PDA

View Full Version : Takım Yönetimi Hakkında

LifeOrDeath
22.Temmuz.2014, 04:12
Öncelikle merhabalar,

Sizlere bir konu hakkında bir istekte bulunmak istiyorum. Bana takım yönetimi hakkında (Taktik belirleme, oyuncu değerlendirme, transferlerde bilinmesi gerekenler, vs.) bilgilendirecek arkadaş ya da arkadaşlar arıyorum. Bu konuyu açmamdaki sebep ne yaparsam yapayım takımımın bütün düzeninin ocak transfer döneminden itibaren tamamiyle bozulmasıdır. En azından bu kısımda neler yapabileceğim konusunda bilgi almak istiyorum.

Teşekkürler...

pusathan01
23.Temmuz.2014, 11:20
Çok fazla transfer yaparsan takım uyumu bozuluyor buda takımın başarısını etkiliyor. Hazırlık döneminde ben bunu aşmak için kolay takımlarla gün aşırı maç yapıyorum. İlk 2-3 hafta kondisyon sonrasında takım uyumu çalıştırıyorum.

LifeOrDeath
23.Temmuz.2014, 12:32
Tamam kardeşim öyle yaparım ama bir sorum daha var. Asıl sıkıntı sezonun 2. yarısı başlarken oluyor. art arda puan kayıpları yaşıyorum ve buna bir çözüm bulamadım. (Sezon arası transfer yapmasam ve kondisyon çalışsam bile.)

urwrdskkn
23.Temmuz.2014, 13:14
Tamam kardeşim öyle yaparım ama bir sorum daha var. Asıl sıkıntı sezonun 2. yarısı başlarken oluyor. art arda puan kayıpları yaşıyorum ve buna bir çözüm bulamadım. (Sezon arası transfer yapmasam ve kondisyon çalışsam bile.)

Sezon Arasına Girildimi Bi Tatil Süreci Başlar Ve Oyunculardaki Maç Kondisyon Seviyeleri Düşmeye Başlar. Senin Bunu Önlemen İçin Antremanda Kondisyon Çalıştırmak Yerine Takım Uyumu Çalıştırırsan 2. Devre Başladığında Oluşucak Yenilgilerde Senin Başını Ağrıtmayacaktır.

LifeOrDeath
23.Temmuz.2014, 14:29
Yardımcı olmaya çalıştığın için teşekkür ederim şimdi yeni bir kariyerdeyim aslında bu mesajı yazığım zaman başka bir kariyerdeydim. Ama o kariyerin datasında ZTK yoktu. Oyüzden yeni açtım bugün. Denicem söylediklerini.

GaNgStaLoVe
23.Temmuz.2014, 19:42
kendine iyi bir asistan manager al ve bütün antreman ve taktik görevlerini ona ver gerisine sen karışma

LifeOrDeath
24.Temmuz.2014, 00:27
Ama öyle yapınca da oyundan zevk alınmıyor.