metre gitmem lazımdı falan diyordu :D

omersal
22.Haziran.2014, 02:19
Dünya düzdür diye iddiası olan bolumu bile vardı ya 130k km hızla dönüyorsa olduğum yerde atlarsam 1 saniyede su kadar metre gitmem lazımdı falan diyordu :D

Tamam tamam sen bahsedince hatırladım :D