PDA

View Full Version : FM 2015 crash dump hatası

mertomeroglu
24.Ekim.2014, 00:22
Oyunun betasını biraz önce indirdim ama açarken crash dump hatası veriyor ve oyuna girmiyor acaba napabilirim bir önerisi olan var mı ? oyunum orjinal bu arada şimdiden teşekkürler

bayeagle
24.Ekim.2014, 00:25
Oyunun betasını biraz önce indirdim ama açarken crash dump hatası veriyor ve oyuna girmiyor acaba napabilirim bir önerisi olan var mı ? oyunum orjinal bu arada şimdiden teşekkürler

Steam'ı Açıp FM15 Sağ Tık Özellikler Yerel Dosyalar Oyun Önbelleğinin Bütünlüğüne Doğrula'ya Bas Galiba Eksik Dosya İnmiş Oyunu Doğrulatsın Steam

UgurcanOrhan
24.Ekim.2014, 00:25
eğer geçen senenin forma paketi grafiklerler ilgili bi paket attıysan olabilir bende geçen sene 2014te 2013teki logoları atınca olmuştu başka bi mevzu varsa bilmiyorum arkadaşlar bi şey derse bakarsın yoksa silip temiz tekrar yüklemen daha sağlıklı olur bence

Vieri
24.Ekim.2014, 00:32
oyuna ilave içerik ekleme yaptın mı?
Ayrıca Windows versiyonun kaç?

mertomeroglu
24.Ekim.2014, 00:39
Steam'ı Açıp FM15 Sağ Tık Özellikler Yerel Dosyalar Oyun Önbelleğinin Bütünlüğüne Doğrula'ya Bas Galiba Eksik Dosya İnmiş Oyunu Doğrulatsın Steam

2 kere doğrulattım ama değişen bir sey olmadı ya hiç bir şekilde bi ilave içerik yok oyunda

mertomeroglu
24.Ekim.2014, 00:40
oyuna ilave içerik ekleme yaptın mı?
Ayrıca Windows versiyonun kaç?

İlave içerik yok ayrıca windows 7 home premium kullanıyorum :/

33avci33
27.Ekim.2014, 00:40
ya bıktım beta'daki bu crash dumps hatasından. yılllardır fm oynuyorum toplamda bu kadar crash hatası almamıştım. oyunu neredeyse haftalık kaydetmek zorunda kalıyorum. umarım tam sürümde böyle olmaz

sarianet
27.Ekim.2014, 00:44
bu hatayı aldıysan artık sen de gerçek fmci olmuşsundur demektir
hoşgeldin aramıza kardeşbunun bilinen bi çaresi yok :D

mertomeroglu
27.Ekim.2014, 22:57
Umarım düzeltirler bunu full sürümde ya benimde oyun bazen giriyor bazen crash dumps verip girmiyor falan çıldırtıcak beni :D

Vieri
27.Ekim.2014, 23:16
mert, dil seçenekleri tanımları ne olarak tanımlı? Türkiye ve Türkçe mi?

europeanconquer
27.Ekim.2014, 23:20
Bende Türkçe diye tanımlı,bende sürekli crash dump yemeye devam ediyorum.Hiç bir şey eklemedim oyuna,indirdiğim gibi orjinal dosyalarıyla duruyor.

mertomeroglu
27.Ekim.2014, 23:47
mert, dil seçenekleri tanımları ne olarak tanımlı? Türkiye ve Türkçe mi?

Evet türkiye ve türkçe. sanırım bu hatayı alan çok fazla insan var 1 gün boyunca oynayabildim oyunu yanlıslıkla cıktım ve suan tekrar giremiyorum çok ilginç ilk kez böyle bir şeyle karşılaşıyorum:icon_cry:

di canio
27.Ekim.2014, 23:59
Bende Türkçe diye tanımlı,bende sürekli crash dump yemeye devam ediyorum.Hiç bir şey eklemedim oyuna,indirdiğim gibi orjinal dosyalarıyla duruyor.

Ben de hiçbir şey yüklemeden oynarken çok sık karşılaştım bu hatayla. 2 gün önce tamamen kaldırıp, tekrar kurdum oyunu. Sık sık kaydederek devam ederim dedim. Sonra 2014'te kullandığım isim yaması, yüz-logo paketlerini de ekledim. Şu ana kadar gelmedi hata. Bunu yazdıktan sonra gelir kesin ama. Bekliyorum.

mertomeroglu
28.Ekim.2014, 11:38
dün geceden beri oyunu tekrardan iki kere silip yükledim düzelen bir şey yok. bunun full sürümde düzelmeme şansı var mı ?

RodiMood
28.Ekim.2014, 16:01
Bilgisayarından kaynaklanıyor ama bunun bilinen bir çözümü yok ne yazık ki :) Fm 'in kanseridir bu illet.

