PDA

View Full Version : Takım Uyumu ve Taktik

KaRaBükLü KraL
19.Ağustos.2014, 16:36
İkinci sezon başında bu kadroyu kurdum.İlk sezon şampiyon bitirdim.Kadroda sözleşmesi biten oldu.Yönetimin şampiyon olduğum halde 1 Mn € bütçe vermesi ve benim 3-4 önemli ismimi mecburen satmam vs kadroda değişiklik yapmak zorunda kaldık.Nasıl firesiz ligi ve Ş.Ligini götürürüm bu konuda çekincelerim var çünkü İnter'de yine kadroyu çok dağıttığımdan kasımda şutladılar(yine ilk sezon şampiyondum :D)Burada da aynı şeyi yaşamak istemiyorum Ş.Liginde sansasyonel bir başarı(2004 Porto'su gibi)ya da Avrupa Ligi şampiyonluğu hedefim var takım uyumsuzluktan iyi sinyaller vermiyor.Nasıl en az kayıpla geçeriz şu alışma sürecini bir de tam karar veremedim bu kadro ne oynar nasıl bir taktik yapmalı tecrübe abidesi arkadaşlardan iki konuda da yardımlar bekliyorum.Uzun ve detaylı açıklamalar yaparsanız mutlu olurum(öğrenme aşkı var bende :D)

http://i.hizliresim.com/32MGG0.png (http://hizliresim.com/32MGG0)

Kryptonite
19.Ağustos.2014, 16:40
Orta sahaları oyun kurucu değil de iki yönlü oyuncu yap.Defansif orta sahanı da Savaşçı orta saha yap.Oyun kurucu yapmışsın ikisinide orta saha sürklase olur.Bekleri de iki yönlü bek yap ki sık sık bindirsinler.Sağ bekte genç bi çocuk vardı ben hep onu oynatırdım çok iyi gelişti sattın onu galiba.

KaRaBükLü KraL
19.Ağustos.2014, 16:41
Orta sahaları oyun kurucu değil de iki yönlü oyuncu yap.Defansif orta sahanı da Savaşçı orta saha yap.Oyun kurucu yapmışsın ikisinide orta saha sürklase olur.Bekleri de iki yönlü bek yap ki sık sık bindirsinler.Sağ bekte genç bi çocuk vardı ben hep onu oynatırdım çok iyi gelişti sattın onu galiba.

Soares'i diyorsun galiba eğer o ise sattım :)

Kryptonite
19.Ağustos.2014, 16:44
Soares'i diyorsun galiba eğer o ise sattım :)

Aynen soares çok iyi gelişiyor keşke satmasaydın.

KaRaBükLü KraL
19.Ağustos.2014, 16:51
Aynen soares çok iyi gelişiyor keşke satmasaydın.

İyi para verdiler zaten bütçe yoktu biraz mecbur kaldık :) Eğer bütçesi biraz iyi bir takımda olsam satmazdım ama dediğim gibi satmak zorunda kaldık kadroda görünen sağ bek Lyon'da kiralıktı Soares'in yerine yeterli olur diye düşündüm Zaccardo ile yeter herhalde bakalım lig başlayacak görürüz performansını :D

KaRaBükLü KraL
20.Ağustos.2014, 02:16
Yok mu yardım eli uzatacak :)