PDA

View Full Version : Kayıtlı Oyun Sorunu

TheConquerost
31.Temmuz.2014, 18:43
Arkadaşlar kayıtlı oyunumu yedek alarak (sıkça) yedekliyordum fakat dün oyun zamanı ile 4 ay geçtim ve gece yatarken de yedekleyerek kaydetmemişim ayrıca kaydederkende kesinti falan olmadı sorunsuzca kaydettim İnternette araştırdım geri getirilebilir mi falan aklımda 2 soru var

1- Sistem geri yükleme yapsam 5 gün öncesini seçebiliyorum yani 26 Haziran'ı Ben o tarihte şu an elimde olandan daha gerideyim yine de son saveledigim oyunu kurtarma imkanım var mı ?

2- Bir de C:/Belgelerim/Sports Interactive/Football Manager 14/games klasörüne girip bozulan kayıtlı oyuna sağ tıklayıp önceki sürüme geri yükle yapın demişler Benim sistemim Windows 8 sağ tıklıyorum ve böyle bir seçenek çıkmıyor tam olarak nereye tıklamalıyım veya ne yapmalıyım?

Teşekkürler arkadaşlar şimdiden Yardımcı olandan da Allah razı olsun

William Rookwood
05.Ağustos.2014, 05:31
Bildiğim kadarıyla geri gidilsede savede bir değişiklik olmuyor. Sürekli yedeklemek yerine oyunun ayarlar bölümünden kayıt tarihi her gün olarak işaretleyin. Böylece oyununuzu her gün kaydetmiş olursunuz. Şahsen ben öyle yapıyorum. Bir kaç saniye beklemek, savenin yanmasından iyidir. :)