PDA

View Full Version : Neden Playoff ?

ismaelbouzid
16.Ağustos.2014, 20:55
Öncelikle belirtmek isterim ki Lazio'yu yönetiyorum ve geçen sezon Seri A yı 4. olarak bitirdim kurallara göre Avrupa Ligi Grup etabına gitmem gerekirken Playoff lara katıldım :confused: Bunun sebebi ne olabilir acaba bir bugla mı karşı karşıyayım ?

nuri80
16.Ağustos.2014, 22:28
Oyunun kopya değilse eğer düşük şansla böyle bug'lar olabiliyor. Benim de PSG oyunumda talimat vermediğim halde asistant manager rakip takıma önlem alıyordu. Tik'i kaldırdım, tekrar işaretledim vs. fayda etmedi. Sonra yeni oyun açtım düzeldi. Olur böyle şeyler. Söz konusu FM ise her şey olabilir. Her şey...

amorti
16.Ağustos.2014, 22:28
Öncelikle belirtmek isterim ki Lazio'yu yönetiyorum ve geçen sezon Seri A yı 4. olarak bitirdim kurallara göre Avrupa Ligi Grup etabına gitmem gerekirken Playoff lara katıldım :confused: Bunun sebebi ne olabilir acaba bir bugla mı karşı karşıyayım ?

Her sene ulke puanlarina gore Sampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi'ne katilacak takim sayisi ve hangi kademeden itibaren mucadele edecegi degisiklik gosterebiliyor.

ismaelbouzid
17.Ağustos.2014, 00:45
Oyunum orjinal ve kurallarda hala 4. takımın Grup Etabından başlayacağı yazıyor. Neyse artık yapacak bişey yok gibi :)

playeray
17.Ağustos.2014, 01:16
Eğer geçen sene katsayı sıralamasında İtalya geride olup sonradan yükselişe geçtiyse sıralama değişiklikleri bir sezon sonra gerçekleşiyor. Bu değilse bugdır başka açıklama bulamıyorum