PDA

View Full Version : Oyuncunun düşük teklifi kabul etmesi..

Namzet
05.Temmuz.2014, 12:46
Ligde itibarım en üst seviyede misal Galatasaraydan Koray'ın sözleşmesi bitiyor teklif veriyorum 2M garanti ücret istiyor ne yapıp etsem de düşüremiyorum ancak oyuncu 700.000'e Antalyaspor'a imzalıyor,oyuncuları düşük ücrete nasıl alabilirim?

zaco
05.Temmuz.2014, 13:11
sen büyük klüp olduğun için o teklifi istiyorlar :D şimdi senin elinde bir yıldız olsa barcelona ve osasuna talip osasuna max 10 milyon verirse barcelona 100 milyon verir öyle düşün :D

Namzet
05.Temmuz.2014, 13:19
sen büyük klüp olduğun için o teklifi istiyorlar :D şimdi senin elinde bir yıldız olsa barcelona ve osasuna talip osasuna max 10 milyon verirse barcelona 100 milyon verir öyle düşün :D

Uyanıklık diyorsun :)

sentugo
05.Temmuz.2014, 13:40
İstediği kadro durumuna göre ücret istiyorlar. Takımda As Kadro şeklinde bulunan oyuncular kadar para istemesi o açıdan doğru.

playeray
05.Temmuz.2014, 14:26
Başka kulübe giderken maaşında fedakarlık yapan adamlar bizden alabileceği maksimum ücreti istiyorlar ben bunu anlamıyorum. Hayır yani ödediğim maaşlar da dengeli. Aşırı farklı para kazanan da yok.

Namzet
05.Temmuz.2014, 14:44
Başka kulübe giderken maaşında fedakarlık yapan adamlar bizden alabileceği maksimum ücreti istiyorlar ben bunu anlamıyorum. Hayır yani ödediğim maaşlar da dengeli. Aşırı farklı para kazanan da yok.

Aynen,tuhaf bir durum

Mete07
06.Temmuz.2014, 15:53
Bu zamana kadar gerek büyük takımlarda genel orta seviyelerdeki takımlarımda gözlemledigim kadarıyla kadrodaki oyuncularımın maaşlarını olabildigince düşük tutmaya çalışırım o yüzden gelen oyuncularda cok yüksek maaşlar istemiyor fakat sözleşme imzalarken bazı ince detaylar var , ince detaydan çok oyunun saçmalığıda denebilir örneğin Fenerbahçe,Glatasaray gibi takımlara oyuncu alırken 1 ila 1.5 M euro isteyen bir futbolcunun sözleşmesine küme düşersek hiç bir bedel ödenmeden serbest kalma maddesi ekliyorum bu sayede 1 M Euro istiyorsa bunu 550 600 K ya indirebiliyorum

nerazzuri
06.Temmuz.2014, 16:02
aslında detay gerektiriyor sözleşmeler. maç başı,gol primi,asist primi,serbest kalma maddesi.yıllık zam oranı bu tip detayları iyi ayarladığınız zaman garanti ücreti oldukça düşürebiliyorsunuz.

eskisi gibi garanti ücrete sabit kalmayın bana sorarsanız. bunun yanında imza ücreti ve menejer ücreti de önemli faktör tabi. 5m€ isteyen bir futbolcuyu 2m€'ya çok rahat sözleşme imzalatabiliyorum bu detaylar sayesinde.

CocukMenajer
06.Temmuz.2014, 21:19
Dani Alves benden 8m euro isterken 700bin euroya cruzeiro ya gitmişti :D