PDA

View Full Version : Avrupa şampiyonası hatası

Sinser
11.Temmuz.2014, 22:02
Hiç bir eklenti olmayan kariyerimde sadece forumdan indirdiğim 5+3 yabancı yaması etkindir.

oyunda aşağıdaki hatayı almam normal mi yada ne olmuş olabilir fikir verebilir misiniz acaba ?

İLK HATA:
Burda oyun milli takıma torpil geçti resmen grubu 3. bitirmesine rağmen bir üst tura çıktı yine elendi gerçi :) ama saçmalık ilk 2 çıkması gerekiyor :S bu sezon turnuvada gruptan yükselenler 2. tur ön eleme ile başladı çeyrek final yerine

http://i.hizliresim.com/rYdO31.png

-----------------------------

http://i.hizliresim.com/7286qa.png

Burda ise avrupa şampiyonası elemelerine almadı milli takımı, çok geç farkettim hatta. Bütün milli takımlar var Türkiye yok. bu nasıl iştir anlamadım...

Benim sorunum biraz nasrettin hoca hikayesine döndü "kazanın doğurduğuna inanıyorsunda , öldüğüne niye inanmıyorsun" misali ben de turu otomatik geçince sevindim. Elemelerde bile olmayınca şaşırdım :S

Sinser
11.Temmuz.2014, 23:38
Çok özür diliyorum kusura bakmayın benim dikkatsizliğim ev sahibi Türkiye olduğundan olmuyormuş :/

BaGa TaRKaN
12.Temmuz.2014, 10:35
Hata Yok Avrupa Şampiyonası Elemelerinde İlk 2'ler Direk Katılacak. En İyi 3.Bitiren Takımda Şampiyonaya Katılacak Geri Kalan 3.ler de Playofflar Sonucunda Şampiyonaya Katılacak.

Sinser
12.Temmuz.2014, 20:37
Hata Yok Avrupa Şampiyonası Elemelerinde İlk 2'ler Direk Katılacak. En İyi 3.Bitiren Takımda Şampiyonaya Katılacak Geri Kalan 3.ler de Playofflar Sonucunda Şampiyonaya Katılacak.

Hata bende imiş. Sıkıntı yok Türkiye ev sahibi olarak göründüğü için elemelere katılamamış. Panik yaptım. Ama hocam benim yazdığımı hiç okumadan yorum yapmışsın o açık ara belli.

BaGa TaRKaN
12.Temmuz.2014, 21:05
İLK HATA:
Burda oyun milli takıma torpil geçti resmen grubu 3. bitirmesine rağmen bir üst tura çıktı yine elendi gerçi ama saçmalık ilk 2 çıkması gerekiyor :S bu sezon turnuvada gruptan yükselenler 2. tur ön eleme ile başladı çeyrek final yerine

Diğerini Gördüm Ben İlk Hata Dediğin Kısma Cevap Verdim :)

Sinser
13.Temmuz.2014, 15:38
Diğerini Gördüm Ben İlk Hata Dediğin Kısma Cevap Verdim :)

olsun yine yanlış :D hatanızı arıyor gibi oluyor ama avrupa şampiyonasından bahsediyoruz elemelerinden degil o nedenle 4 kişilik gruptan ilk 2 çıkması gerekiyor 3. degil oyun hatası

Sekopej
13.Temmuz.2014, 15:58
Euro 2016 formatı farklı yalnız, 16 değil 24 takım turnuvaya katılacak, bu nedenle grubu 3. bitiren takımın tur atlaması oyun hatası değil, en iyi 4 ülke (grubunu 3. tamamlayan) tur atlayacak.

Sinser
13.Temmuz.2014, 18:12
Teşekkurler bekledigim mantıklı cevap buydu :)