Not: Dün akşam bende yedim bi crash dump

BLAZİN1903
30.Ekim.2014, 18:35
oyuncular ısınıyor derken crush dump hatası veriyor varmı bildiginiz çözümü

uygulama hatası diye bi pencere açılıyor tamam diyoruz oyun kapanıyor

BLAZİN1903
30.Ekim.2014, 22:11
bıktım be arkadaş 3 maçta bi oyundan atmasından

ilkaysf
30.Ekim.2014, 22:18
Crush Dump alan arkadaşlar Steam'den dosya doğrulaması yapsınlar. Ben de aynı hatayı alıyordum, dediğim şeyi yaptığımdan beri almıyorum. Yine de her maç sonrası kaydetmeye devam.

33avci33
02.Kasım.2014, 03:11
Şu 10 günde aldığım crash dump hatasını 10 yılda almamışımdır. 2-3 maçta bir hata bıktım artık

Bulstrap87
02.Kasım.2014, 11:12
bu hata bilgisayardan kaynaklı belli ki allaha şükür hic crash dump hatası almadım bugüne kadar. orjinal oyun almadıgım zamanlarda olmustu o zamanda hata almıyordum..

World Hollow o1
02.Kasım.2014, 12:31
Şu ana kadar 2 defa aldım hata. Bakalım umarım tam sürümde sıkıntı olmaz.

Berkerguney
04.Kasım.2014, 16:15
5 senedir Fm oynuyorum , maksimum 2 defa almışımdır benim pc mi canavar anlamadım ki :)

richard castle
09.Kasım.2014, 03:35
Oyunu bugün orjinal aldım ve aynı hatayı oyunu yükleyip açmak istediğimde gördüm. Dosyaları doğrulattım, 2 defa, ama aynı hatayı alıyorum. Çözümü yok mu acaba ?

asortiko
09.Kasım.2014, 17:50
Oyunu bugün orjinal aldım ve aynı hatayı oyunu yükleyip açmak istediğimde gördüm. Dosyaları doğrulattım, 2 defa, ama aynı hatayı alıyorum. Çözümü yok mu acaba ?

Allah sabır versin kardeşim bütün yolları dene inşallah düzelir.

mertomeroglu
10.Kasım.2014, 11:18
eğer iki ekran kartın varsa oyunu calıstıran ekran kartını entegre ekran kartı olarak ayarla bendede öyle düzeldi

richard castle
15.Kasım.2014, 06:45
eğer iki ekran kartın varsa oyunu calıstıran ekran kartını entegre ekran kartı olarak ayarla bendede öyle düzeldi

Dediğini yaptım ve artık oynuyorum. Teşekkürler...

mertomeroglu
26.Kasım.2014, 17:39
Yardımcı olabildiysem ne mutlu.. :)

kirilenko47
02.Ocak.2015, 18:55
5.sezonuma geldim, daha hiç olmamıştı. Ancak oynadığım son iki günde, doğru dürüst bir-iki maç yapamadan crash dumps hatası veriyor oyun. Windows 8 kullanıyorum, sorun neden kaynaklanabilir?

fermangazi
05.Ocak.2015, 13:19
kardes ben senin kadar sezon tamamlamadım ama aynı hatayı bende de verdi.. oyunu tamamen sildikten sonra tekrar kurdum düzeldi..

trancearound
07.Ocak.2015, 13:19
orjinalse oyun, internet kopunca bazen bu hatayı verebiliyor yada pc çok sıcaksa ve oyun kastıysa oyun içinde herhangi bişeye tıkladığında oyundan atabiliyor. ara sıra bende de oluyor devamlı bi sorun değil

seluvenin
12.Ocak.2015, 14:07
Şimdi bi kaç sebepten baş verebilir.

Çözüm.
1. DirectX programı yüklemen.
eğer hala devam ediyorsa.
2. Oyunun kısayoluna sağ tıkla. Yukarıdakı menüden Uyumluluk seçtikten sonra Bu Programın çalıştıracağı uyumluluk modunu aktiv edib kendi sistemine göre ayarlamana ve yine aynı sayfada ayrıcalık düzeyine gelerek bu programı yönetici olarak çalıştıra tıklaman. bende sorunu bu halletti. bir dene istersen. Umarım yardımım dokunur.

BMAais28
17.Ocak.2015, 15:12
Şimdi bi kaç sebepten baş verebilir.

Çözüm.
1. DirectX programı yüklemen.
eğer hala devam ediyorsa.
2. Oyunun kısayoluna sağ tıkla. Yukarıdakı menüden Uyumluluk seçtikten sonra Bu Programın çalıştıracağı uyumluluk modunu aktiv edib kendi sistemine göre ayarlamana ve yine aynı sayfada ayrıcalık düzeyine gelerek bu programı yönetici olarak çalıştıra tıklaman. bende sorunu bu halletti. bir dene istersen. Umarım yardımım dokunur.

Kesin çözümmüdür kardeşim ona göre yeniden yükleyeceğim ?

selfagor
17.Ocak.2015, 23:40
yok mudur şunun çözümü orjinal aldık hala crash dump geliyor

seluvenin
28.Ocak.2015, 21:36
Kesin çözümmüdür kardeşim ona göre yeniden yükleyeceğim ?

Kesinmidir? hayır! amma hallobilir mi? EVET. denemende fayda var.

narakan1969
01.Şubat.2015, 01:18
Windows 10 preview'i indirip, kurdum oyunu açarken bana da vermeye başladı. Onun öncesinde her şey iyiydi :)