PDA

View Full Version : Oyuncunun değerinin altında gelen teklifler

playeray
12.Temmuz.2014, 04:35
Beyler 5. sezonumu bitirdim artık çıldırmak üzereyim. Oyuncularıma hiç yüksek teklif gelmiyor. En az 10 milyon değeri olan sezonu iyi geçirmiş kilit adama bile gelen teklif maksimum 8 milyon oluyor. Şu oyuncumu listeye koydum. Değeri 16m euro. Mesela şöyle teklifler geldi

http://i.imgur.com/WxJzqMQ.png

Bu oyun bizle dalga mı geçiyor? Anlamış değilim

(versiyon 14.3.0)

sentugo
12.Temmuz.2014, 12:07
Oyun dalga geçmiyor :D

Oyuncunun sözleşmesi ne zaman bitecek ve kaç yaşında ? Bu iki değer çok mühim. Ayrıca oyuncunun mevcut maaşı da kulüplerin teklif etmesini belirliyor.

Ayrıca eğer yüksek teklifler istiyorsan, oyuncu değerinin 3 katı olarak önermelisin. Bu şekilde gerçekleştirirsen, tekliflerin değerleri artacaktır.

playeray
13.Temmuz.2014, 00:42
Oyun dalga geçmiyor :D

Oyuncunun sözleşmesi ne zaman bitecek ve kaç yaşında ? Bu iki değer çok mühim. Ayrıca oyuncunun mevcut maaşı da kulüplerin teklif etmesini belirliyor.

Ayrıca eğer yüksek teklifler istiyorsan, oyuncu değerinin 3 katı olarak önermelisin. Bu şekilde gerçekleştirirsen, tekliflerin değerleri artacaktır.

Bu resmini attığım oyuncunun sözleşmesinin bitmesine 1 sene kaldı ve sanırım 23-24 yaşında. Ama sadece sözleşme sonu olanlar değil 2-3 sene kalanlara da az teklif geliyor. O zaman tek sorun maaşları sanırım. Takımımda 2 milyon euro yıllık maaştan fazla alan oyuncu bulundurmamaya özen gösteriyorum. Wijnaldum'un 15m değeri vardı 19'a falan sattım yeni yüksek maaşıyla 24m değere ulaştı

Sheriff
13.Temmuz.2014, 00:49
Sözleşmesinin bitmesine 1 yıl kalan oyuncularda genelde böyle oluyor.. Sen kulüplere önerirken 15'in üzerinde falan teklif et oyuncu formdaysa değerinden fazla veriyorlar..

steave
13.Temmuz.2014, 02:17
peki ben farklı bır sey sorayım bu teklıflerın gelmesınde yada teklıfın degerıyle ılgılı açtıgımız lıglerın sayısının önemi varmı 3 lıg acıkla 20 lıg acık aynımı? nasıl bı baglantı var? oyundakı mevcut oyuncu sayısı degısıyor cunku?..

Sheriff
13.Temmuz.2014, 02:20
Eski oyunlarda etkisi çoktu ancak şu anda daha az..

steave
13.Temmuz.2014, 02:43
az derken çok acıncamı daha ıyı oluyordu az acıncamı?