PDA

View Full Version : Oyuncuyu satamıyorum

alper3
16.Temmuz.2014, 15:40
Fenerbahçe ile kariyer yapıyorum ve devre arasına geldim. Kadrodaki oyuncuları oynatıp değerinin üstünde satmaya çalışıyorum ama oyunculara teklif gelmiyor. Mehmet Topal izleniyordu bekledim bekledim teklif yapmadılar bende 7.5M euro değeri vardı 10M'a önerdim yine teklif gelmedi ve elimde kaldı. Aynı şekilde Emenike. Adam 17 maçta 10 gol 5 asist ile oynadı ilk yarı. Değeri 10M euro ama adamı kulüplere önerdim 15'den, sadece Fiorentina teklif yaptı o da 48 ay taksitle 8.5M euro. Oynayan oyuncuyu da satamıyorum oynamayanı da. Bu rahatlıkla satan arkadaşlar nasıl başarıyorlar bunu acaba?

Socrates
16.Temmuz.2014, 16:31
Kaçıncı sezondasın ?

tombul taho
16.Temmuz.2014, 17:39
ilk sezon ozellikle pazarlik asamasinda oyunculara talep yapiliyor diger takimlardan. ancak ve ancak cok cok cok onemli oyuncular varsa elinde satabilirsin.

sana tavsiyem direk fiyati kendin belirleme. kulupler kendileri fiyatlari onersin. tabii kiralik ve satilik durumlarini da ayarlamayi unutma. pazarlik yaparak ilerle. fiorentina direk 8.5M € verdiyse hemen talebi reddetme atiyorum 48 ay degil de tek sefer de 8.5M € iste mesela. pazarligi kizistir kisaca.

ilk sezon oyuncu almak icin degil oyuncu gondermek icin en zor bolumdur oyunda.

Leonadias
16.Temmuz.2014, 17:57
İlk sezon oyuncunun piyasası aşırı sağlam değilse zaten kolay kolay iyi bir fiyata satamazsın .

alper3
17.Temmuz.2014, 19:52
Kaçıncı sezondasın ?

İlk sezonun devre arasındayım.

Biraz daha bekleyip sezon sonu elden çıkarmaya çalışacağım. Belki ilk sezonu diye yada yüksek maaşlı diye hemen teklif yapmıyolardır. Bekleyip görücez :d