PDA

View Full Version : Oyuncuları Milli Takıma Göndermeme ?

cimbom2634
24.Haziran.2014, 20:13
Arkadaslar merhaba, acaba ben mi yanlıs hatırlıyorum ama 2013'de oyuncuyla milli takıma katılmaması konusunda konusabiliyorduk ve en azından sakatlık riski olabilecek oyuncularımızı kendimiz özel görüsme ile göndermeyebiliyorduk. Ancak 2014'de sanırım bu imkan yok degil mi? Dikkat ettim de milli maclar zamanında güney amerikalı oyuncuları kadrodan cıkartabilirken, avrupadaki milli takım oyuncularında böyle bir secenek yok. Bunun bir cözümünü bulan, yardım edebilecek olan var mı acaba? :confused::confused:

Lesandro Parleo
24.Haziran.2014, 21:39
Dünya Kupası veya Avrupa Şampiyonası gibi resmi maçlarda böyle bir seçenek malesef yok ama hazırlık maçlarına göndermeyebilirsin..

cimbom2634
24.Haziran.2014, 22:12
Dünya Kupası veya Avrupa Şampiyonası gibi resmi maçlarda böyle bir seçenek malesef yok ama hazırlık maçlarına göndermeyebilirsin..

İşte sıkıntı orda, avrupalı oyuncuları kadrodan geri cekmek için secenek kısmı secilemiyor. Güney amerikalı oyuncularda bu secenek acıkken digerlerinde mevcut degil. Anlamadım gitti bunu..

BaGa TaRKaN
25.Haziran.2014, 00:17
Dediğini Anladım Ama Şuraya Özellikle Dikkat Et Avrupa Ülkelerinde Bile Hazırlık Maçlarında Oyuncuları Özel Görüşme Yaparak Kadrodan Çekebilir Veyahut Belli Süre Alma Şartı ile Talimat Verebilirsin Bende Portekiz, Sırbistan ve Yunanistan'dan Oyuncular Vardı Kadromda Hazırlık Maçlarında Bunları Uyguladım Ama Resmi Maçlarda Belirtildiği Gibi Öyle Bir İmkan Yok Ne Yazık ki :)