PDA

View Full Version : Serinin En Efsane Oyunu

Berkerguney
08.Ekim.2014, 00:11
Sanırım biraz abartıyor olabilirim ama yayından izlediğim kadarıyla ( http://www.twitch.tv/footballmanagerofficial ) Yapılan değişiklikler heyecan verici . Serinin en efsane oyunu geliyor olabilir :)

Zafonte
12.Ekim.2014, 14:37
nesi heyecan verici dostum aynı şeyler makyajlanıp makyajlanıp önümüze konuyor.

peker_553
13.Ekim.2014, 10:09
yapay zeka düzeltilmişse başka hiç bi sıkıntımız olmaz tek sıkıntı o

omrcanjc
13.Ekim.2014, 18:39
FM 14 teki takım ve oyuncu direktiflerinin değiştirilip sadece sözlü talimatlarla taktik verilmesi bence oyun için devrimdir.. daha da ayrıntılı olaylar eklenmiştir eminim.. bence de efsane olabilecek bir oyun geliyor.

ibo1919
13.Ekim.2014, 23:50
Ben de değişiklikleri beğendim inşallah bu sene efsane bir oyun oynarız. :)

serwan
15.Ekim.2014, 14:30
canınızı sıkmak gibi olmasın ama açıklanan yenilikler sadece oyuna henüz başlamış, daha ziyade alt yaş grubuna hitap eden cinsten..
bu oyunu ilk oynamaya başladığımızda eminim çoğumuz aman maç motoru şöyle olsun, transfer sistemi böyle olsun diye düşünmüyorduk..
ama yıllar içinde beklentiler değişiyor.. o zamanlar oyunun arcade tarafı hoşumuza giderken şu an simülasyon yönü çekiyor bizi.. en azından benim için böyle.. 12-13 sene oldu ben menejerlik oyunlarını oynayalı ve beklentilerim hep bu yönde değişti.
ancak yapımcılar malesef sürekli gereksiz detayları geliştirmeyi daha ön planda tutuyorlar.. bu sene de öyle gibi

xwerswoodx
15.Ekim.2014, 16:19
transferler ve saha içindeki saçma hatalar düzeldiyse ben oynarım, gerisi beni pek ilgilendirmiyor açıkcası

amorti
15.Ekim.2014, 20:07
canınızı sıkmak gibi olmasın ama açıklanan yenilikler sadece oyuna henüz başlamış, daha ziyade alt yaş grubuna hitap eden cinsten..
bu oyunu ilk oynamaya başladığımızda eminim çoğumuz aman maç motoru şöyle olsun, transfer sistemi böyle olsun diye düşünmüyorduk..
ama yıllar içinde beklentiler değişiyor.. o zamanlar oyunun arcade tarafı hoşumuza giderken şu an simülasyon yönü çekiyor bizi.. en azından benim için böyle.. 12-13 sene oldu ben menejerlik oyunlarını oynayalı ve beklentilerim hep bu yönde değişti.
ancak yapımcılar malesef sürekli gereksiz detayları geliştirmeyi daha ön planda tutuyorlar.. bu sene de öyle gibi

Tam da ayni minvalde yorum yapmaya gelmistim; senelerdir oynayan tayfaya pek birsey ifade etmeyen boyutta degisiklikler var hep.

Bir iki senedir oynayanlar icin kiyaslanacak oyun sayisi az oldugundan olsa gerek, efsane oyun olabilir falan diyorlar, teheeeey.. :icon_wink:

brkrkmzgfb
15.Ekim.2014, 23:37
fm 2008dir tartışmasız.

wladcas
16.Ekim.2014, 00:00
efsane demek yanlış olur,zaten yine çok güzel bir oyunla karşılacağımı da düşünmüyorum.sadece veritabanı çok geniş olacağı için heyecanlıyım.(580,000 oyuncu)
yine istediği gibi olsun vazgeçemeyeceğim oyun çünkü rakipsizler menajerlik alanında...

aytekin79
16.Ekim.2014, 00:05
580,000 bayağı iyimiş. Fm 14 te oyuncu sayısı nedir?

wladcas
16.Ekim.2014, 00:31
580,000 bayağı iyimiş. Fm 14 te oyuncu sayısı nedir?

333,000 oluyordu en fazla ben veritabanını gelişmiş yapıp max oyuncu sayısında oynadığım için şenlendim :zuhaha

ultraslanbe
16.Ekim.2014, 03:18
O degildi Prozone ile yaptiklari anlasma geregi bundan sonra oyuncular ustunde daha cok duracaklar . Oyunda goze batan yenilikler cok az. bende yillardir oynuyorum. her yil baska bir umutla aliyorum on siparis vermedim daha ama 23 ekimde kendimi tutamam kesin.

3D ciktiktan sonra ekledikleri yeni seyler hep goz boyamaca. basin toplantisi falan faso fiso..
ha gorsel acidan bu sene statlar eklenmis ve taraftarlar daha gercekci. Ama maalesef interface´i duzenleyip onumuze sunuyorlar ve bunun tek sebebi onlarin hic bir tane bile rakibi olmamasi.

En kotusude ne kadar kotu olacagini bildikleri halde biliyorlarki yine alacagiz yine alacagiz..

sarianet
16.Ekim.2014, 03:29
efsane deriz kestane çıkar biraz temkinli olmak lazı

xwerswoodx
16.Ekim.2014, 05:03
Elim gitmeye gitmeye satın al tuşuna bastım, en kötü ihtimalle artık koleksiyon olarak durur :)

Bohater
24.Ekim.2014, 10:19
Arkadaşlar ben 2009'dan beri her sene orjinal alıyordum fakat oyunun senelerdir tekdüze gelişmesinden dolayı bu sene bırakın orjinalini, korsanını bile oynamayacağım.

UgurcanOrhan
24.Ekim.2014, 10:33
beta olmasına rağmen sanki olmuş gibi ya beyler