PDA

View Full Version : Kadrom ve taktiğim hakkında önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Firat1907
04.Ağustos.2014, 21:04
http://i.imgur.com/XsfV9qY.jpg?1

Ocampos sağ ayak ve sol kanatta oynatıyorum, Rotariu sağ kanat ve sol ayak. Aslında Rotariu sol kanat ama sağ kanat bulamadığım için sağ kanat antrenmanı yaptırıyorum acaba ikisinin yerini değiştirip Rotariu yerine Ocampos'a mı antrenman yaptırsam kanatlarıyla ayakları uyuşsun ve Mandzukic'e daha iyi ortalar açsınlar diye?

Tabi bu sadece bir kısmı transfer, taktikte değişiklik, oyuncularda değişiklik gibi tüm önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar. Oyun anlayışı vb dahil.

rexpo1994
04.Ağustos.2014, 22:12
Kanatların daha iyi orta açmalarını istiyorsan sağ kanattaki sağ ayaklı olsun,sol kanattakide sol ayak lı olsun.

Sadixx
04.Ağustos.2014, 22:23
Sen kanattan çok gol yersin gibime geliyor riskli bir taktik orta alanı da fazla boş bırakmışsın. Bir de bu taktik akıcı oynanmaya musait değil gibi.

kursadking
05.Ağustos.2014, 02:03
kardeş orta saha da çok top kaybedersin, senin 3 pozisyonun olur, rakibin 10 pozisyonu olur. yediğin gollerin telafisini zor yaparsın bu taktikle, 4-2-2-2 en mantıklısı, ben 10 sezondur bu taktikle oynuyorum. takım da alıştı artık...

aynı zaman da direktiflerde sürekli olarak "rakibi rahatsız et" aktif olsun. takımın bol press yapacak ve top rarkipdeyken topa sürekli basacak press uygulayacaktır. bunu da göz önünde bulundur.